Свеж
ТЕЛЕКСОПИК ЗА ПРЕТСТАВУВАЕ НА ПРЕТСТАВНИЦИ 30-60 см, прилагодлива гардероба железница, организатор на гардероба за панталони и палта, бело

ТЕЛЕКСОПИК ЗА ПРЕТСТАВУВАЕ НА ПРЕТСТАВНИЦИ 30-60 см, прилагодлива гардероба железница, организатор на гардероба за панталони и палта,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Издржлива закачалка за панталони : Оваа железничка гардероба е направена од 201 пластика од не'рѓосувачки челик и АБС, а работ е изработен од еколошки материјал ABS, висока стабилност, траен и долг животен век Мултифункционални и повеќенаменски : има добра функција за влечење за да ги закачите јакните, панталоните, марамите, крпите и врските. Willе игра важна улога во вашата оставата, чајната кујна и гардероба. Искористете го максимумот од просторот. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Слики за лизгање на облеката : Стилски и едноставен дизајн, комбиниран со додатоци за домашна гардероба, прави разумно користење на просторот, има функција да влече облека и е погодна за складирање и употреба. Секоја железница за облека работи независно. Тешката решетка за сушење : Експерименталните резултати покажуваат дека капацитетот за оптоварување надминува 25 килограми, односно околу 30-40 пара фармерки и сè уште може да се лизне непречено. Тој е издржлив и безбеден за употреба. Најдобра услуга за клиенти : Ако имате какви било проблеми кога го користите производот, можете да не контактирате по е -пошта. Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Можете исто така да дадете предлози за производот, ние ќе продолжиме да се подобруваме. Добредојдовте во нашата продавница1. Комбинираните додатоци на гардеробата на дневната соба ја користат целосната употреба на просторот и обезбедуваат функција за влечење на висечка облека, што е погодно за складирање и носење, а секоја облека што виси на облеката работи независно. Со добра функција за влечење, може да виси јакни, панталони, марами, крпи и врски. Willе игра важна улога во вашиот простор за складирање и гардероба. Искористете го максимумот од просторот. Висењето облека е подобар начин да се избегне влажно. Единствена закачалка за плакари - Нашата закачалка за извлекување со слајдови на фиоки е погодна за гардероби или плакари со разни длабочини, спречува облеката од брчки, промовира вентилација, ја одржува облеката сува и заштедува простор за плакари, оваа плакарот за плакари е пар од него може да биде нов Искуство за вас.

Основни својства

Condition:
100% brand new
Item Type:
Wardrobe Telescopic Pole
Product material:
aluminum alloy, ABS
Suitable for:
living room, bedroom, restaurant, hotel, nightclub, etc.
packing list:
1x wardrobe telescopic rod:
4 screws:
We value every customer's shopping environment:
1. If you have any questions about the product, you can contact our customer service, your trust is our pursuit.:
Tips:
There may be 0.1-1cm error in manual measurement, please refer to the actual product.
2. There may be a slight color difference between the recording resolution and the screen, please refer to the actual color. :

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ова е О Одговара на разни модели на кабелски кабел ОЕМ Дел број 514009907 Ова е дел за замена на кабелот Порте

Технологија за поврзување : Помошен Компактен лесен микрофон за телефон со прилагодлива заграда за мон�

GSM / 4 G LTE Безжично Поврзување овој телефон е дизајниран да работи на избрани GSM мрежи и Е способен 4 G LTE0 п�

Нишка : Груб / Целосна Нишка / Случај Стврднат / Црн Оксид Дијаметар на конецотВисина : 3 / 816, Должина : 1 �

Големина9" долг х 6 " широк Организирајте ги вашите маски,тоалети, personal работи и чувајте ги чисти Изработе

Широка покриеност на апликација што ги исполнува или надминува спецификациите на OEM Долготрајно гумено

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

ПОДОБАР ИЗЛЕЗ НА СВЕТЛИНА : Со дизајн на халогени влакна од 1 : 1 со 0,039 во ултра тенок растојание на чипови

Нека животот биде исполнет Уникатната Декорација и Складирање Го Прават Домот Поуреден Погоден За Днев

Два Типа На Адаптер И Широко Компатибилен : Еден Магнетен USB C Адаптер Прав Агол 24 Пина И ЕДЕН USB C ДО USB Маг�

Дел Од Возбудлив Спектар На Основни Додатоци 76 см за правење 100 см / 40 инчи 24 каратно позлатени конектори.

Појас 15 Произведено Од D&D Power Drive D&D powerdrive бренд производ Произведено Во Кина Произведено Од D&D Power Drive...

18 "W x 6" D x2 "H / 12" H Секоја Прачка Прикажете ѓеврек или крофни користејќи го овој стилски дрвен држач за ѓев

КЕРАМИЧКО ПИВО ШТАЈН : оваа пивска штајн е изработена од бела керамика со златна облога и Драчка Таа е бе

Глас Серпентина : 25 " Двојна 4 Ом Направени Во Сад Глас Серпентина може да го издржи вистинскиот рејтинг Н

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

22,5инчен (0,5 метар) затворен линеарна лента со 6x 6 W ултра светла RGBWA+UV хексадецимална (6во1) LED диоди Променл�

Безбеден дизајн и брза врска : Едноставно вклучете го и чувајте го паметниот штекер поврзан со стабилна

Црна рачка "T" со ослободување на копчето за месинг Номинален дијаметар M20, должина на зафат од 50 мм 300 сер�

Божиќ Џингл Ѕвона Елка Лакови Орнаменти Занает Ѕвона Метал Слобода Ѕвоно Украси Врата Виси Приврзок За

Идеален за отпорни оптоварувања, моќниот полупроводник се активира на нула напон Изолирано куќиште со �

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Модел : FN080SDC2 A, моќност : 2100 / 1500 W Брзина на ротирање : 860 / 620rpm.2 A 2100 / 1500 W 860 / 620 RPM вентилатор за ладење Произв

Компатибилни модели : aquos сакаат a104sh (зимски модел 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на пр

Освежете го вашиот контролер со нов изглед! Вклучен е бесплатен шрафцигер Торкс Т8! Доаѓа со палци, Дподл

Quest que(1) quefect DESIGN®4,5 цифри LCD со el позадинско осветлување, опсег На Мерење : 0,75300mm qur (2) € мултифункционално �

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : црна, јасност : непроaирна, дебелина : 3

Компактен и лесен : камерата е толку мала што можете да ја ставите во вашиот дом, канцеларија, продавница

Голема сила на стегање и широк опсег на стегање, широко користени во центрите за обработка, машини за оп�

2023 Графичка Блуза Кошула за Дами Прв Ден Договор 3 / 4 Екипажот Брод Вратот Блуза Кошула ✈ ✈ ✈Испорака : �

Гроздобер елегантен рачен преклопен вентилатор, костум за забава и танц фустан украс за декорација за л

Земја На Производство : КИНА; Материјал : HDPE Нето Тежина : 33g; Содржина На Пакетот : 1 x HDPE Шише Главна Боја : �

Scroll