Свеж
Придружете се на 4-CH GPS WiFi 108P AHD HDD мобилно возило автомобил DVR MDVR видео рекордер комплет далечински преглед во живо на компјутер со 30 степени Агол за прегледување мин?

Придружете се на 4-CH GPS WiFi 108P AHD HDD мобилно возило автомобил DVR MDVR видео рекордер комплет далечински преглед во живо на

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 7039.84

1 x 4ch 1080p GPS Wi Fi HDD/SSD мобилен DVR 4 x 1080p AHD NTSC режим Камера за автомобил мини големина. 1 x 16,5ft 4 пински кабел, 1 x 50ft 4 пински кабел, 2 x 33ft 4 пински кабел. 1 x 7 инчи IPS VGA Car Monitor. 1 x надворешен микрофон за снимање на аудио. 1 x додаток за MDVR. Вклучува 10 -тина Wi Fi антена и 10 -ти GPS антена. Прирачник за корисник 1 x. Вграден GPS модул. Рекорд за снимање во реално време GPS следење и брзина. Снимете (и прегледајте ја далечинско) брзината и локацијата на возилото заедно со снимките, како и трасата што возилото е управувано. Ние нудиме софтвер за репродукција (може да работи само на Windows PC). Може да го репродуцира следењето и брзината на софтверот. Може да се качи монтирање или осветлување. Лесен за инсталирање. Поддржува за поставување различен дисплеј на режимот. Поддржува на вертикална флип и хоризонтална слика на флип. DVR се поврзува со Wi Fi жариште во возило. Погледнете и преземете ги снимките од далечина додека возилото е на патот. Совршено за управување со флота!. Ние обезбедуваме бесплатна мобилна апликација „CMSV7“ (i OS & Android) и компјутерски клиент. Исто така, може далечински пристап преку веб -страница. 【Лесно жици】 : Приклучете и играјте. Wirичање преку 4 пински конектор, построго е. 【Интерком】 На MDVR има пристаниште за разговор, ако поврзете рачка за домофони, тогаш можете да вложите помеѓу страната на автомобилот и CMSV6. 【USB】 Поддржува резервни видеа преку USB -слот. Поддржува за поврзување на глувчето со USB -слотот. 【Г-сензор】 ги препознава ненадејните движења, т. тешко забрзување, ненадејни запирања, забрзување и влијанија. Може да постави сигнали за да ги задржи овие снимки како настани. 【Во живо видео далечинско гледање】 : DVR се поврзува со Wi Fi жариште во возило. Погледнете и преземајте ги снимките од далечина. Совршено за управување со флота! Поддржете го прегледот на живо во живо на компјутер, веб -страница и паметен телефон i OS/Andriod. Бесплатен сервер. 【LIVE GPS следење】 Рекорд (и погледнете далечински) брзина и локација на возилото заедно со снимки, како и трасата што возилото е управувано. Вашиот монитор што има hd-Mi влез. 【Рекорд за јамка】 : 4-CH 1080p (720p/960 H/D1/CIF за избор) снимање во реално време. Снимките на фотоапаратот постојано се хранат, јамка над најстарите снимки кога складирањето е полно. Поддржува 2 парчиња мемориска картичка и 1 парче 2.512 GB x 2, 2 TB x 1 HDD/SSD. HDD и SD не се вклучени). Бесплатен софтвер за компјутер, кој се користи за снимање на видеа за снимање на компјутер. Исто така, може да репродуцира видеа и GPS следење на апликацијата од далечина. Нема да има проблем со рефлексија кога ќе инсталирате лице до стакло. Материјал со целосен метален случај, реален 2.0 MP HD Resoluiton. 【Огледало Слика】 Може да ја огледало сликата преку операцијата на менито OSD, може да постави хоризонална филма за слика на кој било канал или вертикален филм. 【Откривање на движење】 Поддржува да постави аларм за откривање на движење. Откривањето на движењето на Дефалут е исклучено. 【Одложување на записот】 : Снимките на снимките додека возилото е исклучено - до 24 часа (црта моќност од батеријата на возилото) .– ги штити податоците за 8 секунди ако ДВР изгуби Енергијата целосно (црта моќност од вградени кондензатори) 【4-CH Влез на алармот】 : Поддржува влезови на алармот со 4 CH, на екранот ќе се прикаже цел екран од 1 CH кога ќе го прими сигналот за активирање. Рачно создадете аларми, така што придружните снимки се заштитени со презаситени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Техничка спецификација : Димензии : 105 х 60 х 57 ммСодржи неодимиумски магнети Од Н52 одделениеБоја : белоСе

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

100% Компатибилен СО : Смисла ТВ102 Нова флексибилна Мека Тпу роза сликарство дизајниран Случај Отпорен на

[ДИМЕНЗИИ] Тип : заклучување; Стандард : ДИН985; Материјал : 188 (А2, 304) нерѓосувачки Челик, најлон; дијаметар Н

МАТЕРИЈАЛ : 100% Памук (Хедер Кошулите се 52% Памук и 48% Полиестер) Многу висококвалитетно мазно печатење, ни

Ви благодариме Подароци За Сестрапечатени смешни велејќи : "Сестра ви благодариме за поставување со мој

【Разновидни и затемнети светла】 Оваа ламба за дневна соба овозможува да се прилагоди вашата поволна т�

Нашата Прва Декорација За Роденден На Фиеста ќе донесе сонливо и убаво украсување на вашата забава Прек

Jerseyерси, полиестер, мрежа Повлечете го затворањето Зашиени букви и броеви 100% полиестер на мрежа Набавка

2 Парчиња 10 P, 42 мм теренот жицадоодбор / жицадожица конектор Преку Дупка, P =4.2 ммконектор машки игла 0.20 мм

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Број на модел : 07А1КВП06 Челична Конструкција, Термосет Во Прав Проток на воздух : 225 ЦФМ...

Материјал : Памук и полиестер ? Големина : Работи мали, ве молиме нарачајте една или две големини за подоб

Производ 1 : БЕЗ ОЗОН : Прочистувачите На Воздухот Левоит избегнуваат користење на увц светлина, метод за

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Амана Алатка е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност на постојано обезбедување на најви�

Направено во САД Затворање на тока Заменете ги точките што недостасуваат или скршени ленти без шиење ил

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 21g Содржина на пакет : 1 x RC мотор пр�

[Вибрациона масажа] : инструментите за масажа на очите се нежни како и бебешката кожа при носење Тоа ви п�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пвц; Нето Тежина : 35гр; Содржина На Пакетот : 1 х Пвц Цевки за Нама�

Елиминирајте ја потребата за одземање на многу време митрати со нашиот заоблен блок на таблата од надво

Роман дизајн специјално за камиони со кабини со целосна големина на екипажот кои имаат задни седишта Го

Професионален Дизајн : длета од дрво ЕЗАРК ги позиционираат професионалните корисници за какви било пр�

Висококвалитетен декларатор умира во САД ДЕЦАЛНИ МЕРКИ 4 "Широко Стандардно црна боја без позадина Трај

Идеално за автомобилска, соларна и морска употреба Нашиот автобус за дистрибуција на напојување со 250 з

Предност : Оваа Количка за Складирање е Многу Цврста и Издржлива, не зазема Дополнителен Простор и Може �

ДОДАДЕТЕ МАЛКУ МАГИЈА во ВАШИОТ ЖИВОТ со оваа задолжителна мини торбичка! МАГИЧНИ СВЕТКИ! Треперливите

сосема нов и пп пластичен материјал Цврст и дебел пп пластичен случај, издржлив, без деформација, без из�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Божиќни празнични облека за жени �

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Број на модел : Музичка кутија Облик на музички кутии : Кристална топка Големина : 138,5 см Број на модел : Му

Roundан чипка тркалезна пренослива цветна корпа водоотпорна корпа, природна е во боја, издржлива, не содрж

УГРИН прерасна во глобален бренд на кој му веруваат над 40 милиони корисници во повеќе од 100 земји во изми

Компатибилен За : Datacard SD260 SD360 SP25 SP35 SP55 SP75 Плус Картичка Печатачи Дел број : 534000002 ИМКТ, 250 отпечатоци Ставк�

Антички заклучување на подароци направено од бакарен материјал, здрав и издржлив, со добар сјај, тоа ќе �

❤ Материјал : Рајон, полиестер, спандекс, памук Добра еластичност, лесна, мека и удобна ❤ Направено во СА

Забележете : Бидејќи секој производ се произведува рачно, сите производи може да не бидат 100% исти како и

Применлива големина : големините на овие 2 завеси се 43 Wx67 H, 43 Wx89 H, 43 Wx99 H, 43 Wx113 H, 43 Wx117 H Може да се користи во

Пин Заглавие Конектор, Машки / Приклучок, Директно / 180°, 2,0 мм, Двојна Сурова, SMT, 26 Pin Нормално поврзани со �

Француска верзија Работата ве потопува во светот на истоимениот култен филм од 1982 година во режија на ф�

€72ЗАСИЛУВАЧ МОЌЕН БАКАРЕН МОТОР●mytol drywall sunder со бакарен мотор од 7.2 АМПЕРИ обезбедува соодветна моќнос�

Погоден За Повеќе Прилики : врежаното ноќно светло е одлично и за повеќе прилики, како Што се Денот На Ма�

Добро организирана : Оваа лента за Valet EDC дизајнирана да задржи сè уредно складирано и подготвено кога ви

Scroll