Свеж
6 решетки 3Д срцев нокти уметност сјај холографски ласерски срцев нокти уметност материјали метални срцеви нокти дизајни дизајни за ден на вinesубените украси за нок

6 решетки 3Д срцев нокти уметност сјај холографски ласерски срцев нокти уметност материјали метални срцеви нокти дизајни дизајни за ден

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 159.84

Пакет : getе добиете 6 мрежи зимски бели снегулки на ноктите за нокти, може да ве натераат лесно да ја завршите уметноста за нокти на DIY и да ги направите ноктите да изгледаат зачудувачки Ве прави специјално сјајно и дефинитивно може да бидете кралица на забавата! Можете да изберете различни форми за украсување на ноктите, што може да ја подобри убавината на ноктите. Висок квалитет : Sham Rock Nail Sequins се изработени од висококвалитетни материјали, кои се безбедни за носење на кожата. Исто така, може да се користи со гел за коса или буквар за сјај за да ги задржите вашите искри да останат подолги, лесни за отстранување со вода. Лесен за употреба : Погоден за професионалци или почетници. Сјајните сјајни на срцеви нокти совршени за природни или вештачки нокти. И може да се комбинираат со сите UV гел лак за нокти, прашок за натопи и целиот прав за нокти. Широка примена : Овие сјајни секвенци за уметност на ноктите можат да се користат на нокти, очи, лице и кој било дел од телото како сјај на телото за да ви даде повеќе пенливи ефекти. Особено погодно за Денот на благодарноста и Ноќта на вештерките, Денот на вineубените, итн. Забавни рејви настани, рецитали за танцување, итн. И може да се користи како декорација во телефонски случаи, книги, паричник, чевли, правење накит, честитки, огледала, занаети за DIY, итн. Подарок : Божиќна Ноќта на вештерките Велигден Свети Пат Валентин итн. Тие можат да се користат не само за дизајн на нокти, туку и за разни занаети. Погоден за домашна употреба и салони за нокти. Пакет : getе добиете 6 мрежи зимски бели снегулки на ноктите за нокти, може да ве натераат лесно да ја завршите уметноста за нокти на DIY и да ги направите ноктите да изгледаат зачудувачки. Ве прави специјално сјајно и дефинитивно може да бидете кралица на забавата! Можете да изберете различни форми за украсување на ноктите, што може да ја подобри убавината на ноктите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Висок Квалитет нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батер

●КОМПАТИБИЛНОСТ : овој случај е компатибилен САМО со2022 М2 Macbook Pro 13 Инчен Случај 2020 2019 2018 2017 2016 Ослободува

Лцд Флекс Кабел Поправка Замена Дел Компатибилен Модел ЗА SONY SLTA58 Поправете го вашиот скршен, не работен

Функција : домашна декорација, свадбени подароци подарок за роденденски подарок, затоплување на куќата,

●МАТЕРИЈАЛ● : Подарок За АкушеркаИзработен од Полиестерски влакнаВисококвалитетен Памук И Лен.Силен �

Поголема стабилност, промени во влажноста и добиената апсорпција на влага често значи соодветен пробле

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

Накосен врв 0,63 мм надворешен дијаметар 0,32 мм внатрешен дијаметар Должина од 70мм 0,63 мм надворешен дијаме

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Стоката е со добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718 дена.Некои оддал�

Картичките за покана мерат 4 "х 6" 20 Покани Картички со коверти Картичка за покана со датум, време, место, Р

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина ?€Завеса Сет ● Сет вклучува 2 панели од 42 W x 84 L Инчи секој.Машина за �

●Изработен Од Висококвалитетно Дрво● држачот за дрвена плоча е изработен од дрвен материјал Рабовите

ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР овој внатрешен тавански вентилатор е идеален за ладење на внатр

Pack Home обезбедува различни бои со различна количина на пакување за она што ви треба, имаме различни голем

Рационализира 4Функционален СистемМомо М4 има поедноставено пиење вода за вас! Овој иновативен диспенз�

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Содржина на пакетот : 3 парчиња х Лента За Маскирање; Материјал : Синтетичка гума Главна Боја : Беж; Должин

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Кожа Земја Како Што Е Означено Рационализиран нов деловен стил Текстурата на ткаенината од првиот слој

Dim димензијадијаметрите на плочите се 8,2"(21см) , 9,4"(24см), 10,6"(27см) Вкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18

Сет За Диносаурус Пината : ќе добиете 1 диносаурус пината со димензии 15,3 х 9,8 х 2,8 инчи, 1 стап за пината со �

НЕВЕРОЈАТНО БРЗИ БРОДОВИ ИСТИОТ ДЕН! Пон ПетОвој Висококвалитетен Универзитетски Ранец Во Источна Кар

Висока прецизност, Cat 6, ANSI / TIA568C 2 во согласност, etl потврден, Ethernet Lan Печ Кабел, претходно прекинат СО RJ45 ко

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Карактеристики : 1 Комплетот за правење суши е изработен од пластичен материјал, издржлив ицврст, лесен �

●Ова висококвалитетно алуминиумско надворешно светло од вол стрит и светло за колони ќе бидат привлеч�

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Големината на ранецот е 14, 5х12, 5х5, 9ин (36, 8х31, 7х14, 9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна вештачка ко

Големина : 20 "х 20" ширина на монистра : 0,5 " Л Салфетка има детали за мушка само една странасет од 4 парчиња..

Оваа музичка книга е одлична во обезбедувањето едукативна содржина за малите деца да ја истражуваат св�

Компатибилен Со Galaxy S10 (Само Не Е Компатибилен Со Другите Модели На Galaxy S10) Мека внатрешна покривка за ли�

Quoles 9 Бои Ние обезбедуваме 9 различни бои за вашиот избор €éx течен Силиконски Материјал® Направен Од те�

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Прилагодлив Ремен И Кутија Отпорна На Истекување : Оваа Кутија За Ручек Има Ново Надградена Прилагодлив

Висококвалитетен Полиестер Големина и Пакување : 2 декоративни панели за завеси на прозорци...

1 Со него, малите агли исто така можат да станат големи простори, создавајќи повеќе можности Светлите ук�

Вентилатор за магла на отворено : lе го имате вашиот обожавател лесно да се собере Едноставно следете ги

Про одделение, рефлектирачка ткаенина отпорна на топлина Карактеристики внатрешна преграда и надвореш

Висококвалитетна Кадифена Ткаенина €Завеса Сет Q : Сет вклучува 2 панели од 42 W x 63 L Инчи секој.Машина за п

?Среќен Дипломирањето Подароци За Него Неа? Ако барате подарок за дипломирање, не пропуштајте го списан�

Изработени од цврсто ткаени најлон шунка тачикара топката коли Торба за носење / складирање со вклучен

За задна сопирачка / опашка / сијалица за паркирање Крст референца 3156 3156А 3057 4057 4157 3057Л 3457...

Scroll