Свеж
Мачка Балкон Нето Мачка Пребивање Балкон Железничка Мрежа Мачка Миленичиња Балкон Анти Fall Пребивање Мачка Ограда Мрежи Транспарентен Најлон Миленичиња Мрежа Огр?

Мачка Балкон Нето Мачка Пребивање Балкон Железничка Мрежа Мачка Миленичиња Балкон Анти Fall Пребивање Мачка Ограда Мрежи Транспарентен Најлон

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 383.84

Заштита на балкон за мачки : оваа мрежа за мачки за миленичиња за балкон исклучително отпорна на кинење е многу издржлив висококвалитетниот најлон отпорен на ув и временски услови materialcat нето балконот може да спречи паѓање на мачки и мали кучиња на високи места, а исто така да спречи паѓање на облеката, чевлите и другите предмети. Повеќе големини : ова милениче за пребивање балкон за мачки има четири опции за големина, доволно за да се инсталира на вашиот балкон за да се обезбеди безбедност на вашето домашно милениче. Можете исто така флексибилно да ја намалите големината што ви треба користете ја мрежата за мачки безбедно, може широко да се примени на вашите балкони, прозорци, скали, тераси и други места што ги сакате. Лесен за Инсталирање : Мрежата За Безбедност На Мачки е лесна за инсталирање. Вклучено е јаже за прицврстување,кабелски врски и куки, вклучувајќи штипки и 4 парчиња играчка за пружина за мачки во пакетот, Не грижете се дека мрежата за балкон за мачки ќе падне од ветер или вашите мачки ќе ја сфатат.ВЕ молиме ИМАЈТЕ ПРЕДВИД дека завртките бараат дупчење во таванот за фиксен. Оптимален Поглед : мрежестите балконски мачки имаат две бои на проѕирни најлонски навои и црни најлонски навои, големината на решетката (2, 5х2, 5см) гарантира дека погледот од балконот не е стегнат. Гаранција Услуга : се надеваме дека оваа балконска мрежа за домашни миленици може да им помогне на повеќе семејства миленичиња .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Larrazabal главно произведува разни тематски забави, како што се среќни роденденски забави, тушеви за бебиња

Зборовите се отпечатени на фонт на четка, не рачно напишани, исполнуваат вода нема да се фаќа надвор, збо

Компатибилен со типот на приклучокот, типот на заклучување и изворите на крајот на клипот Наменето за у�

УНИВЕРЗАЛЕНКомпатибилен со сите држачи, Со дупка за завртки компатибилна Со Гопро Најдобар Адаптер за �

100% легура Користејќи висококвалитетни материјали за легура, животна средина Женски прстен постави 100 п�

Оваа кутија доаѓа во финишот во махагони и држи пет монети во малата куќичка или насловот на воздухот „�

Произведено Во Јапонија Произведено Во Јапонија Првиот во светот? Онигири случај со функција за ладење.

Бродови во овластена пакување без фрустрација WD Caviar Сините хард дискови се достапни со интерфејс SATA или

Различни форми и големини на алатки можат да се обезбедат според вашите потреби Материјал со висок квал

Тркалцата ја максимизираат апсорпцијата на удари за да го ублажат товарот и да обезбедат непречено воз�

Тави собираат парични казни на дното на ситото магацинот Периодичното, контролирано мерење на отворите

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од пвц Со високо

Спецификации на теренот : Други Материјал : Друго Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ниш

Гаранцијата на производителот не може да се примени Материјал : случај тело / поликарбонат Обработка : у�

Комплет садови во Јапонски стил во нежен и едноставен стил Извонредна изработка во боја на подглазура, �

Обожавам да eиркам надвор смешно кампување на отворено шума налепница водоотпорна Налепница за шишиња �

Калибрација на целосна скала, дигитален излез со една жица има фиксна дупка за завртки за лесна инстала�

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТА ПРСТЕН ЗА ПРСТЕНПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ Е�

Големина 19х5, 5х13см / 7, 5х2, 2х5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина, сунѓ�

МАНСАРДА ОТВОРЕНО ТАВАНОТ ВЕНТИЛАТОР СО СВЕТЛИНА : 20 Вати 120v Затемнување LED Интегрирана Низа Вклучени; С

Нови изданија на црни петок зделки 2022✨? Купете 3 Заштедете по 20% секоја од нив Andе ги ажурираме стилови се

* Соодветен модел : автомобилаудиомп5плеер, компатибилен со специфичен модел и yearis соодветно, прво может

Заварувачка врежана нараквица од не'рѓосувачки челик Совршен подарок за секој на посебен ден...

Комплет за монтирање на решетката за напојување со серија DP800 и оптоварувања DL3000 Комплет за монтирање RM2

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно одличен е во отпорност на аб

Третман на габи Овој антифунгален крем ја убива габата, го намалува чешањето, отокот и црвенилото Ефект

Тип На Жица : Кабел Ретро ѕвонење тонови Метален Материјал Погоден за сместување : погоден за дома, канце

Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc Големина : расклопена големина : 16х16см / преклопена големина : 6,3 х 6,3 и�

Одлично е за wallидови и складирање и заштедува повеќе простор за тесна просторија Цврст челик конструкц�

издржлив материјал Рачно изработени, цврсти и отпорни на абење Уникатно гроздобер телефонско моделира�

Земја Како Што Е Означено Затворање на бравата 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на дол

? Материјал : природно дабово дрво Вметнувањето на кригла нерѓосувачки челик Етикетата е направена од м

? Премиум материјал : Сончевата сенка на шофершајбната направена од супериорен квалитет, рефлексивна ал

●Робустен И Издржлив]● главата за туширање на ofunul е изработена од хромиран издржлив абс материјал, а цр

Креативен дизајн, многу модерни налепници, прават да изгледате поинаку Сите наши налепници се направен�

Може да се користи за складирање и организација на работната површина, заштедувајќи го просторот окупи�

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на нис�

Идеален за Сите 12v Апликации Ја Свири Мелодијата Дикси Идеален за Сите 12v Апликации Ја Свири Мелодијата �

Различни Функции : Одржување На Подот, депилација на мебел, мелење накит, мелење дрво, отстранување на ме

Scroll