Свеж
Орхидеи Филмски Плескање Одбор Filmи, Видео Сцена Клаперборд, Филм Филм Клапер Одбор, Дрвени Табла Фотографија Реквизит Влог Снимање Виси Декорација

Орхидеи Филмски Плескање Одбор Filmи, Видео Сцена Клаперборд, Филм Филм Клапер Одбор, Дрвени Табла Фотографија Реквизит Влог Снимање

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 223.84

Плескајте - лента, специјален дизајн и доволно моќен за да избегнете пукнатина, удобен за употреба Професионални и резонантни додека се плескаат. Лесен дизајн за удобна рачка. Совршен за Детски Роденденски Забави, Специјални Настани, Училиште, Корпоративни Настани, Програми За Награди, Саеми, Фестивали итн. Може да се користи за обележување сцени во продукции на професионална филмска фотографија и декорација на простории или реквизити за снимање. Со карактеристиките на најстариот дрвена површина за употреба на креда,може да пишува со креда на врвот и да ги избрише зборовите со влажна крпа. Спецификации : Материјал : Дрво. Боја : црна Големина : 30*27см Пакет Вклучуваат : 1 * Режисерска Филмска Табла. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Опсег на примена на заштитна облека од електромагнетно зрачење : заштитна облека Од Ткаенина Од Метални

шорцеви за мажи патент postpartum gifts shorts gym golf shorts for men shorts men halloween tassel shorts orange cargo shorts red swim shorts mens 5.5" athletic gym shorts

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

★ NOTOCITY 22mm Watch Bands се вклопуваат за Fenix ​​5, Fenix ​​5 PlFenix ​​6, Fenix ​​6 Pro, Fenix ​​7, Forerunner 935, Forerunner 945, Exip, Access S60,

Елегантна и гроздобер вода карафи : Водата од креветот и стаклото усвојува интегриран дизајн Кристално

Квалитетни материјали : Оваа рамка A4 е изработена од цврсто и издржливо дрво MDF, со акрилно стакло со вис�

⭐ Premium & Classy Како слугинка на честа, мама или близок пријател на кој сте биле зададени со огромна одговор

Неверојатен квалитет на сликата : Карактеристики 4 / 3 ”Сензор за слика со домашна резолуција од 4096 x 2160 и

[Разноврсна] : Печките за ранци со Повеќе горива се прилагодливи на различни надворешни средини и сезони

Чита „Верувај му на твоето срце“ Ситно детална морска обвивка со испишани зборови на инспирација Прав�

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Тип на фиока голем капацитет : 4 класифицирани фиоки за складирање 180° Тивко Ротирачко Отворање И Затвор�

100% полиестер ? Немате ризик да пробате! ✦ Изработено во САД и увезени ✦ Бикини со високи половини...

Рамки на зори Сакате да додадете реални doodles на вашите проекти во рекордно време? Тогаш, овој нацртан ра�

Количина : 10 парчиња guighterвони прстени и најниски starвездени и планети прстен прстен, ќерка ringsвони од мам�

Модели со автоматско откривање на влез на сигнал, вклучено / исклучување, лебдечки и пропорционална кон�

Приватност и доверливост : Совршената торба за заштита на приватноста може подобро да ја заштити вашата

Материјал за дишење : Оваа харем панталони скока за жени се изработени од 95% полиестер, 5% спандекс, супе�

УСБ центар за индустриско одделение, проширување на 4x USB 20 порти, компатибилни со USB 2 Индустриско одделе�

Fast Cap 2 P10 JEL лепак е специјализиран лепак Тој е екстра густ и може да се користи за вертикални површини ка�

Оваа чаша од ананас со слама е мода и декоративна за вашата забава Користете како опрема за пиење или ка�

100% памук Направено во САД Повлечете го затворањето Ексклузивна маица од подземно печатење, печатена и д

Најбрза Испорака : 35 Дена, Стандардна Испорака : 715 Дена Божиќ На Продажбата Се Занимава ? Купете 1 Заштеде

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Големина : Висина : 70 мм, ширина на основата : 75мм Чиста леана смола и природен кристал Големина : Висина : 7

СЛУЧАЈ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА со РАЗЛИЧНИ ДОЛЖИНИ и цврстина на истегнување за да се исполнат барања�

Квинтесенцијален мирис на лосион за лосион, овој мирис е за егзотични зачини зачинот, каранфилче, морск

75% полиестер, 25% памук Направени во САД и увезени Посебен акцент : Проверете ја табелата со големина за да

【Големина】 Модел : SCS6 UU; Дијаметар на дупки : 6мм / 0,24 " 【Материјал】 Направен од алуминиумски материјал,

Опсег на мерење : 010мм / 025мм / 01мм Толеранција Покажувач дисплеј, јасен и лесен за читање Се користи за мер

? Најдобри подароци за жени / мама / девојки? Топла продажба големи зделки? Купете 3 Добијте 5% попуст, купе�

Мултифункционално радио Crank, за итни случаи и авантури на отворено Со карактеристики како SOS аларм, моби�

Зацврстен и заземјен Номинален дијаметар на пинот : 5 / 16 "Инч Номинална должина на пинот : 2 1 / 4" инч...

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре...

Апсорпција од 360 °】 360 ° Апсорпција, силна ефикасност на прочистување, горниот дел ги опкружува малите д�

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на

Премиум алуминиум оксид нуди зголемен намален и абразивен живот Изградбата на отворено палто обезбеду�

Додадете 2 "од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветно со најголема големина Додадете 2

★ Рамка на смола, водоотпорна и доказ, здрава и пријателска ★ Може и да се одржи меморандум, фотографија

Zlite 12 Лесен лустер 482 R12obr Преодна, реставрација, линеарна Zlite 12 Лесен лустер 482 R12obr Преодна, реставрација, �

47 1 / 4 "Висока x 23 3 / 4" широка x 15 3 / 4 "длабоко Крошна е 7" широка x 1 1 / 2 "висока Доаѓа со жица од 8ft За инсталациј

Electronic indicator measures 0 to 001mm) resolution and + or 0.001" accuracy, for measuring short, linear distances in mechanical engineering, machining, and manufacturing applications LCD

Scroll