Свеж
Џиозерми 24 Парчиња Директно Заграда, Рамен Заграда 1.6 х 0.6, Нерѓосувачки Челик Директно Заградата, Поправање Спојување Плочи За Дрво, Одбор, Кревет Рамка, Мебел &заси

Џиозерми 24 Парчиња Директно Заграда, Рамен Заграда 1.6 х 0.6, Нерѓосувачки Челик Директно Заградата, Поправање Спојување Плочи За Дрво, Одбор,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

Големина на загради : основната големина на директните аголни загради е 1,6" х 0,6" (Л*В), Дебелината е 0,08", дијаметарот на дупката за Монтирање е 0,16" Големината на завртката е 0,27 "х 0,63". Обезбедување квалитет : плоча агол заграда се изградени од тешки нерѓосувачки челик за цврсти, издржливи, анти - ' рѓа, антикорозија и без бледнее. Иако го ставате на влажно место, сепак одржува прекрасна флексибилност со текот на времето. +Дизајн На Завртки со контра потопување : овие метални држачи со дупки за прицврстување на завртките имаат дизајн на глава со потопување. Главата на завртката нема да излезе откако ќе се навртува, одржувајќи го изгледот на мебелот едноставен и убав. +Широк спектар на апликации : штипките за поддршка на полиците се одлични за фиксирање на секаков вид мебел и се идеална алатка за склопување и одржување. Како што се кревети, маси, столови, агол и полици. Одлично за употреба со дрвени греди. Може да игра добра улога без оглед на нејзината мала големина. 100% Среќни Клиенти : џиозерми чувствувајте се сигурни дека ќе ви се допадне нашиот производ, дека ќе ви ги вратиме парите ако не сте воодушевени од купувањето во рок од 90 дена. Едноставно контактирајте не за да биде исправно. Постои нула ризик да го пробате производот денес. Специјализирана За домашни и Канцелариски производи, џиозерми работи на обезбедува сигурни, висококвалитетни и практични производи за глобалните клиенти. Вашето задоволство е наш главен приоритет. Се надеваме дека ќе можете да ги пробате нашите производи Мултифункционални : плочите за поправка од нерѓосувачки челик може да се користат за поврзување или фиксирање на споеви за мебел и зајакнување на споеви со рамен агол за да се спречи тресење. Овие плочи за поправка исто така можат да носат тешки товари без деформација Список За Пакување : 24 х Директно Заграда 48 х Спецификација На Завртката За Монтирање : Боја : Мат Црн Материјал : Тешка Дебелина од Нерѓосувачки Челик : 0,08" / 2 Мм Дијаметар На Дупката за Монтирање : 0,16" / 4 Мм Големина На Завртката : 0,27"х 0,63" / 7 х 16 Мм Основна Големина : 1,6" х 0,6" / 40 х 16 мм (Л*в) топло известување : 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овој екран на проекторот е одличен избор за домашно кино, АИР филмови, конференции, забава, игри, свадби,

45мм Нитрилна бутадиен гума (NBR) Vxb? Бренд, ротационен заптивка на вратило со двојна усна...

Sevenseas Upply една женска бета splendens сијамска риба разновидни бои живеат тропски аквариум риба Femaleенските б

【Знак за калај за бања】 : Овие знаци на алуминиум се дизајнирани од нашиот професионален дизајнер, тој �

Различно чувство со вашиот изглед Полн со гроздобер и етнички стил, мода и ретро, ​​дефинитивно додава

Предмет : Амортизација на шок Материјал : челик Стапка на циклус : 60 на мин Предмет : Амортизација на шок...

Одлично за фестивал : 7 метри Божиќен надувување воз со ирваси на Дедо Мраз Пингвин е идеален украси за д�

1 / 16 "(1,58мм) во дијаметар Мазна површина, топки со прецизно одделение G5, самоподмачкување Повисока цврсти

Вид на производот : Баланс на врвно вчитување Автоматско исклучување : Да Калибрација : Надворешно Капац

Едноставен проект е компанија која се фокусира на развој на широк спектар на системи за мацерирање и др�

Направено во Германија Објекти и техники на производство на светска класа Апсолутен фокус на квалитето

Конструкција од не'рѓосувачки челик Конструкција од не'рѓосувачки челик Спатулата од не'рѓосувачки чел

Јакна на ветровито Водоотпорен : 10000 mm H2 O Ски јакна со одвојлив аспиратор Топло, сепак, изборот на вистин�

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Рачно изработено : сите изработени од рачно изработени дрвени мониста Нашата рустикална разнобојна ви

Име на производот : продолжен кабел за термопар од типот K; Модел : TP01 K тип Опсег на температура : 50 C 204 C; Го

Стариот ранец на Skool е 100% полиестерски ранец кој има еден голем главен оддел со ракав на лаптоп (одговара

100% мешавина од памук Направени во САД и увезени Затворање на копчињата 715 дена испорака.Материјал : Дени�

Топ CMI местење блок злато боја Оски од не'рѓосувачки челик Заробени грмушки и игла Плочите на образот се

Бренд : Ремедиум Број на модел : RM1506 C Енергија (W) : 10 Апликација : Дома, канцеларија и хотел Капацитет : 100 ml.

Јакни за сноуборди зимски топло ветерници за ветерници, мантил, женски лесни жени со долги ракави, со до�

Поддржете до 33 bs тежина од една кука Комбинирајте повеќе куки за потешки предмети Секоја пакет содржи 25

Диск за обликување на мелница е дизајниран да се монтира на стандардна мелница за електричен агол и да о

Изобилна количина : ќе добиете 9 парчиња влошки за телефонски пораки за канцеларија во 9 бои, по 60 листови

Материјал : Печатената маска за спиење е направена од полиестерска ткаенина, која може да дише, може да с

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

Пластика Вклучува : Еден сет од 2 сечење на безбедносните ремени Димензии Големина на ставка : 3,25 x 0,75 x 1,25

♧ Метла може лесно да ги исчисти домашните работи и да отстрани нечистотија, остатоци и прашина без да г

100% полиестер Затворање на кука и очи Машина за миење машини Мажите пулвер за мажи 1 / 4 поштенски кратки р�

Сонцето на шофершајбната со обичај за шофершајбната за 20112017 Jeep Wrangler; 2018 Jeep Wrangler JK Сончевата сенка на шоф�

Во суштина невидливо за Samsung Galaxy Tab 4 101 [20162017 верзија] 100% без меур со високи технолошки лепи 4 H анти гребењ�

СТП кожа Висококвалитетен кожен материјал, спречете гребнатини, играјте добра улога на складирање...

100% полиестер Повлечете го затворањето Официјално лиценциран производ Запечатено запечатено лого на ти

Боја : црвенаМатеријал за домување : Поликарбонат (КОМПЈУТЕР).Контакт материјал : Чист бакар сребро позл�

Совршен за професионалци и почетници Димензии на пакетот : 12 Приближна тежина : 6,4 килограми Совршен за п

【Додадете повеќе забава во животот】 : Сликарството со дијаманти на DIY може да доживее чувство за достиг

Scroll