Свеж
Gfdfd Снимање МИКРОФОН USB Приклучок Костум За Компјутер Лаптоп Висока Чувствителност За Инструмент Игра Видео Снимање

Gfdfd Снимање МИКРОФОН USB Приклучок Костум За Компјутер Лаптоп Висока Чувствителност За Инструмент Игра Видео Снимање

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1315.20

Микрофонот за снимање има приклучок за слушалки од 3,5 мм, што ви овозможува да слушате се што снимате без никакви одложувања за да обезбедите непречено создавање Контрола на добивка на телото за прецизно прилагодување на нивото на внесување,нивото на вашиот глас може лесно да се контролира без разлика дали објавувате,разговарате за забави,снимате гласовни преноси,па дури и стриминг на Грч. Голема дијафрагма кондензатор микрофон-јадро обезбедува квалитетна способност за снимање звук, може да го фати вашиот глас јасен и јасен секогаш кога стриминг/видео разговор/снимање гласовни гласови,или повеќето други видови на снимање. низок центар на гравитација и отстранлив метален држач за работна површина што му дава на микрофонот издржливост и флексибилност,3 одвојливи цевки за држачи може лесно да се соберат и да ја зголемат висината од 1,97" до 4,65".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пренослив : Ултра тенок и лесен двдписател лесно се вклопува во вашата актовка или ранец за споделување

Стил : Извор на светлина : LED сијалица Тип на сенка : железо Напон : 90260 V Тип на ставка : Подна ламба...

2 Пред употреба проверете дали контактните површини се чуваат чисти и суви.Како да се отстрани користе�

Совршен Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Поддршка Безжично полнење Случај Со Уникатен Дизајн На Животни, живо

Еден црвен организатор на приклучок со една рачка Единаесет висококвалитетни црни приклучоци за Еторк�

Обезбедете изолиран дизајн со целосна обвивка Испорачајте безбедни, униформни материјали чувствителн�

❀ Големина : 24 (W)x12 (H)инчи / 60(W)*30cm (H) ❀ Материјал : Позадината На Терариумот е направена од Винилна ткаенин

Материјал : Тоалетната Торба е изработена ОД 900д шифрирана оксфордска ткаенина која е водоотпорна, Отпо�

Прилагодливи Прстени За Девојки Акрилни Прстени Големина 9 Симпатична Смола Прстени Шарени Прстен Сет �

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

ОДГОВАРА НА СИТЕ ВИДОВИ : Одлично За бурбон, хајбол, ниска топка, чаши за виски, чаши за кафе, тамблери, ко�

Земја На Потекло : Германија Број на модел : CF304 Точка Пакет Димензија : 9 Точка Пакет Тежина : 1 Бетонски Жл

【Одличен материјал】 Облеката за обликување на кора и стап е изработено од акрилна пластика и имаат сја

ЕЗ Свртете Го Цревото Против Повратен Удар е црвено 5 стапки долго црево со одговарање на антиПовратен У

• ❤ • 【Изберете 12 големина поголема】 Ние сме азиска големина што работи мали, треба да изберете 12 голе

10каратно злато исполнето топчесто пенкало Патентиран механизам за топчесто пенкало со пропелодбивање.

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Уредите за серии на прекинувачи HP 1820 се основни прекинувачи со паметни, фиксни конфигурации Gigabit Ethernet Laye

Најлон+Ева+кадифе Направени во САД или увезени ♆ Организаторот на конзолата на оваа игра е изработена

МК8 Екстрадер од не'рѓосувачки челик 0,4 мм Потребно е 7мм клуч за да се справи, а не 6мм клуч Одговара на 3 D �

Добриот квалитет може да се види, што ви дава различно искуство со сликарство и калиграфија Оваа четка е

Компатибилност : Детско солидно заштитно покритие на куќиштето дизајниран за Samsung Galaxy Tab A 8,4 инчи 2020 изда

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Ново, никогаш не се користи Истата јачина како и оригиналните извори Една лесна пролет, една тврда проле

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

Jovisa Професионална Маскара Стапче ● 50 парчиња / торба ● Користете Ја Четката За Да Ги Одржите Трепките �

Дрвени ШТАНД ЗА ДРВЕНА КРИСТАЛНА ТОПКА : овој држач за кристална топка е дизајниран со прекрасни дрвени

Ова е идеална кутија за складирање за сите или мелени зрна кафе, чај, шеќер итн Употреба : Може да се кори�

Панелот усвојува висококвалитетен компјутерски материјал за ретардација на пламен, не е лесен за старе

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Висока точност : Овој бројач на тахометар со висока фреквенција на земање мостри, јасен LCD дисплеј, голем

4,7мм црвен целосно изолиран женски терминал пакет од 100 Терминали на Крим црвена 4,7мм црвен целосно изо�

Дали барате елегантен, уникатен и ефтин подарок за вашата претстојна свадба ,achенска забава или саем? Ов�

brand New DVD R / RW / RAM / DL Мулти Рекордер / Режач ЗА HP Павилјон DV5000 DV8000 DV8100 Лаптопи Карактеристики : 5x Брзина Dvd

Увезени Повлечете го затворањето Средна ДОЛЖНОСТ : Нашите нитрилни ракавици од 5 мил обезбедуваат подоб

Одлично за многу прилики, како што се роденден, свадба, забава, банкет, собир итн креативен дизајн, мода, �

Lucach ЛАЖИЦА ОДМОР БЕШЕ НАПРАВЕН ЗА ДА СЕ СОЗДАДАТ СПОМЕНИ ова уметничко дело лажица одмор беше направен

Приближна големина : 3,5 ин Сите налепници налепници се печатат дигитално во целосна боја за живописна гр

●КомпатибилностИсклучиво дизајниран За Samsung Galaxy Tab A7 10,4 Инчен Таблет (Модел SMT500 / T505 / T505 N / T507) 2020 Порака, �

€600ml капацитет€ : преку Ноќ овес тегли големина : 9x17, 5 cm / 3, 5x6, 9 инчи, 600 ml / 22 Постојат четири бои : бела, жол

Направено со издржливи пластични И УВ Инхибитори погодни за секоја клима За употреба со гуми до 29" во ди�

Детали за пакетот : ќе добиете 12 пакети велигденски хартиени кеси за подароци со рачка, 4 различни стилов

Тој е идеален дополнителен производ за Пренос во Живо, снимање видео Затемнет : може да се прилагоди ВО 32

Алуминиумскиот хардвер ја намалува тежината на прицврстувањето за 20% нанонаносфера на мрежи ги одвраќа

Scroll