Свеж
Budinoque боја по броеви за возрасни деца почетници, комплет за акрилно сликарство DIY, боја по броеви на платно, цртање на дами за мачки

Budinoque боја по броеви за возрасни деца почетници, комплет за акрилно сликарство DIY, боја по броеви на платно, цртање на дами за мачки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Ако ви се случи да имате боја на облеката, веднаш измијте ги Овој пигмент е акрилна боја, зелена и нетоксична, но не и јадење, ве молиме внимателно чувајте го. Пигментот се суши брзо. Кога не се користи, проверете дали капакот е затворен. Кога не ја користите четката, запомнете да ја исчистите. Може да почекате да се исуши бојата, а потоа да ја покриете точната боја кога погрешната боја е неправилно исполнета. Лесно за сликање - Комплетите за сликање со број се дизајнирани да бидат лесни за корисниците, обезбедувајќи сè што е потребно за непречено искуство со сликарство. Секој комплет вклучува претходно печатено платно, збир на четки за боја и претходно мешани бои. Нумерираните делови на платното одговараат на специфични бои, со што е лесно да се следат упатствата и да се постигне задоволувачки крајниот резултат. Достапна уметност - Комплетите за боја по број нудат единствена можност за поединци од сите возрасти и нивоа на вештина да произведат визуелно зачудувачки уметнички дела. Овие комплети обезбедуваат достапен и пријатно метод за поединците да се вклучат во креативниот процес, без оглед на претходното искуство во сликарството. Позитивно искуство-Сликањето со сет за боја по број може да биде релаксирачко и медитативно искуство. Овој пристап кон правење уметност може да обезбеди ефикасно средство за олеснување на стресот, особено по тешкиот ден на работа или училиште. Овие нумерирани сетови за сликање обезбедуваат ангажиран и конструктивен излез за креативност, за што се покажа дека има позитивно влијание врз менталната благосостојба. Лични уметнички дела - Завршените слики можат да послужат како уникатен и значаен подарок или како украсен додаток на вашиот дом. Закачете ја сликата на wallид како прекрасно уметничко дело што си го создаде. Совршен подарок - сетови за сликање пред нумери се одлична опција за подароци за најблиските, особено за оние кои можеби се заинтересирани да извршуваат уметност, но се чувствуваат двоумење да го започнат креативниот процес самостојно. Нумерираниот платно уметнички сет обезбедуваат вовед во низок притисок во сликарството и може да поттикне чувство за достигнување и самоизразување. Лесно за сликање - Комплетите за сликање со број се дизајнирани да бидат лесни за корисниците, обезбедувајќи сè што е потребно за непречено искуство со сликарство. Секој комплет вклучува претходно печатено платно, збир на четки за боја и претходно мешани бои. Нумерираните делови на платното одговараат на специфични бои, со што е лесно да се следат упатствата и да се постигне задоволувачки крајниот резултат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

①Совршено Вклопување додатоците За комплет за прашина се дизајнирани За Xbox серија X Капакот за прашина

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

500 парчиња Каубојска Рамна Глава Во Стилот на француски Ковчег Лажните Акрилни Совети за Нокти нудат 10 р

Држач за црево монтиран на ѕидизработен од тешко железо и нелизгачки слој изработен од цврст ПВЦ, отпор�

Пакет : 4 ПАРЧИЊА 4 начини блок за нокти по нарачка; Димензии : 3,54 x 1,38 x 1,1 (должина x ширина x дебелина) Боја :

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

Контролорот за температура на панелмонтажа прифаќа влез од сондите на RTD и обезбедува излез на реле за а

200 ламинаторски торбички плус 2 силиконски обложени ламинативни носачи Дебела 10 милји по размавта за ма�

QNAP 16 GB (1x16gb) DDR426666 MHz SODIMM за TVS472 XT, TVS672 XT, TVS872 XT SODIMM 260 PIN, MOMEMULE MEMERY T0 верзија QNAP PN : RAM16 GDR4 T0SO2666 QNAP 16 GB (1x16gb) DDR426666 MH

Форма : Правоаголна Цевка; Материјал : ПВЦ; Одделение Дебелина На Ѕидот : 0,078" ; Надворешна Висина : 13 / 8"; То�

70% Модален Вискоза, 23% Полиестер, 7% Спандекс Повлечете го затворањето Машинско Перење КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИ�

Направено од синтетички влакна, оваа четка е одлична за подигање течности, прав или креми Целосна торба

Кутијата е изработена од врвен полипропиленски материјал, кој има долг работен век Целосно искористете

Сенка за приврзоци за приврзоци : Замена на светлосна топка, широк спектар на апликации, особено погоден

6003З топчести лежишта Со Длабок жлеб Радијален Лежиште Со еден ред 17х35х106003З топчести лежишта Со Длабок ж

⚓ Располага со капацитет од 3 тони (6000 фунти) со минимална висина на кревање од 511 / 16" и максимална висина

①Украси За Забави За дипломирање ● комплетот за декорација за дипломирање во 2023 година ќе создаде неза

Име на производ (издржлив во употреба) : Разводна Кутија;Монтиран Тип : (најнова технологија) Монтиран На

Адаптира 3 / 4" НПТФ на женски ГХТ Вртење од 360 степени за поврзување на место Месинг за отпорност на короз�

Внатрешен Дијаметар : М4х9ммх0, 8мм е прилагодено : Да Број на модел : ASDJASDHAFU34 Самостојни материјали : Обраб�

Гума и кратко кадифен капак Висококвалитетна гума, може да се користи долго време, без истекување на вод

Комбинирана вежба Карактеристики : користени за дупчење тврди и кршливи материјали како што се мермер,

Вклучува РФ на еф ауреол адаптер Ги содржи двете рамки од Ауреол Видео и Пејзаж колекции...

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

Fitment : Нашиот метеж за метежот на метежот е погоден за 2019 2020 2021 2022 2023 Toyota RAV4 Ве молиме, проверете внимателн

Моќно циркулационо вшмукување : мотор со високи перформанси заедно со напреден систем за вшмукување ци�

Crewneck & V врат екипаж и V вратот во една кошули! Ве прави да изгледате соодветно и стилски Мек за дишењеСпан

Широк штит за лице за дополнителна удобност 2 Поставување прекинувач за висока / ниска контрола Осветле�

Material Материјал што е пријателски за кожатаизработен со мека ткаенина, има супер еластичност, мекост и л�

К7272БЛ Име на брендот : Колер Број на модел : К7272БЛ Земја на Потекло : Сад Име на брендот : Колер...

Дизајни : Цвет, 3Д Кристал, Градиент, Линии Карактеристика : Водоотпорен, Долготраен Употреба : Прво, исчи�

Вреди Да Имате Врвот На Иглата Со Пиштол За Маснотии на Устата, направете ја работата посигурна, ефек

Scroll