Свеж
Acdelco ARW1207T G12 серија 12V безжичен Li-Ion 1/4 ”30 ft-lbs. Клуч за рачка - само голи алатка

Acdelco ARW1207T G12 серија 12V безжичен Li-Ion 1/4 ”30 ft-lbs. Клуч за рачка - само голи алатка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 959.20

Компактен дизајн-Нашиот лесен, моќен 30 метри-lbs Вртежниот клуч на вртежен момент е дизајниран со висококвалитетни материјали за брза и лесна работа за отстранување. Опремена со челична глава од 1/4 ”и вградена LED светло одлично за работа на тесни и темни простори. Што го прави совршена алатка за градежништво, авто, па дури и работа за поправка на домови. Разновидни - за разлика од другите брендови кои нудат алатки со единечни карактеристики, нашиот клуч за вртење има моќен 240 вртежи во минута (без брзина на оптоварување) што им овозможува на корисниците да користат за да покриваат широк спектар на различни задачи. КОРИСНИК-Ергономскиот дизајн на меки зафат обезбедува удобност за долго работно време и безбеден зафат за максимална контрола и стабилност. Тенок дизајн на телото, обликуван за безбедно да се вклопи и да се балансира во рацете на корисникот. Само голи алатка - (важно) : Ова е само гола алатка : алатка за напојување што доаѓа без батерија, полнач или кутија за мувла. Батеријата и полначот можат да се купат одделно. Загарантирано 100% задоволство - повеќе од 35 години произведуваме и обезбедуваме најдобри производи и услуги на нашите клиенти по најниски можни цени. Уверени сме дека апсолутно ќе го сакате нашиот клуч за вртежи што ќе застанеме зад нашиот производ со замена или вашите пари назад! Секоја набавка доаѓа со ограничена гаранција на производителот, за да можете да купите со доверба!. Компактен дизајн-Нашиот лесен, моќен 30 метри-lbs. Вртежниот клуч на вртежен момент е дизајниран со висококвалитетни материјали за брза и лесна работа за отстранување. Опремена со челична глава од 1/4 ”и вградена LED светло одлично за работа на тесни и темни простори. Што го прави совршена алатка за градежништво, авто, па дури и работа за поправка на домови. Разновидни - за разлика од другите брендови кои нудат алатки со единечни карактеристики, нашиот клуч за вртење има моќен 240 вртежи во минута (без брзина на оптоварување) што им овозможува на корисниците да користат за да покриваат широк спектар на различни задачи. КОРИСНИК-Ергономскиот дизајн на меки зафат обезбедува удобност за долго работно време и безбеден зафат за максимална контрола и стабилност. Тенок дизајн на телото, обликуван за безбедно да се вклопи и да се балансира во рацете на корисникот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пакетот вклучува вкупно намалување на роденденот од 51 п, дизајнирани со богати сорти и точки за лепак о�

Столицата е идеална за бербер, салони, лаборатории, магацини, уметничко студио, гаражи, продавници за те�

Големина : Големината на рамката за слика е 8x10 инчи, која може да смести фотографија од 4x6 инчи Супериоре�

Димензии на торба за складирање електроника : 914 инчи (24*15*8 цм), а исто така е многу погоден за семејна упо�

Постојат две спецификации за голем капацитет : 1,2 Л и 2,8 Л одличниот производствен процес усвојува PCTG со �

ЕПДМ гума (етилен пропилен диен мономерна гума) е еластомер кој се карактеризира со широк спектар на апл

Оваа луксузна преса за пенкало овозможува брзо, прецизно и без проблеми склопување на компонентите на п

Нашите производи се широко користени во печки на дрва, шпорети на гас, печки на пелети итн Тоа е наједнос

1 Легање на wallидот лесно дизајниран да ги крева wallsидовите, гредите или повеќе во вертикалната положба и

Отпор Станете во форма со спортот 10 фунти, 15 фунти и 20 фунти гира Овие тегови имаат издржлива конструкци�

【Мултиприклучок】 Овој адаптер за жици со двојно излез 4 и 7 пински приколка го олеснува влечење на разл�

Големина : 3Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површина�

Направено од густ пластичен материјал, мазен раб, издржлив за долго време Одличен начин за координирање

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

Издржливи 3м кубитрон II ремени со жито во форма на прецизност од 3М значи помалку промени во ременот и по�

Компатибилност : флипкуќиштето е компатибилно само со Iphone 14 Pro(6,1 Инчен Дисплеј 2022 Објавен ), не одговара �

2 HP, 3 PH, 2 брзина 230 V мотор 3 напојување со напојување Сите компоненти се третирани со топлина, челик со вис

Силниот лепак за нокти ќе се погрижи вашите лажни нокти никогаш да не паднат Одлично за лепење и многу д�

Макс Енергија за апсорпција 1 Ракување со оптоварување : 5кг Оперативна температура 5 40 ° C Мозочен удар 12

Употреба : Донесете нов моден стил во Вашата Плејстејшн Прави многу добар подарок во големи прилики Как�

Производ 1 : УПРАВУВАЊЕ СО ГОТОВИНАбезбедносната кутија е мала и лесна, но доволно голема за складирање �

ПРИРОДНИ МАРАМЧИЊА ОД ЧАЈНО ДРВО : го имаме решението за иритирани и црвени очи! Содржат нула конзерванс

Стантот на металниот монитор му помага на вашиот компјутер да се вклопи во вашиот живот во функција и фо

Главна боја : сребрен тон; Материјал : Метал Содржина на пакет : 2 парчиња x стакло плочки бит, 2 парчиња x пл

[Големина] : 253 × 233 × 101мм / 10 '' x 92 '' x 4 '', тежина : 8,5 кг / 18,7 фунти, изврши сила од 500 кг, максимална висина на р�

Компатибилен Со Џенерал Моторс, Доџ и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД ва

Полски не сече раце, грижа за семејството Убава и дарежлива во форма Мала фигура помага да се направи пр�

●ВИСОК КВАЛИТЕТ И ИЗДРЖЛИВ qНашиот тренер за јачина на зафат е изработен од тешки пластични и армирани �

Беспрекорна замена ова склопување на фаровите беше специјално дизајнирано да изгледа и функционира ка

Рачно изработена футрола за Митра За Чај Кадас, компатибилна со Магсафе Рачно изработени од супериорна

Боја : темно сива Лесен за носење и лесен за употреба Ви благодарам многу за поддршката, посакувам да има

Алатка за дејствување ➣➣➣Sliding : Нашата железничка железница вклучува планови за широк спектар на свир�

? Димензии на производотпакетот вклучува 2 панели лаванда позадина завеси Секоја завеса е широка 5 стапк

Предметот е добар квалитет Референтна тежина на пакетот : + Тежина : 0,217 кг (0,48 фунти Тестирано пред испор�

?Подарок Пакување Хартија Сет : Вклучува 2 пакет роденден завиткување хартија преклопени листови ?Голем�

Алуминиумско тело за подобро ладење и заштита ГОЛЕМА Брзина USB 3.0 (До 5 Gbps) стапка на пренос на податоци и �

Лалиња Декоративна Керамичка Плочка од акварел уметник ДИЏЕЈ Роџерс Совршена идеја за подарок за секој

Современиот сет на акварел Роза со модерни акварели содржи уникатни бои кои формираат интересни нестан

ВРВЕН КВАЛИТЕТотстранетиот екстрактор за цевки е изработен од издржлив легиран челик со црна оксидна о

Име на производот : реле; материјал : пластика, метал Боја : црна; модел : JQC3 FF 12 VDC1 ZS Број на иглички : 5; напо

USB кабел со голема брзина 2 OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за заштита на изле

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Заштедува простор и е погоден за носење на корисниците Слободно уживајте во бесплатна врска, лесно реал

Димензија : 14 Изграден од лесонит со средна густина (МДФ) и покриен со издржлив винил ламинат...

€Големина и Боја : 96х72инч / (8х 6фт), ефект на печатење со Висока дефиниција, светла боја Нема рефлексија и�

Scroll