Свеж
Fafeicy 4PCS M823 Анти -вибрации гума од бобин монтирање изолатор, апсорбер за вибрации против шок, амортизери за шок

Fafeicy 4PCS M823 Анти -вибрации гума од бобин монтирање изолатор, апсорбер за вибрации против шок, амортизери за шок

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Производот усвојува супер -шок -изобилен дизајн на структурата, јачина на солза 14 MPa, јачина на солза 45n/mm, сила на затегнување 400%, толеранција на цврстина на гума ± 3 Производите се увезуваат опрема за производство, софистицирана технологија за производство, строга инспекција за квалитет и добар квалитет на производот. Производот е изработен од висококвалитетен гумен материјал, еколошки, нетоксичен и безбеден за употреба. Производот е отпорен на стареење, отпорност на топлина, јачина на затегнување и отпорност на абразија. Производот е погоден за производи за апсорпција на шок, автомобилска индустрија, тешка машинерија, фитнес опрема, електронска опрема, инструменти, воздушни компресори, комплети за дизел генератор, електрични мотори и други тела за вибрирачки машини за електрична енергија. Гумената анти -вибрација монтажа е погодна за производи што апсорбираат шок, автомобилска индустрија, тешка машинерија, фитнес опрема, електронска опрема, инструмент, воздушен компресор, сет на дизел генератор, вибрации на мотор и други машини за напојување за да се заштити нормалната работа на телото и доброто Опкружување на околината. Едноставна структура, економична и соодветна, пет видови на фиксни методи за инсталација, лесни за инсталирање, сигурни перформанси, уредни и целосни, силни по избор.

Основни својства

Condition:
100% Brand New
Item Name:
Anti Vibration Rubber Mount
Material:
NR, SBR, NBR, CR, EPDM, SIL, PU
Quantity:
4PCS 
Thread:
M8*23
Size:
VE30*15, VE30*20, VE30*30, VE30*40 (optional) 
Package List:
4 * Anti Vibration Rubber Mount:
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Тие исто така купуваат со овој производ.

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

Малти Функција : Пратката за кревање на трепките е погодна за калемење на трепките, одвојување на природ

95% Полиестер, 5% Спандекс Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо

РАКЕТЕН ФРЛАЧ СО ИГРАЧКИ СО ВИСОКО ОТСКОКНУВАЊЕ! Комплетниот Комплет Ракета со високо Отскокнување Доа

♥ Одличен подарок за деца ♥ Боја : Боја на дрво ♥ Материјал : бука дрво ♥ Големина : 111117,5 см ♥ Пакет вклу�

Berfinshome Brand Extra Safety Steair Trads со стапала што не се лизгаат имаат димензии 8x28 “(20x70cm) Површината на чекорите те�

Комплетот во боксот вклучува тотално 6pcs : 6pcs вежбачки битови дијаметар 20 / 25 / 35 / 50 / 75 / 100мм (4 / 5 ", 1", 13 / 8 ", 2",

Пумпата За Проток На Гир MAXSPECT XF350 бара Само Контролер Контролорот се продава како дел од Пакетот MAXSPECT XF350

Истиот сооднос како и акциите : 15 T / 26t Овозможува лесно и стандардизирано поставување Подигнете го ваше�

Должина на јаже : 106", должина На Рачката : 5" Прилагодливото јаже ви помага да ја прилагодите висината во с

Американска серија за архитектура Големина : 7,75 x 7 x 10 '' Пензиониран декември 2001 година Рачно насликана к

Големина на полица за книги : 5 во долги,3,1 во високиЖелезниот лим е долг 3,9 и висок 2 Дизајн : постојат вним

Пинцети12 инчи(30 см), клипови за сервирање храна и готвење, изработени од нерѓосувачки челик Готвач Нож8 и

✈✈1015 испорака Исто така, обезбедуваме експлицитна услуга за испорака, времето за испорака е само една �

[ПИНТ СТАКЛО ПИВО 16ОЗ] Ништо не може да го замени пивото стакло освен уште едно пинт стакло Овие многу по

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производите

Ќе добиете чаша од 40 метри со рачка и слама, четка од слама и прекрасен Памучен сунѓер Капок, Памукот Кап�

Апликација : Цревото за масло може да се користи за транспорт на масло и вода за подмачкување, како подма

Материјал : Мешавина од памук Карактеристики : Womenените секојдневно еластично еластично вклопување на п

Повеќенаменски, може да складира даски за сечење и ножеви, да заштеди простор на масата и да украси моно�

ТЕХНИЧКА ТКАЕНИНА Лентите За Лајт На Биг Бенг НА ЃУБРЕ се направени од Нашата Техничка ткаенина За Маиц�

●Поширок опсег на употреба ● овој комплет за држач за светло е додаток На Рамно нано+ или Рамно Нано, за

100% полиестер Врза, затворање на затворање Машински миење на машини Худи врзани кошули за жени за жени, т�

Оваа Завртка За Монтирање М6 и Навртки за Кафез е погодна за инсталирање на сервер, мрежа и друга опрема �

Опсег на температура на контролорот на Целзиус од 0 до 600 степени C | фабрички инсталиран сензор за термот

Излупете и лепете за да нанесете Лесна инсталација Не е потребна инјекциска смеса или специјални алатк

【USB 30 Ultra со голема брзина】 Flash Drive 128g 3,0 S се карактеризира со USB 3.0 технологија за зајакнување на минималн

Космо Хамилтон роден Хенри Чарлс Хамилтон Гибс англиски драмски писател и романсиер потпишан албум Page,

Заменува кој било скршен или изгубен адаптер за напојување Xbox 360 тенок AC LED индикатор светло Напон компа�

Структура : опрема Број на модел : TRS5634 Обложувања : Никел Материјал : челик Потекло : Кина на копното Стру�

100% полиестер Повлечете го затворањето Одлично слојно парче во класични бои за танцување Стилинг за зав�

#4 : ОЛЕСНУВАЊЕ на ПОМАЛИ ТРЕСКИ, ЗАТНАТ НОС, БОЛКИ во ГРЛОТО : Олеснување на симптомите на застој / настин�

HD Компонента AV Кабел За Sony Playstation PS3 Ве Молиме Дозволете 723 Работни Дена За Испорака Пакетот Содржи Една С

Буково Дрво Произведено во САД Или Увезено Материјал : книгата е изработена од висококвалитетни трупци

Покажувач Стаптелескопската покажувачка лента е изработена од нерѓосувачки челик, умерено тврда и лес�

Кружното конвексно огледало рефлектира слика со широк агол со намалена големина за да се прошири полет�

3 L055 БелиРоџерс Прилагодлив граничен прекинувач L175L21540 : (Алтернативен дел # 3 L052) Ограничен прекинувач со

Дизајниран за завршување на ноктите во тврдо или меко дрво Зафатениот стисок обезбедува поставување на

Хомеопатијата за семејна нега RhTox е хомеопатски лек достапен во моќност од 30 C Возрасните и децата можат

Изработен од висококвалитетен пластичен материјал, безбеден и издржлив Елегантната боја и стилскиот д�

Сигурно ќе се истакнете на аеродромот со овој привлечен куфер со тркала Украсен во нашиот издржлив најл

Рамките на графичката Картичка】 оваа заграда за поддршка НА ГРАФИЧКИОТ ПРОЦЕСОР е да обезбеди поддршк�

Оваа работа е кул нашиот LED LED EDGE LIT знак доаѓа врежан со прикажаната фраза Со вклучената основа може да с

✔ 【Премиум материјал】 : Плакетата за знаци на дрво е направена од висококвалитетен дрвен материјал ко�

Scroll