Свеж
NVTEK 16GB DDR3L - 1600 PC3 - 12800 SODIMM Лаптоп RAM Меморија Надградба

NVTEK 16GB DDR3L - 1600 PC3 - 12800 SODIMM Лаптоп RAM Меморија Надградба

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

16 GB (2 X8 GB) DDR3 1600 MHZ PC3-12800 SODIMM ЛАПТОП МЕМОРИЈА КОМПЛЕТ Nvtek Меморијата е Тестирана за Компатибилност на сите Поголеми Лаптопи На Брендот. Сите Модули Се Изградени со Големи Производители Чипови Како Што Се Самсунг, Микрон И Хиникс. Лесен За Инсталирање, Не Се Потребни Технолошки Вештини. НВТЕК Обезбедува доживотна Гаранција за Замена и Поддршка од САД. Забрзајте Ја Реакцијата На Системот, Ракувајте Со Поголем Обем на Работа, Зголемете Ја Продуктивноста со НВТЕК. И други големи производители. Епл Мек мини 2012 Меморија Надградба Мек мини 6,1 6,2. Епл i Mac Крајот 2015 27 " Мрежница 5 K DDR3 1600 Меморија Надградба i Mac17, 1. Епл i Mac Крајот на 2014 и Средината На 2015 27" Ретина 5k Меморија Надградба i Mac15,1. Епл i Mac 2012-2013 27 " Меморија Надградба i Mac13, 2 i Mac14, 2. Епл i Mac 2012-2013 21.5 " i Mac13, 1 i Mac14, 1 i Mac14, 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тип на производ : Автоматски додаток Количина на пакет : 1 Димензии на пакетот : 18 Земја на потекло : Кина...

Висок 3,2 инчи висок x 1,1 инчи долг x 2,5 инчи широк Германско стакло Рачно насликана Направено во Украина...

Направено од гумени материјали од висока класа, безбедни и издржливи, антилизгачки, отпорни на корозија

Компатибилни броеви на дел : AAA X 36 Volts / Type : NiMH Капацитет : 700m Ah / Димензија : 44,83 x 31,15 x 10 Сертификација Rosh, CE

Богата мешавина на овластени органски состојки, вклучувајќи ги oооба и маслиново масло, путер од шеа и а�

Сетови за бит од дрвоКога навои за обработка, држачот на алатката за прислушување може да се прошири и д�

Топлината на светлината и етеричниот дух на сенките почнуваат да скокаат во самракот, изнесувајќи малк�

ПОПОЛНЕТЕ ЈА ГЛАВАТА ЗА СУНЃЕР, пред секоја употреба, натопете сунѓер во вода неколку секунди и сунѓеро�

Тип : Рокер водоотпорен прекинувач Датотеки : OnOff / OnOffON Потсетување : Прекинувачот за ресетирање е момент

? [Одговара на која било рака] кутија за Boxwave компатибилен со Schok Freedom Turbo XL Лесно прилагодлива и флексибил�

Двојниот погон на клучот на хексадецимален клуч и приклучокот Половина од тежината на челичните завртк

Модалитети Електроди / десетици / разни Метлер електроди Вежби за веб рака на Cando Должина на испорака во �

Исклучително шиење : Зашивањето и шиењето на ранецот и торбата со моливи усвојува нова наука и технолог�

Лесна инсталација RAM меморијата е еден од наједноставните начини за надградба Не се потребни ажурирања

Gogo Rodless Cylinder Pneumatic 25mm Bore 400mm мозочен удар CY1 B25400 Основен тип цилиндри на воздухот Gogo Rodless Cylinder Pneumatic 25mm Bore 400m

Цена за : Пакет од 5 Return Policy : Предмет е неоткажување и невраќање на единицата : Секоја 1 проводничка облас�

Име на производот : Ротари прекинувач; режим : ZB2BE101; Тип на контакт : 2 NO (DPST) Тип на акција : Заклучување на �

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

Организатор за виси од 5 нивоа може лесно да се суспендира на просторијата, вратата, wallидот, да не зазема

80% органски памук / 17% Cool Max / 3% ликра (R) еластан Затворање на копчињата Органски памук / Cool Max (R) истегнува

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб...

Големина : 3 "х 2 Ал времето винил налепница Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автом�

Неткаен + светки Произведено во САД Или Увезено Материјал : Оваа смешна Божиќна капа е изработена од ква�

Овој дополнителен маркер за боја е одличен за пишување и детали цртежи на стакло, хартија, дрво, глина, п�

Лежиште на топката со длабоки жлебови Оценка за точност : P0 Широка примена : Лежиштето на топката со длаб

100% полиестер Карактеристики : Косто здолниште за лето и пролетно завиткување Материјал : полиестер Поли

Притиснете и држете го копчето за напојување за да го вклучите уредот и ќе забележите дека е екранот осв

Производител : Горхам Тип : Господар путер Состав : Стерлинг сребро Возраст : 18501899 Производител : Горхам...

Карактеристики : Дакзира лифт лифт максимизирајте ги брзините на свиоци Енхентирајте ја стабилноста со

Единица за продажба : секоја 3М број : PA1G Тип : Апликатор За употреба со : филмска лента; Премаск...

Scroll