Свеж
Тековна Жица Обложена СО СМД Емајлиран Бакар 5 парчиња 0,1 Мм Емајлирана Жица Бакарна Ликвидација Жица За Лемење Емајлирана Жица За Поправка Должина НА Жица 12М

Тековна Жица Обложена СО СМД Емајлиран Бакар 5 парчиња 0,1 Мм Емајлирана Жица Бакарна Ликвидација Жица За Лемење Емајлирана Жица За Поправка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 323.20

Секоја жица е долга околу 15 метри, доволно за домашна или продавница ●Широко користени】 Се Користат за професионално одржување на мобилни телефони, компјутери, лаптопи и друга прецизна матична плоча. Се користи во изградбата на трансформатори, индуктори, мотори, звучници, активатори на главата на тврдиот диск, електромагнети и други апликации кои бараат тесни калеми од изолирана жица. ШИРОКА ПРИМЕНА : бакарната жица може да се одвива на кабелската жица,исто така да се користи за професионално одржување на мобилни телефони, компјутери, лаптопи и други прецизни предмети од матичната плоча. Применети поднесени реклами Кои се Користат за професионално одржување на мобилни телефони, компјутери, лаптопи и друга прецизна матична плоча. Директно Користење ] : Емајлираната жица е бакарна жица обложена со многу тенок слој на изолација . Директно заварување без стружење изолација слој. Бакарна жица што ќе се одвива на жичен кабел.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【Подобрувањето на циркулацијата на крвта】 промовира здрава циркулација на крвта, исто така, помага да

Робустен и издржлив, не е потребна инсталација, подготвен за употреба Класичен стил, убава и стилска, ед�

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop Направени во САД или �

Лесен и Преклопен : овој рачен камион за Преклопување се преклопува до податлива големина одлична за ск�

ПРОИЗВОД 1 : вклучува едно парче UH25 SE, Qwiizlab USB C Центар со SSD HDD Комплет, Докинг Станица За Mac Studio Mac Mini M2 / M1 / Int

Алатки за челични змејови 12 R Рачен комплет за навој на цевки за цевки SDT 12R ќе навој 1 / 2инчен до 2инчен цев

Изработени од висококвалитетни материјали, меки и удобни Овие капи На Дедо мраз се погодни за повеќето

Сет од 20 Одличен подарок за секој љубител на нокти Слајд Налепници Ќе добиете инструкции со вашето купу�

Најдобар ПОДАРОК за секоја пригода Висококвалитетни налепници за различни Тастатури Десктоп, Лаптоп и

Прилагодено Тип : Текст Или Шема Боја : Ладна Бела, Топла Бела, Розова, Виолетова, Мраз Сина, Сина, Црвена, �

Дијаметар : 14мм За чисти, точни и дупки со рамно дно Повеќе од 125 години името "Бош" се поврзува со напредн�

* Должина на зафатени трепки : 8мм, 10мм, 12мм, 14мм, 16мм * Нова надградена технологија за калемење на трепките

at Home Facial Kit for Women Cocoa Butter Oil Skin Removers Men Skin Care Facial Cleaning Brush Jade Face Roller Natural Slim Products Korean Makeup Eye Lifters Makeup Accessories Eye Puffin

Понекогаш Мемев или баба сака пиво, а кога ќе го стори тоа ќе стигне до својата омилена пиво кригла од не�

HQRP® 4Пакет Филтер За Пена; Компатибилен Со Еурека ДЦФ16, 62736 / 62736А / Е62736 Замена; Измијте го филтерот неде�

? Нашата солена ламба може да ги загрее кристалите со сол што го олеснува и поздраво да дише ?? 【Супер тив

★ Висококвалитетен материјал : Лентата за запечатување на бутил е изработена од бутил гума, која е екол�

Изработен од висок пластичен материјал, Сплитерот на кабелот има брза дисипација на топлина и стабилни

затворање Уметност И Занаети Ова е за 1 парчиња МагниКлипови Лупи + 4 К1ц2МагниКлипови Лупи...

Добро за возрасни и деца, каде што можете да скриете вкусни чоколади и други закуски и слатки, козметика

АЛАТКА ЗА ИЗБОР НА БОБИНКИ Мала, Лесна, удобна и заштеда на работна сила, многу практична за употреба Б�

Компактен ранец за пешачење за дневни патувања Ленти за рамо на ергошап за оптимална слобода на движење

* Мерач на мерка / диференцијален притисок *.олд, максимум / минимум, карактеристики на евиденција *...

Лажни Крвави Ножеви Играчки : Фината изработка на нашиот производ ви обезбедува долг работен век и дели�

Име На Производот : Такт Прекинувач; Тип На Контакт : Моментален Контакт Тип на монтирање : СМД; Димензија

♢ 〖Предност 〗 ⇔ оваа линеарна шина и блок се мали по големина и лесни, особено погодни за мали опрема Hig

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Повлеч�

✅ Единствено испреплетено за да изгледа како градски науки ✅ Оваа селенит кула е моќна алатка за чисте�

60 Различни Налепници За Ноктикомплетот налепници за НОКТИ НИКОЛ ДНЕВНИК вклучува 60 налепници за фолија

? [LED ПОЗАДИНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ] Тастатура Со Боксови Компатибилна Со Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Вклучува интегрирана �

14 Цвеќе Таванот Лустерот, 84w модерна таванот светло тела Современите тавански светла имаат 3 бои, тие се �

Сите ТИК светилки подлежат на ригорозно вклопување на тестот на возилото и други процедури Квалитетни �

Направено во САД Затворање на поделба на прстенот Само миење на рацете Направено во САД од одговорно из�

Меко е и не го прободува лицето, а почетниците не се плашат да користат руменило Мека до допир, силна моќ

Scroll