Свеж
Leenme Black 17 x17 сет од 4 ленени салфетки шеврон

Leenme Black 17 x17 сет од 4 ленени салфетки шеврон

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Лен салфетка Оваа постелнина салфетка со едноставна обична цвест е измиена облека и затоа е исклучително мека - вистинско задоволство за нечија кожа. 17x 17, 100percent постелнина, боја : црна, сет од 4 салфетки, направени во ЕУ. Ленен е семеен бизнис и Инга ја претставува веќе третата генерација која работи со лен. Временските тестирани традиции на ткаење и украсување постелнина се комбинираат со модерната технологија. Правењето работи со раце ни овозможува да одржуваме висок квалитет и да ја зачуваме автентичноста, затоа толку многу производи од Leenme се рачно изработени. Оваа постелнина салфетка со едноставна обична цвест е измиена облека и затоа е исклучително мека - вистинско задоволство за нечија кожа. 17x 17, 100percent постелнина, боја : црна, сет од 4 салфетки, направени во ЕУ. Ленен е семеен бизнис и Инга ја претставува веќе третата генерација која работи со лен. Временските тестирани традиции на ткаење и украсување постелнина се комбинираат со модерната технологија. Правењето работи со раце ни овозможува да одржуваме висок квалитет и да ја зачуваме автентичноста, затоа толку многу производи од Leenme се рачно изработени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал : Синтетичка смола големина : 5€8€5cm / 1,97€3,15€1,97 Инчи Може да се користи за закачување на облек�

●Висококвалитетен Материјал●Нашиот јога блок е изработен од издржлива нова ПЕНА ЕВА СО висока густин�

Коноха Комплет од 5 Јапонски ЧајнициБојата на база Е Бела.Кога сакате друг Сет од 5 Јапонски Чајници,преб

Црвениот трактор партија материјали за 24 Гости Вклучува : 24 Чинии За Вечера9", 24 Чинии За Десерт7", 24 Чаши 9

[Коси Дизајн] коси дизајн носи модерна и мода за вашиот влез Самостојната конструкција и малиот тенок и�

Содржина на пакетот : 2 парчиња х Гардероба Железничка Поддршка; Тежина : 178гр Материјал : Метал; Име На Пр�

Земја : НиуеГодина : 2022 Номинална Вредност : 1 ДоларМетал : Сребро Дијаметар : 38,61 мм Тежина( е) : 31,1 (1 мл)...

Едноставност Белата Боја е идеална за секоја случајна пригода за јадење од хотелски појадок, преку руче

* * * + Големина●Ние Сме азиски големинаВе молиме внимателно обрнете внимание на деталите за големината �

Увезени Димензија : 6, 5х2, 5х4 инчи Нашата торба за шминка има една главна торба, умерен капацитет за да ја �

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

22 Грижа Терминалите се 228 затрупани по еден на секој крај Цевките за намалување на топлината на двата кр�

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Ракување : Огромн�

Огледало За соблекувална : Огледало За Суета За Шминка Со Организатор Погоден За прикажување во дневна �

Произведено Во Индија Материјал најлон Пластика Colour UV Црна Brand SHIVANSH Технологија Точка Димензии Lx Wx H30 x 10

? Издржлив : тркалцата Од Месинг се високи по цврстина, силни по оптоварување, стабилни, лесни за ракувањ�

Соодветна Големина : големината на Решетката за палто монтирана На Ѕид е 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелината �

Големина (прибл) : 9,4 х 0,2 х 0,2 инчи (24 х 0,7 х 0,7 Материјал : Сингеотактички полистирен Земја На Производство :

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Машински миење на печатачи во Тенеси Овој

ГОЛЕМИНА : 9 х 6 х 6 инчи (ширина х длабочина х висина) МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетен јасен акри

Зелена стаклена плоча со лупа, владетел и скала за читање топографски карти Течна комора и прецизен инк�

Ламбда самоподмачкување еден чекор едножичен транспортер ролери синџир за употреба со додатоци врска �

Автентична Африканска Ѕидна Скулптура Дома Или Канцеларија Одличен Подарок Автентична Африканска Ѕид�

Големина : 11,5"(Л)x8"(W)x16 " (Ж); Материјал : водоотпорен лесен полиестер погоден за животната средина Структур

?137 ПАРЧИЊА РОЗОВИ ДВОСЛОЈНИ БАЛОНИ? : 43 парчиња розови балони+43 парчиња кафени балони+26 парчиња голи црн�

ДОМАЌИНСТВО ОД СУШТИНСКО значењеОдлично за секојдневно чистење; отпорни на топлина, тампико влакната ј

Целосно заварени, сите челични конструкции Шест фиоки за извлекување организираат мали канцелариски м�

Сас 29пински Женски до 15 Пински САТА Машки со 7 ПИНСКИ Сата Женски 12 Инчен Кабел Микро САТА Кабли PN# ADPCSAS15 M9

100% Компатибилен Со : Орбик Q10 RC609 L Ново флексибилно Меко Сликарство на Цвеќе тпу дизајнирано куќиште отп

Заштита : нашата кутија за ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕР е дизајнирана да го чува вашиот уред безбеден од гребнатини,

Изолиран Ладилник Отпорен На Истекување Изолиран Ладилник Отпорен На Истекување Нилкс Изолиран Ладилн

Одговара Јамаха Банши Раптор РИНО ЈФЗ350 ИФЗ450 ИФМ250 ИФМ350 ИФМ450 ИФМ660 ИФМ700 Раптор Бластер 200 Банши 350 и пов�

Ergономски дизајн : новата плоча за пресврт на половината усвојува лесен и пренослив дизајн и усвојува на

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

Точка : Тарот 3031 3 инчи трисечила зелени пропелери 2x CW 2xccw Rachraft стил TL3 E2BFEATURE : RK стил за надградба на лопат�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

Погодно : Секоја пакет содржи ленти од 20, 10 "x 1", при што секоја лента обезбедува до 3 5 дена непрекината уп�

Scroll