Свеж
EAI заптивка на маслото од 12мм x 32mm x 7mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

EAI заптивка на маслото од 12мм x 32mm x 7mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси Оваа заптивка од гума на капакот од 12 мм е лесен и не е лесен за стареење. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : Повеќе не се нагласувате од излевање од вашите ротациони елементи! Изработено со гума, гарнирска пролет и внатрешна метална кутија, оваа метричка заптивка за масло од нитрил ефикасно го спречува истекувањето на лубрикантите и спречува внесување прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Одлично вклопување : 12mmx32mmx7mm големина. Совршена заптивка за масло со двојна усна за автомобилски коленести мотори, диференцијали, камшици, вратила на оските, машини, пумпи за вода, вентили, предни и задни тркала и мотори на возила. Нашата заптивка за нафта ќе се вклопи совршено секаде каде што ви треба. Отпорност на висока температура : Со својот дизајн на материјал од 70 A нитрил бутадиен гума за покривање, оваа пролетна натоварена метричка ротирачка вратило ќе издржи температури од -40 ℉ до 226. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа заптивка на маслото од 12х32х7мм ТЦ ја зголемува добрата отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има мал оток во вода, обезбедувајќи долгорочна употреба. !! Истиот работен ден испорака !! Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик пролет и висока јачина на нитрилна гума за сигурни и долготрајни перформанси. Оваа заптивка од гума на капакот од 12 мм е лесен и не е лесен за стареење. Запечатете го истекувањето и нечистотијата : Повеќе не се нагласувате од излевање од вашите ротациони елементи! Изработено со гума, гарнирска пролет и внатрешна метална кутија, оваа метричка заптивка за масло од нитрил ефикасно го спречува истекувањето на лубрикантите и спречува внесување прашина и нечистотија во вашата скапоцена машина. Одлично вклопување : 12mmx32mmx7mm големина. Совршена заптивка за масло со двојна усна за автомобилски коленести мотори, диференцијали, камшици, вратила на оските, машини, пумпи за вода, вентили, предни и задни тркала и мотори на возила. Нашата заптивка за нафта ќе се вклопи совршено секаде каде што ви треба. Отпорност на висока температура : Со својот дизајн на материјал од 70 A нитрил бутадиен гума за покривање, оваа пролетна натоварена метричка ротирачка вратило ќе издржи температури од -40 ℉ до 226. Течности за јаглеводороди : Инженерски за околината за запечатување на јаглеводородни течности, оваа заптивка на маслото од 12х32х7мм ТЦ ја зголемува добрата отпорност на маснотии, минерално масло, хидраулични течности и нафтено масло. Што повеќе, овој заптивка има мал оток во вода, обезбедувајќи долгорочна употреба. Уживајте во мазна перформанси на машината со помалку протекувања и дефекти во компонентите на машината, истекувањето може да доведе до мешање на различни медиуми или да доведе до штетни загадувачи кои влегуваат во вашата машинерија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тип : Анализатор на рачен спектар Фреквенција на покриеност : 0,15 ~ 500 (MHz) Димензии : 285 × 125 × 380 (мм) Излезна и

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

Помага во зголемување на бојата и заситеноста со намалување на пламенот на леќи Задниот прстен за заклу

4,24 инчи со големина на мрежа Месинг рамка, жица од не'рѓосувачки челик Целосна висина (длабочина од 2 инч�

висококвалитетни јасни марки за занаетчиство на хартија Јасни марки се лесни за употреба Само постав�

Материјал : Памук и полиестер Направени во САД или увезени Поставена постава Повлечете го затворањето С

Traxxas 7440 GTR Long Shock Springs, 0,623 стапка портокал (2) Карактеристики : челична конструкција бела во боја на порток�

Висококвалитетна, прифатлива замена за активиран филтер за јаглерод за : Samsung DA2900020 B, DA2900020 B1, DA2900020 A, HAFCIN,

★ Овој модул користи увезени чипови со високи перформанси, што е супериорно во однос на генералниот мод

Големина на керамичка плоча : 6 инчи / 7 инчи / 8 инчи / 10 инчи Тоа е здрав, разноврсен и стилски, и секој м�

[Висок квалитет] Damusy Straight Couble Comber може слободно да избере различни форми на главата и фризури за да ја ол�

Пакетот содржи три матрици за употреба со производи Dylusions Dyalog на Dyan Reaveley Затегнување и измама на одење н�

● Дневна употреба : Големата керамичка пепел во форма на овошје е идеален за дневна употреба ● Може да б

Прочистете вода на кое било место ова премија шише за филтрирање на вода е вашиот најдобар придружник з

Уживајте во курзивното пишување со оваа серија 100 плус Одлично за оние кои треба да вежбаат или само да с

100% кожа Совети : Повеќе информации за големина Ве молиме погледнете ја табелата со големина на сликата, �

Боја : Како што покажува сликата Премиум материјал Топла услуга : Вашата побарувачка е наша цел...

Без мртви завршувања : 360 степени без чистење на ќорсокак Ефективно исчистете ја површината на тркалото

Продаден како 1 рем Направете ги вашите документи да се истакнат со боја Без киселина за архивски квалит

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД; Тие се дизајнирани да настапат на идентично

100% мешавина од памук Направени во САД и увезени Затворање на влечење 715 дена испорака 【Size】 Cargo Pants Trousers Wi

Материјал : Направено од супериорна пластична и преминска најлон жица, издржлива и строг Четкањето со н�

Компанија за трговија со врвни врвни врвни Хелсинки Финска панорама обележја е германско пиво Штајн .5 L

Прекрасни подароци за деца : Проектор за ноќно светло за деца : Овој ноќен светлосен проектор за спална с

Број на дел од HPE : J8752 A Број на дел од HPE : J8752 A Овој предсопственост или реновиран производ е професионалн

95% полиестер, 5% спандекс Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да

【2 компјутери и безбеден материјал】 Постојат 2 кутии за хранење на влекачи изработени од висококвалите

【Трајлив материјал】 Направен од 210 D постава (еден вид полиестерски материјал), армираната рачка го пра�

Должина околу 2527мм, ширина околу 1618мм, висина околу 1720мм, тежина околу 1020 грам; Ставете го во вашата днев�

Димензии : 8,5 ”x 6” x 2,25 ” 11 вкупни делови Отстранлив фиока Издржлив пластичен материјал Овој сад има отс�

На 4 ти јули резервоарот за жени Направени во САД или увезени ★ Подароци за жени / мама / девојки! 【Информ

【15 S1min Full & два режими на инфлација】 Мат за спиење за кампување е лесен за надувување и има вградена пумп

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Безбедносни иглички што можат да се користат во н

16 : 9 формат, нуди слики со висока резолуција, добро ефект на проекција Со двојна основа за стабилност...

Епл јаболков оцет е неверојатен природен начин за подобрување на вашето дигестивно здравје Вкусен вкус

95% полиестер, 5% спандекс Стандард за испорака 712 дена; Забрзани 35 дена Испорака во рок од 24 часа Направени

Одлична алатка за броење и сортирање и може да моделира концепти од сортирање до веројатност Црвена од �

100% полиестер Структура на торбата за складирање на шетачи : торбата за складирање има 2 држачи за чаши, џ�

Scroll