Свеж
PARTHCKSI USB Кабел За Logitech Хармонија 700 Далечински Управувач Лаптоп Компјутер Моќ Полнач Кабел

PARTHCKSI USB Кабел За Logitech Хармонија 700 Далечински Управувач Лаптоп Компјутер Моќ Полнач Кабел

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Конектор големина : Микро USB 5 пински Совршено Вклопување : Компактни, отпорни на топлина, глави на конектори од нерѓосувачки челик слот во лесно, но сигурно и одговара на повеќето случаи. Полнење И Синхронизација Со голема Брзина : USB кабел за податоци за пренос Со Голема брзина и синхронизација со вашиот мобилен телефон. Дополнителни Кабли, Екстра Издржливи : Заменете го вашиот кабел и додадете повеќе за дома, работа или патување, со животен век од 5000+ свиткување неколку пати подолг од стандардните кабли. Универзална Компатибилност : Одговара за сите стандардни микро конектор телефон или уреди полнење и синхронизација. Спецификации ВЛЕЗ НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА : 100-240v светска употреба За Parthcksi водечки Бренд За Полнач за Лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот за лаптоп, посветени на обезбедување професионални производи и услуги. Parthcksi Лаптоп Полнач / Кабел / Кабел Сите Адаптери За Напојување И Кабли се во согласност со врвните индустриски стандарди и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, пренапон, прекумерна струја и внатрешно прегревање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Универзално Вклопување : Големината На Капакот Е L30x W8, 5x H29, 5" Нашиот капак на вентилаторот е совршен за п�

Заштитете сеПред да ја стиснете чашата, заштитете го пијалокот Од суштинско значење е да имате покритие

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

Комплет од 4 ножеви од нерѓосувачки челик и месинг канапе со златни рачки за ѕвонење во печатена торба з�

Зголемете ја отпорноста На Bowflex од 310 фунти на 410 фунти на избрани спортски Сали Bowflex (прво мора да има 310 ф�

КВЕТЕРЛИ Нов Вентилатор ЗА Ладење НА ПРОЦЕСОРОТ За Леново Thinkpad X1 Јаглерод 7 TH 2019 / X1 Carbon 8 TH 2020 / X1 YOGA 4 TH 2019 /

● 31, 5х15, 75х0, 12 Во Продолжена Големина ● Оваа правоаголна подлога За глувче е доволно голема за да го држ�

Големина : 10 €l, 1250 ql, 200 €l Спецификација : 96Добро Апликација : Кога кутијата е затворена, цврсто држете ги

12° НА НАВАЛУВАЊЕНавалете го ТЕЛЕВИЗОРОТ до 12° напред за да го намалите отсјајот и да ја подобрите видна�

Информации за големината : големината на секоја добра торба е 10,6 х 8,3 х 4,3 инчи / 27 х 21 х 11 см,соодветна голе

BZBYCZH компатибилен за Sunon KDE0503 PEV38 5 V 0,35 W 30 X30 X06 MM 3 CM 2 PIN Вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вен

Надворешниот ССД е околу 39гр( 1,36 мл), мала големина : 8*4*1см Ултра тенок и лесен го олеснуваат фаќањето во џ

●Компатибилност● случајот Blackview A50 е компатибилен со blackview A50 Прецизните исечоци за камерата, портите и

Компатибилен СО МИЦУБИШИ, НИСАН и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашат�

КОМПАТИБИЛНОСТ : куќиштето на телефонот со превртување на целото тело е дизајнирано специјално за паме�

Материјал : Не'рѓосувачки челик, никогаш не 'рѓа, многу здрав Исклучителен процес на заварување со техно�

[5 Стилови Природни Лажни Трепки] џесап лажни трепки природниот изглед содржеше 5 различни стилови за да

Сунѓер за миење садови е дизајниран да се исчисти и повторно да се користи Обезбедете ефикасно и темелн�

? Направено од челик, отпорен на влијание, силен вртежен момент, занаетчиство, безбедно и практично ? Сов�

2 Во 1 Двојна боја на промена Овие Божиќни светла на отворено имаат 2 бои во 1 жица Може да стабилно на разл

ПРЕД ДА КЛИКНЕТЕ, ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ ПИЈАЛОК! Мојот Капак За Чаши е оригиналното капаче за спречување �

Dimensions : 8x22x7 mm,bearings 608 2rs 608 2rs bearing 608 2rs rs bearing 608 62052rs1 2rsr 47 bearing c3 bearing 6252rs nachi 6204 6204 bearing 62042rsh 62042rs / c3 6204rs bearing v earin

100% Полиестер Тота со повеќе оддели дизајнирана да работи напорно како и вие—ги држи вашиот лаптоп и док

Организиран и организиран Овој сет на контејнери е дизајниран да ве одржува организирани и да го максим

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0 Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка Клучалката во задниот дел на рамка

HDПРЕКИНУВАЧ : Инженерски Перформанси ВИСОК КВАЛИТЕТ : Прецизна Машинска Точност ДИЗАЈНИРАН за : Апликац

РАМНА СТАКЛЕНА ЕПРУВЕТА : 18 парчиња 55мл проѕирна стаклена епрувета со затка од плута КАПАЦИТЕТ НА ЦЕВКА�

100% памук Светлината звук активира бејзбол капа користење за танцување, пеење и Ноќни Спортови...

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Рид И Бартон Проверете ја нашата информативна серија за собирањ�

Заштитете ги вашите вредни колекционерски картички за тргување со оригиналниот ултра ПРО врвен натова�

Scroll