Свеж
Црн француски совет Прес на ноктите лажни нокти со целосна покривка Сјајно вештачки нокти со средна должина акрилни нокти Минималистички лажни нокти со сјајни диз

Црн француски совет Прес на ноктите лажни нокти со целосна покривка Сјајно вештачки нокти со средна должина акрилни нокти Минималистички лажни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.33

✒ 【Минималистички дизајн】 Оваа француска нокти за бадеми за прсти прифаќа едноставен стил, со црни прсти и пенливи сјајни дизајн, целокупниот изглед е многу хармоничен и не ги тера луѓето да се чувствуваат зачудувачки, тоа е лажен нокти што е многу погоден за секојдневно социјални прилики ✒ 【Висококвалитетен материјал】 Овие лажни нокти се изработени од квалитетен акрилен материјал нетоксичен и нежен за ноктите и кожата издржлива и не е лесна за изгребана, ќе ви даде убаво маникирско искуство. ✒ 【Лесно е да се примени】 Само исчистете ги ноктите, а потоа изберете соодветна големина на ноктите, нанесете лепак или желе лепак на ноктите и притиснете за момент, можете да имате убави нокти во неколку едноставни чекори. Нормалната нега ќе трае неколку дена, со лепак ќе трае подолго. ✒ 【【Список на производи】】 Getе добиете 24 парчиња средни лажни нокти со дизајни, 1 парчиња мини-датотека за нокти, 24 парчиња налепници со двојна страна на ноктите, 1 парче алкохол, дрвена стап од 1 парче. Лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и облик што ви се допаѓа. ✒ 【Гаранција за услуга】 Можете да ни кажете за какви било проблеми со кои се соочувате за време на шопингот, ние ќе ги решиме за вас што е можно побрзо и ќе се обидеме да се потрудиме да ви обезбедиме добро искуство со шопинг!. ✒ 【Минималистички дизајн】 Оваа француска нокти за бадеми за прсти прифаќа едноставен стил, со црни прсти и пенливи сјајни дизајн, целокупниот изглед е многу хармоничен и не ги тера луѓето да се чувствуваат зачудувачки, тоа е лажен нокти што е многу погоден за секојдневно социјални прилики . ✒ 【Висококвалитетен материјал】 Овие лажни нокти се изработени од квалитетен акрилен материјал нетоксичен и нежен за ноктите и кожата издржлива и не е лесна за изгребана, ќе ви даде убаво маникирско искуство. ✒ 【Лесно е да се примени】 Само исчистете ги ноктите, а потоа изберете соодветна големина на ноктите, нанесете лепак или желе лепак на ноктите и притиснете за момент, можете да имате убави нокти во неколку едноставни чекори. Нормалната нега ќе трае неколку дена, со лепак ќе трае подолго. ✒ 【【Список на производи】】 Getе добиете 24 парчиња средни лажни нокти со дизајни, 1 парчиња мини-датотека за нокти, 24 парчиња налепници со двојна страна на ноктите, 1 парче алкохол, дрвена стап од 1 парче. Лесно е да ги исечете и да ги поднесете во која било должина и облик што ви се допаѓа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Вклучени : (1) Сива Корпа Во Форма На Буквата У, Слајдови, комплет за монтирање Врати, Хардвер Тип на слајд

Тип : Делови За Електрични Алати 11 парчиња Црвен Најлон Авто Автомобил Аудио Врата Цртичка Тирм Панел Ин

Замена на ламбата за Toshiba 56 MX195 Сијалица со домување Компатибилна сијалица внатре 90 дена гаранција Замен

1 * Диско Топката Светлина 1 * далечински управувач 1 вшмукување чаша ●2 Во 1 Диско Светло И Ноќно Светло ●

?Материјал : Полиестер,спандекс,памук,меко и свилено чувство,никогаш не исчезнува или се намалуваВисок �

УСБ блокатор на порта пакет од 4, код во боја : сина Физички го блокира пристапот до USB порта Брза и лесна �

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете.9in XL : Bust 31.4in XXL : 33in Повеќе детали Ве молиме уп�

Дизајн на апсорбирање на шок Зголемена заштита на горните и долните усни, отпорни на влијанија Чувајте �

Техничка Спецификација Точка Алатка Пост И Носителот Постави Број На Парчиња 5 Серија CXA Вклучува (2) Тех�

【Големина】 Кобна должина : 250 мм; Растојание за сензори : 1525 мм; Вкупна големина : 27мм x14mm / 1 【Параметар】 �

1 галон сапун за миење автомобили со ултра густа пена за десетици целосни перења Висококвалитетен топ о�

Еп Детска играчка : Тие помагаат да се подобри способноста за координација на рацете и окото на децата...

Погодно за складирање и носење, идеално за патување Додадете свежи бои на лицето Комплетот за четки за ш

Одлично за математика, уметност, геометрија, цртање и графикони и издржливи Овој метален прецизен компа

Големина : 2,7 / 8Х3 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

Брзиот конектор на спојката на цревото е лесен за поврзување и олабавување, инсталирање и отстранување

5 Компјутер 3 / 8 "х 3 / 8" х 3 "Х 3" Хсс Квадратни Алатка Малку Струг Летаат Машина За Сечење Празно Најчесто се

Чувајте го чист, луѓе! Нашиот држач за гума за полнење + гума за стап е подготвен за мазна корекција без д�

Материјал : Памук и акрилна, висококвалитетна волна и полиестерска ткаенина, дишење, удобно и топло за н�

Сите Потреби за Шопинг, Патување, Одмор, Кампување, Игри На Плажа, Излети, Перење, Багаж, Училишен Прибор �

Димензии (во инчи) : 8 h x 8 w x 0 inset hige сјај 6 "x 6" керамичка плочка Копче за клучеви во задниот дел на рамката о�

☀ Големина : Вкупна должина : 20инх; Дијаметар на круг 7 инчи ☀ Материјал : метален обрач, чипка, предиво Ве

Температура на животната средина : 25+55 ; Работа под фреквенција на вибрации 280 Hz, забрзување на 0,7 g ; Релат�

Прикажете ја омилената музика како уметност Овој случај на ЦД приказ ги држи и насловната уметност и ди�

Пакет вклучува : 1 компјутерска кошулаАко сте лукави, предлагаме да изберете поголема големина, благода�

ДИМЕНЗИИ 7, Висок 1,75 инчи, 8 мл Материјали Тежок Мерач, рачно застаклено челично подножје со рачно наслик�

Вметни Ширина( мм) : WNMG080408 RS Цврстина : HRA91 Материјал : Тврда Легура Број на модел : WNMG080404 / 080408 / LS / RS...

100% полиестер Toppopsенски за женски женски маички ленени врвови за жени жени блузи и врвови обични женски л

Компатибилен Со Мицубиши, Нисан и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашат�

ЛЕМАКС КАРКИВНИОТ СЕЛО Божиќни венци 4 Продажба ЛЕМАКС КАРКИВНИОТ СЕЛО Божиќни венци 4 Продажба Од коле�

Компатибилни Модели : За Гејтвеј ГВТН1567, ГВТН1569, ГВТН15612 Компатибилен P / N : ЗА GWTN1567, GWTN1569, GWTN15612 Quight Callity ® Т

Jimим Шор кикирики Снупи со корпа од лалиња фигура 4,9 инчи 6011946 Jimим Шор кикирики Снупи со корпа на лалиња ф

18 LED Лиценца Плоча Светла Одговара За Хонда Граѓански Договор Одисеја Акура TSX MDX Изграден ВО 18 SMD LED, супе�

Заграда за проширување со 3 ладни држачи за чевли, погодни за блог, пренос во живо, видео преку интернет, �

Зголемен Простор За Складирање : градите имаат пет пространи фиоки и долен кабинет кои обезбедуваат дов

Платформа за сандали со платформа Тасман влечки мажи направени во САД или увезени! ЛОГИСТИСКО ВРЕМЕ : 1015

41 инчен Супер светла ПРЕГОЛЕМА ЛЦД за максимална видливост Технологијата на дисплеј со оптички врски з�

Микробранова Печка И Машина За Миење Садови Безбедно Никогаш нема да се олупи или избледи Кафе кригла з�

Филтер За Талог МЕШАН КРЕВЕТ ДИ филтер добар за области со високо ниво На Вкупно Растворени Цврсти Мате�

【Високо квалитетен држач за чадор】 Нашиот штанд за чадор е изработен од траен и силен пластичен матери

Scroll