Свеж
Saramonic Blink100B2 TX+TX+RX 2-Pers 2,4GHz микро клип-на безжичен систем w/cam-mount двојно-приемник и TRS & TRRS кабли за CAMS, мобилни, компјутери

Saramonic Blink100B2 TX+TX+RX 2-Pers 2,4GHz микро клип-на безжичен систем w/cam-mount двојно-приемник и TRS & TRRS кабли за CAMS, мобилни,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 486.40

Неверојатно лесен за употреба и ултракомпактен безжичен систем за микрофон со 2 лица со безжичен клип-вклучен, кој обезбедува звук со квалитет на емитување на камери, паметни телефони, таблети, компјутери и многу повеќе Пренесувачите на клип-вклучување имаат одличен вграден звук вграден омнидиректен микрофон, вклучуваат крзнено шофершајбна и се доволно мали и лесни за лесно да се кликнат на кошулите и облеката. Пренесувачите исто така имаат избор на активна откажување на бучава за ултра-чиста аудио снимање, контрола на добивање на микрофон од 12 чекори и мутирање со еден допир. Клипот на приемникот се лизга во чевли за камера или може да се исече насекаде за лесна приврзаност и вклучува и 3,5 мм TRS и 3,5 mm излезни кабли TRRS. Карактеристики на системот до 10-часовно време на траење на батеријата, 164 метри (50м) опсег на видот, автоматско спарување, префрлување на канали за да се избегнат статички и напуштања и многу повеќе. Неверојатно лесен за употреба и ултракомпактен безжичен систем за микрофон со 2 лица со безжичен клип-вклучен, кој обезбедува звук со квалитет на емитување на камери, паметни телефони, таблети, компјутери и многу повеќе. Пренесувачите на клип-вклучување имаат одличен вграден звук вграден омнидиректен микрофон, вклучуваат крзнено шофершајбна и се доволно мали и лесни за лесно да се кликнат на кошулите и облеката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ова е одличен комплет за замена за Системот За Филтер За Вода За Обратна Осмоза Со Обратна Осмоза на акв�

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Пластични Џебни Папки : повеќенаменски, погоден за мали документи, сметки, промени, чекови, материјали и

Кученца и Мачиња : 20 преслатки раси на мачки Слушајте ги животните и станете многу почитуван ветеринар К

[Спецификации на предметите] Дијаметар : 1 / 8 ", боја : бела, тежина : 1 bs, Должина : 147 стапки., Материјал : ПВЦ �

Цврсти бои : 80% памук, 20% полиестер; Хедер Греј : 78% памук, 22% поли; Темен Хедер : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Литографија печатена во боја, на фина рачно изработена хартија Одлична состојба Во 1971 година, користејќ

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

90% полиестер, 10% полиамид ? Забрзана испорака обично TGTRS 57 дена? ? За големината : Повеќе информации за голе

●БЕЗБЕДЕН и ИЗДРЖЛИВ q : нашиот пренослив вентилатор е дизајниран со надграден флексибилен статив, може

100% памук Кука и затворање На Очите Машинско Перење Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја

Голф Срорт запознава различни сцени, како што се тенис, голф, јога, одбојка, бадминтон, трчање, џогирање в

●БРЗА ИСПОРАКА●Држачот За Алатки За Додатоци За Камин ЗА Декор НА Внатрешен Камин ЌЕ ПОТРАЕ САМО ОКОЛУ

Го одржува купувањето на вашиот производ заштитено по истекот на гаранцијата на неговиот производител

Организатор На завртки И Канти За Складирањеорганизаторот за складирање алатки Гринпро е совршен за ск

Производ 1 : 52" челична рамка е Изработена Од Полиетилен со Висока Густина за супериорна јачина и издржли

100% полиестер Направени во САД или увезени Се препорачува да нарачате 12 големина нагоре Погледнете ја сл

Оригинален дел за замена на OEM Ефикасноста и леснотијата на користење се дизајнирани во јадрото на коме�

ПОТПИС памук ткаенината што ја знаете е подготвена да го освои денот КАВГА БЕСПЛАТНО ПАТУВАЊЕ РАНЕЦОТ

480 листови Колорфаст ткивна хартија што не крвари во холи грин има димензии 20 во х 30 и цврсто ги држи и ја�

1 Брендирајте нова ламба за замена со оригинална сијалица внатре директно од нашата фабрика...

пена Играчка за летање со авион : Играњето со деца помага во промовирање на односите родителдете...

36 км / ч голема брзина : веднаш забрзајте, искачете се над стрмните падини 2,4 GHz далечински управувач, стаб

Изработен од висококвалитетни и квалитетни сунѓерски материјали, кој е издржлив и практичен за употреб

Материјал за тело на ламби : Керамика Материјал за сенка : крпа Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

Фати Истури Издавањето детергент често остава зад себе луто прелевање Спречете го нередот со нашиот фа

395 NM UV Flashlight : УВ фенерчето лесно може да најде дамки во просторијата , може да открие габи во храна и да

【E Детска бањата за миење сашер за лице еднократно марамчиња за лице за масажа за масажа за бања за жени

Lashwarehouse Lashes се ултрамеки, трепки за мијалник се внимателно курирани за да бидат темни мат обоени со совр�

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер Повлеч�

3 Парчиња Ја Подобрува Вашата Природна Должина И Волумен, Заострените Краеви Имитираат Вистински Трепк

метал Предвремено затворање ✎€УлтраГолем Капацитет ● Преградите На Организаторот На Работната Површ

Ifestyleивотниот стил на Падва е посветен на развој и подобрување на системот за носење на фотоапарати Почн

Семејни цитати wallидната уметност ќе создадат простор за вашиот дом со исклучителни, рустикални, опуште�

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

8717116028270 Сосема нова ставка / неотворено производ Налепница за налепници на деко, про transparentирна oyојекс �

КУЈНА СЕЧЕЊЕ ОДБОР ?? Практична даска за сечење може да биде подарок за домаќинство за другите ПЛАСТИЧНИ

Откријте кратки кроеви и тајни за да ги совладате времињата на скутот Тркачки патеки опфаќаат 8 уникатн�

Состав : Стерлинг Сребро Производител : Таул СТАРИОТ БРОКАТ ОД ТОУЛ Стерлинг Сребрена КИСЕЛА ВИЛУШКА 2ТИ

Единствени подароци : порибници за порибување за мажи, кул гаџети за мажи, татко, совршени подароци за Де

Пвц, Хартија ЦВЕТ ПАКУВАЊЕ торба Направени премија пвц и хартија материјал, не е лесно да се оштети и...

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Detailize Детали за намалување : клипот за завеси е 0,33inch * 1,6inch, отворањето на висината на куката е 0,4 см / 0,16инч

Scroll