Свеж
Јизииф Детска Чипка Желка Вратот Трико Со Отсечени Назад За Балет Танц Гимнастика Активен Спорт

Јизииф Детска Чипка Желка Вратот Трико Со Отсечени Назад За Балет Танц Гимнастика Активен Спорт

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Полиестер, Спандекс, Чипка Затворање на копчето. Миење Раце Само. Девојки без ракави/кратки ракави танцуваат трико со чипка и дизајн на отворен грб. Вратот на желка, чипка спојување на предниот деколте и назад. Притиснете го копчето назад за лесно облекување,растеглива ткаенина, тенок фит. Едноставно и елегантно за помлади девојки 6-14. Погоден за часови по танц, гимнастички вежби, сценски перформанси итн. Сетот Вклучува : 1 парче Балетско Трико Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : Полиестер, Спандекс, Ознака За Чипка Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Градите-|Половината - - - - - - - - Рамо До Меѓуножје - - - М|6 Години-|-23.0"/48см - - - - - - - Л|8 Години-|-24.5"/52см - - - - - - - XL-|-10 Години-|-25.0"/56см - - - - 2ХЛ-|-12 Години|-27.0"/59см - - - - 3ХЛ-|-14 Години|-29.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Двострано 2 Слојно Градинарско Знаме Со Голема Тежина Отпечатено Од Двете Страни на знамето Совршено зн

Материјал : Сечилото е фалсификувано со врвен јаглероден челик, со прецизно растојание за израмнување и

24 " (16 : 09) Димензии на филтерот за приватност Ако активната површина на дисплејот ги има следниве дименз

400 парчиња по нарачка;Големина : 4 инчи во должина;Боја : измешајте Изработени од врвна пластика,издржлив�

Прилагодлива големина на висината : Оваа прилагодлива чанта висина на стојат помеѓу 15 и 26 инчи Цврста ос

[ГИ ВКЛУЧУВА СИТЕ ОСНОВИ на ТАБЕЛАТА] Нашите Резерви За Забави Со Леопард ги имаат сите основи на масата

Одлична ламба за спојување : UVA мека бела сјај на топломната ламба со природен спектар, енергетски ефика�

Вашата футрола за персонален компјутер, големина : 396€204 € 450mm, сите компоненти имаат доволно простор, по

€ Големина : (Должина * ширина * висина) (10 кг) € Материјал : храна одделение пп материјал ● Дизајнот на ко

ПАМЕТНИОТ и ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН Го Олеснува Безбедно Чување на Вашите Лименки 2 слој редење организато�

Препорачани температури до 300 степени F (149 C) Може да се намали до посакуваната должина Еднократно во зав�

Супер текстура Произведено во САД Интензивна разноврсна челична пондерирана топчеста верзија на торба

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот уникатен стил со Моќни Кожи за Вашиот Мајкрософт Xbox One S! Не ви с

Пластичен мувла, здрав и издржлив Мини големина, лесна за носење 3 бои за избор : црна, портокалова, жолта

Повеќебојни силиконски Ленти Калено Стакло Заштитник На Екранот Силиконски Приклучок За Прашина...

Име на производ : Wi Fi Aerial Dual band 28 GHz OmniНасочен Мал Wi Fi Антена 2 DBi со RPSMA Машки Конектор ?РП = Обратна Игла / По�

Пештерата може да биде скривалиште за да обезбеди минијатури за шатл и криење на играта Премиум материј

●Компатибилност на возилото} АБУВУ 1025инчен автомобил стерео одговара За Ауди Q7 2005 2006 2007 2008 2009...

Опседите на Kratos се ефикасни решенија за готвење достапни во неколку различни конфигурации, вклучувајќи

АПС Предвремено затворање Детска Камера За Печатење Hd Дигитална Slr Мини Играчка Видео Камера Детска Кам

Материјал : Нерѓосувачки Челик Висококвалитетен бокал, нерѓосувачки челик за храна, извонредна рачно п�

Спојката поврзува 2 цевки со навој со различни дијаметри, со шестоаголна глава за зголемена површина на

100% Легура Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Во Димензиите Поради Различно Рачно Мерење Прстен Постави Ж�

Механизам : Се Отвора преку странично копче за притискање Димензии : 2 х 2х 0.7 инц / Материјал : Метал Оваа

Се претвора од внатрешна во надворешна или обратно, кога стожерната завртка се преместува во соседната

центар растојание : 2 излезен вртежен момент : 1400 инчи @ 112,2 вртежи во минута намалување : Сингл...

Топчињата од цврст челик обезбедуваат зголемена отпорност на тешка категорија за вежбање на рацете и п�

Внимание на купувачот во САД : Областите каде ШТО АМЕРИКАНСКИОТ магацин не испорачува стоки се : Хаваи,..

Закачалка за виси 6 парчиња облека Делот за закачалка може да се прилагоди според големината на облекат�

✯ истрог и издржлив Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреб

Трансдуцер : Кондензатор, Поларен образец : Суперкардиоид, Фреквенција Одговор : 50 Hz60k Hz селектираат HPF @ 80

【Измерете го опсегот】 АТО тестер за отпорност на изолација или Megohmter има избирачки напони за тестирање

Ротирачкиот механизам за масажа за месење патува нагоре и надолу со оптимална удобност за ублажување н�

Метал / пластика Тежина на пакет : 8,3 lb Земја на производство : Кина Димензија на пакетот : 5.0 "L x 33,5" W x 9 реше

За : Чист и природен неразреден органски стандард на нафта Метод на екстракција масло за носач на ладно �

Информации за пакување : Кога ќе го добиете пакетот, ќе добиете комплет алтернатива за книга за гости, вк

Scroll