Свеж
WNSC Аларм за зуи со беспилотни летала, RC Buzzer Alarm LED лесна лесна лесна тежина автоматски се полни за RC Drone

WNSC Аларм за зуи со беспилотни летала, RC Buzzer Alarm LED лесна лесна лесна тежина автоматски се полни за RC Drone

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1092.80

Кога нормално се поврзете, ако главната батерија се напојува за време на мувата, може да испушти звук од 110d B по 30 секунди исклучување на напојувањето, а ЛЕР ќе испушти бело светло Кога контролните жици се точни, дронот се напојува, а напојувањето на контролата автоматски ќе го наполни зуи. Едноставно за работа, само поврзете се со интерфејсот Buzzer на контролорот и ќе работи. Со функција на традиционален активен зуи и е синхронизиран со возењето на контролорот. Компатибилен за FPV Racing Drone, за контролорот F3/F4/F7 и за RC дронот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Е паметен уред : НЕ Материјал : Пластика Карактеристики : РАМПИ 1 Број на модел : РАМПИ 1 Додатоци ЗА 3д Печа

Симпатичен Држач За Аниме Значки со Врвка,Јаже со Симпатичен Држач За Лична Карта,Значки За Клучеви Со С

ЛЕСНО ЗА СВИТКУВАЊЕ : Елоксираната алуминиумска жица за обука е полесна за свиткување од бакарот, но сеп

НБР (Буна Гума) / Јаглероден Челик Димензии на инчи и Профил На Дел : 1, 468х2, 437х0, 375 ТбХ.Инчен Заптивка За Ма�

Режими на апликација : Оптимизирајте ги перформансите на вашата рамнотежа со еден од 11 режими на аплика�

Компатибилност : Специјално дизајниран за Omnipod Dash PDM (менаџер за личен дијабетес) Вклучен пакет : Заштитн�

Број на модел : CTV 0,35 X / 0,5 X C Прстен За Адаптер За Монтирање Леќи Тип На Производ : Микроскоп Камера Адапте�

Случајот за апсорпција на шок направен од материјал со двојно слој на TPU+компјутер, само дизајн за Samsung Gal

ЕФИКАСНО СРЕДСТВО за ЧИСТЕЊЕ ЖЕЛЕЗО на ПАРЕА – Нашиот Чистач За Железо Со Топла Пареа ги отстранува нај

Терминалниот блок ДИН железница се користи како дистрибутивни кутии или кабинети и други општи термина

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Димензии на пакетот : 7,5 L x 1 H x 3 W (инчи) Тежина на пакетот : 0,32 фунти Земја На Потекло : Индија Дел Број : ао063

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Големина : оваа тркалезна торба за перење има дијаметар

ЗАШТИТЕТЕ ГО вашиот ЛАПТОП : 2 ПАРЧИЊА дизајн, спречете ја подлогата за допир на лаптопот од прашина, дам�

Пп материјал за заштита на животната средина, нетоксична заштита на животната средина, цврст и издржлив

Мери 28 ин висок за 12ин широк за 12во длабока традиционална столарија во стилот на минг Убава рака нанесув

Гаранцијата на производителот не може да се примени Изработени од најквалитетна вистинска кожа...

Двоен лизгачка врата табла влез кабинетот Може да се користи како маса за конзоли, табела за влез, маса з

Адаптер / Кабел низ целиот свет опсег на влезен напон : 100240 V 50 / 60 HZ Нашиот производ е замена.не е оригина�

Совршен за чистење на жлебови и рабови Мал дизајн на главата на четката, длабоко во пукнатини, а тастату�

ЕФИКАСНО ГО ОТСТРАНУВА ОРГАНСКИОТ ОТПАД : Макро Аква Кп30 Дц Конусен Протеински Скимер за аквариуми со с�

Мерки на wallидна полица приближно 6 "x 6,5" x 36 "т Прицврстено е безбедно на wallидот Квалитет на наследство Ст�

?Ќе Добиете : 50 парчиња висококвалитетна навртка за заклучување од 1 / 420 Најлон,тие се одлични сврзувачки

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Вклучува : 1 ПАРЧИЊА суета светла со 10 светилки, 2 ПАРЧИЊА без рамка огледало САМОСТОЈНО огледало Во холи�

€Моќни Перформанси Со Intel Core 1035g1 Quand Core®Intel 10th Gen i51035 G1, QuadCore, 10 GHz Процесор (до 3.6 GHz, 6mb Кеш, 8Теми) ●Прилагод�

1 СИМКартичката може Да биде Компатибилна Само Со Виндоус Забелешка : НАШИОТ СЛОТ ЗА СИМ е стандардна ГО�

Оем споредлив дизајн за да се обезбеди структурно вклопување и цврстина Точна замена за фабричката ЕДИ�

Полиестер Полиестер поставата Затворање на патент Миење Раце Само Материјал За Ранец за момчиња : овој �

Повеќебојна Гумена подлога од 4 парчиња; 4 комплети ремени за Поврзување, каблите се доволно долги (15,5 ст�

Преклопен Дизајн Проширена големина : 16,5 "L x 12,6" W x 11 "H, капацитет За Складирање : 23 L, преклопена големина

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

●Што Добивате : 24 Бои гел лак за нокти (0,17 мл / 5мл секое шише) + Без Основен Слој за Бришење 1 еез,Сјаен И Ма�

ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРДИзработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна ј

Компатибилен со PS5 додатоци кожата за секого : Пронајдете разновидност на контролор PS5 контролер и кожи �

Scroll