Свеж
ОЕМ Пупка Индустрии ПТ-22438-Ц, Јасно/Сива Поликарбонат Ѕид Планината Нема Кутија

ОЕМ Пупка Индустрии ПТ-22438-Ц, Јасно/Сива Поликарбонат Ѕид Планината Нема Кутија

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2927.52

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 854195 Тип : Пнп Категорија На Производи : Биполарен Мал Сигнален Материјал : Си Конфигурација : Единечен Број На Елементи по Чип : 1 Максимален Напон На Основата На Колекторот (В) : 300 Максимален Напон На Колекторот-Емитер (В) : 300 Максимален Емитер Базен Напон (В) : 5 Максимална Заситеност На Основниот Емитер НАПОН (V) : 1@20 MA@100 MA МАКСИМАЛЕН напон на сатурација На колектор-ЕМИТЕР (v) : 0.25@5ma@50ma Максимална Струја На ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА (А) : 0,2 Максимална Струја На Отсекување На Колекторот (на) : 100 Минимална Добивка На СТРУЈА НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА : 100@1ma@10v|100ma@100ma@10v Максимална Дисипација На Моќност (m W) : 500 Максимална Фреквенција На Транзиција (MHz) : 75(Min) Минимална Работна Температура (°C) : -55 Максимална Работна Температура (°C) : 150 Пакување : Пакет Добавувач На Ленти и Ролна : сот-23 пински број : 3 стандардно Име На Пакетот : сот-23 монтажа : ВИСИНА НА пакетот ЗА монтирање НА површината : 0,98 должина на пакетот : 2,9 ширина на пакетот : 1,3 ПХБ СМЕНЕТА : 3 Форма На Олово : Галеб-крило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Банки за поддршка, пошта, чип картички издадени низ целата земја Може да се користи за CAC (вообичаена кар�

【Материјал】 : висококвалитетна винилна крпа Лесен, издржлив, лесен и солза 【Пакет】 : 1pcs 6 (ширина) x 4 (ви�

Состав : Сребрена плоча Производител : Ехх Смит / Национален Состав : Сребрена плоча Производител : Ехх С

ИСКЛУЧИТЕЛЕН ДИЗАЈН : Уживајте во завршницата на огледалото, класичниот изглед и професионалните перфо

☁ Материјал изработен од 100% висококвалитетен полиестер Супермека, кул релаксација на смирувачките ма�

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

Ова е воен дел од жицата на генералот Jimим, играчки играчки играчки Тоа е сет од 50 компјутери што прави 10 �

Оригинален дел за замена на OEM Кливленд стана светски водечки производител на опрема за готвење со паре�

Водоотпорен, капак обложен Со Руно Ги опфаќа сите носачи за бебиња и одговара на колички и седишта за ав�

【Модел на очите на Месечината】Видот на матрицата е месечина, starвезда, обрасци на очите, верувајте дека

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

Име на производот : Електромагнетно реле; Напон на серпентина : AC110 V Контакт : DPDT; Број на иглички : 8 КОНТА�

Solid State Relay SSR10 DD SSR25 DA SSR40 DA SSR40 AA SSR 10 A 25 A 40 A 60 A 80 A 100 A DD DA AA Модул за температура за контрола на температурата

【Големина на производот】 Должина : 100мм / 3,94 инчи, ширина : 2,5мм / 0,10 инчи, овие најлонски пластични поштен

Бели кабелски клипови RG6 Со повеќе од една деценија искуство, брендот за основни YCS е посветен на донесув

Орнамент на рамка за дипломирање 3 "кружен облик на висина на аркалична дипломирање, рамка за слика 1 Дво

5pcs Надворешен дијаметар 8мм x Внатрешен дијаметар 4mm x Lenght 70mm Средно оптоварување црвено умирање пролете�

Модел : R4 E450AK01010 A, моќност : 680 W Брзина на ротирање : 1250rpm.0 A 680 W R4 E450AK0101 1250rpm Вентилатор за ладење Модел : R4 E450

Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени само на најквалитетни чаши...

Пакување од 20; мери 20 мм О со должина од 150 мм Изработени од боросиликатно стакло Карактеристика цилиндр�

Бохо врвови за жени Вежбање кошули за жени увоз ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината споре�

Вклучува 2 Артур Слики Црн Тонер Кертриџ За употреба во следните Hp Печатачи : HP Laser Jet Pro P1102w P1109w M1212nf M1217nfw M1

95%полиестер, 5%спандекс Топла продажба на летен фустан Направени во САД или увезени Совршена облека за л�

★ Големина на случајот со молив : 20x6 ★ Материјал за торбички со молив : кутија за моливи е изработена од �

Опсег на влез на сигнал : минимум 300 m V Макс 5 V (не земајте премногу силен сигнал) Напон на напојување : DC 8 V

Пакет од 100, поединечно завиткани Нерѓосувачки челик + пластичен материјал Погоден за прави и завртки...

【Пакет】 : вежба за четка со жица со четка за чаша од јаглероден челик од 6 парчиња, четка за тркала од 8 па

Мешавина од волна Направени во САД или увезени Затворање на кука и јамка Само миење на рацете...

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : ЕАИ автомобилски заптивки на масло се

Алуминиум Направени во САД или увезени 🎁 Ова спортско шише со вода е изработено од алуминиум, здрав м

100% полиестер ❃ Белешка за големина】 Нашите големини работат мали Ако сакавте да имате малку бурен изгл

Сосема нов и висок квалитет на ракетен автомобил модел Модел на ракетен автомобил ја исполнува вашата с

Scroll