Свеж
Цело Тело Винил Кожата Налепници Покритие За Серија И Конзола И Контролори-Крв Черепот

Цело Тело Винил Кожата Налепници Покритие За Серија И Конзола И Контролори-Крв Черепот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 255.84

Мазна и тенка винил налепница ја штити конзолата И контролорот На Вашата Серија од прашина, отпечатоци од прсти и гребнатини Лесен за употреба, лепење, чистење и отстранување, не остава зад себе лепливи остатоци. Освен налепниците за конзола и контролери,тогаш можете да го направите вашиот контролер поперсонализиран. Прецизно исечете За Серии И, лесен пристап до сите делови и копчиња. Доаѓа со 1 Конзола Кожата и 2 Контролори Кожата. Инструкција : - Измијте ги рацете и исушете. - Исчистете го уредот со мека крпа и проверете дали нема прашина на површината на конзолата. - Излупете ја кожата од хартиениот лист и залепете ја на вашиот уред. Пакет : конзола кожата *1, контролор кожи * 2 Забелешка : конзолата и контролорите не се вклучени. Тоа е само налепница, а не тврда обвивка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ладете во замрзнувач за да обезбедите ладна терапија или микробранова печка за да обезбедите смирувачк

ПЛАСТИЧНИ ПОЛНЕЊЕ КОМПОЗИТНИ ИНСТРУМЕНТИ ВУДСОН #3 ИЗРАБОТЕНИ ВО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТ�

ЕКСТРЕМНО високата топлинска спроводливост од 12,5 KW постигната со уште помали честички, е совршена дури

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Ред : 1;Агол На Монтирање : Прав Агол Пин Теренот : 2,54 мм / 0,1"; В

Одделен кертриџ за тонер и барабан за слика за секоја боја Конфигурацијата помага при печатење со голем

ТКАЕНИНА овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% памучна ткаенина погодна за кожата Лесната ткаени�

Информации За Големината на шамферот : дијаметарот на дијамантските дупчалки е околу 13 / 8" (35 мм) и 2 " (50 мм

p HONGO ФИЛТРИТЕ ИСПОРАЧУВААТ ВИСОКА PH АЛКАЛНА ВОДА, НАСЕКАДЕ, ВО СЕКОЕ време, така што ќе имате природно пр

Три Големинидоаѓа во три големини за различни намени Во зависност од варијацијата, ќе бидат обезбедени

Тип На Производ : Играчки И Игри Димензии На Пакетот : 3 Земја На Потекло : Виетнам Тежина На Пакетот : 0,25 К�

●Предлог за големина● : Нашата големина е кинеска големина Се препорачува внимателно да ја прочитате т

Потребна е инсталација Размислете за секој Автоматски Сад за Прашина како (1) дополнителен влез при пост

Тип На Ставка : Апликација За Масажа И Релаксација : Тело Големина : Мулти Големина Смл Материјал : ПАМУК,

Неткаен Комплет Торби За Торби : ќе добиете 100 парчиња неткаени торби во сива боја, доволна количина за с�

Персонализиран Знак За Метален Ѕиддодавате и можете да го видите текстот во реално време, изберете Прил

Тибијанстон моксибустион пот моксибустион алат керамички здравствен центар двослоен магичен моксибус

Режим на постојана струја Целосно изолиран пластичен случај со ниво НА IP64 Класа 2 моќ единица / Помине Л

Подарок За Мајка Подарок за Баба Подарок за наставниците Подарок За Медицинска Сестра...

Висококвалитетен МатеријалИзработен од ткаенина За собирање, крпеница од оксфорд, обложена со сунѓер И

Секоја големина на капакот на маската за очи околу 19 х 8,5 см / 7,5 х 3,35 инчи Добар квалитет : површината на п

Големина на Торба За Складирање Санитарни Салфетки : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи / 12х17х17 см ● Материјал за торба за пе�

Омега додаток кабел При поврзување НА LINKRLT1 &засилувач OLMDBALL СО Спецификации РС Фирмвер За авто додатоци �

Дипломирани Големини Вклучува 12 форми Големините се од 11мм до 48,5 мм Користете за сечење, следење, четкањ

Земја на потекло : Кина Тип на производ : спортски производи Спортски и надворешни додатоци Димензии на �

Монтиран ТСА заклучување за дополнителна безбедност Двојни тркала за вртење за мобилност без напор и д�

❁Компатибилност❁ Samsung Galaxy Забелешка 8 Позлата Огледало Флип Kickstand Телефон Случај, Совршено се вклопува�

росизирај : 7х5фт широк 2,1 метри за 1,5 метри висок, Ставка Испратена со преклопен, лесен за носење материја

8 апликации Совршено ги обликува веѓите : 2 / 3 нагоре и 1 / 3 надолу, и не повеќе од кубење Погоден за сите ве�

Пакетот вклучува : ќе добиете 100 торби за прием на сончоглед и златни врски за пресврт, кои можете да ги к�

Цврст Материјал Од нерѓосувачки Челик : комплетот за тенџере со фонду е изработен од нерѓосувачки челик

Универзален ВЛЕЗ на НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА / Целосен опсег(до 305vac) Висока ефикасност до 95% Запознајте 6kv пора

За Покани Користиме 300 Гсм Картички За Игри, Ние Користиме 150 GSM Картичка Акции € Девојки Ноќ Надвор Моми�

Scroll