Свеж
Прицврстувач за тврдоглави 0149733329372 10.9 завртки за прирабници, 8мм-1,25 x 70мм, парче-80

Прицврстувач за тврдоглави 0149733329372 10.9 завртки за прирабници, 8мм-1,25 x 70мм, парче-80

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 715.36

Дијаметар : 8мм Материјал : челик. Заврши : Црн фосфат. Стил на глава : хексадецимална мијалник (#13). Дијаметар : 8мм. Материјал : челик. Заврши : Црн фосфат. Стил на глава : хексадецимална мијалник (#13). Ние складираме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации низ домот, фармата, бизнисот, автомобилите и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финиш отпорна на 'рѓа. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации, затоа бидете сигурни дека темелно ќе се тестираат и да се добие мислење на лиценциран градежник или овластен зграда или структурен инженер пред да се потпираат на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот би резултирал во оштетување на имотот или лицето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сите месинг изградба Карактеристика : економична Долга орев за вибрации Ул наведени за запалива течнос�

Креда & Скриј вистински кожен паричник случај покритие За apple i Phone 14 Pro (6 Затворањето на магнетното јазич�

Дали сеуште ви пречат нацрти од огништето? Дали сте загрижени за мириси или прашина што влегуваат во ваш

?Овие панталони се специјално дизајнирани за модерни жени како вас кои сакаат спорт и слободно време, си

Треска моксибустија течен филм формирање рамо, вратот и половината заеднички течност топката тип пели�

Издржлив Материјал : Изработен од пластика и челик, кој е отпорен на абење, отпорен на топлина, отпорен н�

Различни закрпи во различни големини, бои и дебелина 4 дополнителни цврсти челични влогови од 12,5 инчи...

Професионална Торба За Камера Влогер / ДСЛР : Изработена со висококвалитетен најлонски материјал отпор�

Разновиден пластичен рефлектирачки синџир создава силна визуелна бариера за заштита на луѓето и имото�

МАТЕРИЈАЛ И ГОЛЕМИНА : Изработен Од ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ, еколошки и без мирис, без брчки и не е лесен за дефо

Лежиштата со големина имаат внатрешен дијаметар од 15 мм, надворешен дијаметар од 24 мм и дебелина од 5 мм �

86266 Заврши : Светла Никел Карактеристики : троица колекција Вклучени завртки Стил : Традиционален...

Дебеломер за бирањезаштитен од удари во двете насоки; Изработени од нерѓосувачки челик; Произведени со

ЦВРСТИ Л ЗАГРАДИ нашите аголни загради од 30 х 30 х 38мм се изработени од нерѓосувачки челик, целокупниот п

Бакарни Московски Чаши За Мазги овој 4пакет Московски мазги има класичен зачукуван дизајн кој на нашит�

Qlug nPlay Операција, Директна ЗаврткаНа OE Фитинг или Замена за Акции Единица користи 9005 Високи тие ви овозм

Тип на производ : Вентилатор ЗА Ладење НА ПРОЦЕСОРОТ, жици=, Компатибилност : Овој Вентилатор За Ладење С�

КОРИСТЕТЕ СЛУЧАЈ : 45 L со дополнителен пакет за проширување ОД 10 L е дизајниран за туристи кои бараат разн

Име на производ : Завртка За Глава на трус_; Содржина На Пакетот : 2 парчиња завртка за Глава x trus_s, 2 парчињ�

[Компатибилен] овој јасен случај е компатибилен Со Случајот Samsung Galaxy Z Flip 3 5 GПоддржува безжично полнење...

Оваа колба од нерѓосувачки Челик е издржлива и стилска, со висококвалитетна надворешност од вештачка к�

® ИЗДРЖЛИВ и ЕДНОКРАТНО : нашите водоотпорни ракави за раце се издржливи, а водоотпорните заптивки се из

● Материјал : изработен од винил,нетоксичен,водоотпорен и издржлив Материјал целосно во согласност со �

1 Калено Стакло Заштитник На Екранот 1 Прирачник За Инсталација 2 Етикети За Позиционирање 1 Налепница За

Легиран Челик 3 Инчен Големо Тркало, МОДЕРНА РЕШЕТКА за ОБЛЕКА : Одлично за организирање и создавање про�

CRДОПИР АВТОМАТСКО ИЗРАМНУВАЊЕ НА КРЕВЕТОТ : официјален Creality ender 3 v2 нео опремен со точен и сигурен CrДопир

Јасни перформанси на звукот без изобличување Лесен дизајн, лесен и удобен за носење; Собрание на клипов�

СТАБИЛНА ТЕМПЕРАТУРА на БОЈАТА : се Состои од 36 парчиња ЗРНЦА ЗА заштеда на енергија и ВИСОКА осветленос

Зголемена Должина Хексадецимален Бит За Дополнителен Пристап до Тешко Достапни Сврзувачки Елементи С2

Усвојувајте полупроводничко ладење, заштита на животната средина без загадување, многу помага Користе�

Лесен за користење ноќна маса со лизгачки шини Ширина 19,3 x Длабочина 16,3 x Висина 16,7 инчи (490 x 415 x Лесонит С�

Омиленото место на нора за засадување цвеќиња? Прозорец кутии! Започнете со избирање база на нора флеми�

HQRP® Слушалки Без Раце Со Акустична Цевка, Слушалка И Микрофон За притискање за разговор плус hqrp® Сонце м

Scroll