Свеж
Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот дизајн на ткаенини Karbonn K9 Smart Eco 3W Playtime 6H затворено, патување на отворено

Говорникот на Tek Styz компатибилен со вашиот дизајн на ткаенини Karbonn K9 Smart Eco 3W Playtime 6H затворено, патување на отворено

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи кога ви треба со часови на време на игра на компатибилно со вашиот Carbonn K9 Smart Eco! ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон. Micro USB порта за брзо полнење - Голем капацитет на батерија од 800m Ah до 6+ часа траење. ? 【Уживајте на кое било место】 : Дневен живот доказ што поддржува собири на отворено, спорт, салата, пријатели, училиште, кафулиња. Ова ви овозможува да уживате во сцената на HIFI и да додадете втора за двојно стерео режим!. Вклучени додатоци】 : 】е добиете преносен Bluetooth Tek Styz верзија G2 Pro TWS звучник со Bluetooth 4.2 и кабел за полнење на Micro USB. Вклучен е блок/адаптер за полнач. Предложете да користите работи за полначот на вашиот мобилен/мобилен телефон. ⚡ Фун и стилски до компатибилен со вашиот Carbonn K9 Smart Eco! Specifications : ? ● Уживајте во добар изглед, кул преносен Bluetooth основен звучник што можете да го земете каде било (5 бои за да изберете) ● Вклучува вграден микрофон? Така, сè уште можете да одите повици додека слушате музика со 3 WATTS моќност ● Овој солиден звучник hi-fi го прави ова совршено и за патувањето и за кое било место.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал со висок квалитет : Памук + спандекс, убав и прекрасен дизајн, ткаенина што е пријателска со ко�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот маици за жени плус големина лабава

Име на материјали : Синтетичка кожа Име на големина : 9 Име на боја : светло сина / езеро сина / розова / бела

Гроздобер изглед, специјална декорација за вас дома Мутифункција, како што се блиц, повторно бирање и ре

USBнаGo⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Lenovo K10 со компјутерски периферни уреди, како што се флешуре

Декември дијаманти Лонг Ајленд ладен чај сирена Смола со сјаен акцент Доаѓа во кутија за подароци што м�

Издржлив, лесен за инсталирање, мултифункционален DIY Совршен за табели, плакари, клупи Површината е обло

Прави гуми лепење предвремена! Пролинија сина со стилизирање на pl Одговара на повеќето големини на трки

Постелнина памук Памук, постелнина Само миење на рацете Издржливи материјали торбата за тота е изработ

► 【Лесно за инсталирање во рок од 10 минути】 Водоотпорна камера и состав на монитор со висока дефинициј

ДТФ мастило за печатачи DTF, печатач Epson, (1) шише 1000 ml ДТФ мастило само за печатачите DTF За употреба во печа�

Брза испорака : Имаме магацини во САД, за да можете да ја добиете вашата парцела во рок од 3 ~ 7 дена Светла

Име на производот : Рокерски прекинувач; Модел : KCD7; Полјаци : DPDT Терминали : 6 игла; Позиција : 2 (вклучен); Н�

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Издржлива метална конструкција е до честа употреба Механизам управувано од перформанси со внатрешна ж�

Карактеристики : ПВЦ цевката има светла појава и мека текстура, што може да спречи расипување на маслото

Професионалните четки се совпаѓаат со сет Мека до допир, силна моќ за фаќање, мека текстура на влакната,

Издржлив алуминиум Знаците се прават со употреба на алуминиум дебелина од 63 милји и не се наведнуваат л�

Важно известување : Во случај да имате телефони со задниот дел од стакло и силиконски телефон, како што с

Големите и јасни LED броеви и високиот контраст ви овозможуваат да видите светли броеви од сите агли на с�

100% полиестер bucket hat bucket hat for women mens bucket hats black bucket hats fishers hat bucket hats white fuzzy bucket hat red bucket hat reversible bucket hat butterfly bucke

Светла LED сијалица : Оваа светло на факелот со соларна енергија е опремена со LED сијалица, за да блесне по�

【Краток опис】 Оваа рутер кутија е изработена од безбедни материјали, цврсти и издржливи и не лесно деф�

Comingsoon, MPN _FHT1000, Power _Electric Comingsoon, MPN _FHT1000, Power _Electric Hovercross е подготвено возило за летање, кое излегува од кутиј

Нема надворешно напојување, нема батерии, работејќи директно со тековната телефонска линија Нашите про

Цилиндрични конектори Cylindrical Connectors X L R микрофон кабел конектор XLRFemale или XLRMale 3Pin директно црно црвен при�

Материјал : Метал Стил : Минималистички Разновидна 2 во 1 клупа за чевли и решетка комбинација на организ

Направено од бунанитрил (исто така наречен БунаН) за употреба со најразлични течности и јаглеводороди М

Аспиратор за леќи за блокирање на вишок сончева светлина и заштита на леќите од случајно скршени Капаче

Посветеност : Нарачките ќе бидат обработени и испратени во рок од 2448 часа по расчистувањето на исплатат�

17 парче од 4 "Дијамант Премиум суво полирање подлога за гранит мермер травертинско бетонско стакло : 11 ж�

? ? Се препорачува да се купи кошула со една големина поголема Ако носите средна големина, ви предлагаме �

Scroll