Свеж
Sony BDP-BX370 / Bdp-S3700 Регионот Слободен Blu-Ray Плеер, Мулти Регион Паметни WiFi 110-240 Волти, 6FT HDMI Кабел &засилувач; Династар Приклучок Адаптер Пакет Пакет

Sony BDP-BX370 / Bdp-S3700 Регионот Слободен Blu-Ray Плеер, Мулти Регион Паметни WiFi 110-240 Волти, 6FT HDMI Кабел &засилувач;

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2047.68

Нема Достапни Апликации за Стриминг, Како Што Се Премиер, Нетфликс БЛУ-РЕЈ И ДВД РЕПРОДУКЦИЈА-искористете го максимумот од ВАШИОТ ХДТВ. Репродукцијата на блу-реј диск обезбедува исклучителни Целосни hd 1080p видео перформанси заедно со неверојатен звук со висока дефиниција. LG blu-ray плеерите исто така играат Двд-А, така што нема потреба да ја заменувате вашата стара колекција НА ДВД. Не само тоа, Двд-Скалирањето обезбедува исклучителен квалитет на сликата со скалирање од 1080p преку HDMI. РЕГИОН БЕСПЛАТНА ВЕРЗИЈА-НЕМА ОГРАНИЧУВАЊА : ИГРА BLURAY РЕГИОНОТ А, РЕГИОНОТ Б, & РЕГИОНОТ C & ИГРА стандардни Двд-А од БИЛО КОЈ РЕГИОН 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. 110-240 волти плеер поддржува Пал и НТСЦ / Игра Блу-зраци, ДВД, Цд-а плус ИМА USB влез за репродукција на целата ваша содржина. USB Репродукција, Надворешна HDD Репродукција, 1080p Зголемување на Резолуцијата. HDMI излез, коаксијален аудио излез, етернет конекција и USB влез. Играјте Сини Зраци Од Која Било Земја Без Никакви Проблеми. Целосна HD 1080p Blu Ray Диск Репродукција & Dvd Репродукција. Sony BDP-S3700 Wifi Регионот Слободен Blu-Ray Плеер. 6-Метарски ДИНАСТАР HDMI Кабел. 110-240 Волти Напојување Со северна Америка / САД приклучок еу приклучок адаптер за прекуокеанска употреба. РЕГИОН БЕСПЛАТНА ВЕРЗИЈА-НЕМА ОГРАНИЧУВАЊА : ИГРА BLURAY РЕГИОНОТ А, РЕГИОНОТ Б, & РЕГИОНОТ C & ИГРА стандардни Двд-А од БИЛО КОЈ РЕГИОН 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8. БЛУ-РЕЈ И ДВД РЕПРОДУКЦИЈА-искористете го максимумот од ВАШИОТ ХДТВ. Репродукцијата на блу-реј диск обезбедува исклучителни Целосни hd 1080p видео перформанси заедно со неверојатен звук со висока дефиниција. LG blu-ray плеерите исто така играат Двд-А, така што нема потреба да ја заменувате вашата стара колекција НА ДВД. Не само тоа, Двд-Скалирањето обезбедува исклучителен квалитет на сликата со скалирање од 1080p преку HDMI. 110-240 волти плеер поддржува Пал и НТСЦ / Игра Блу-зраци, ДВД, Цд-а плус ИМА USB влез за репродукција на целата ваша содржина. USB Репродукција, Надворешна HDD Репродукција, 1080p Зголемување на Резолуцијата. HDMI излез, коаксијален аудио излез, етернет конекција и USB влез. *** Wifi Вградени*** апликации за стриминг, вклучувајќи Netflix, youtube работи со жична или безжична wifi врска. Play Station Full HD 1080p blu-ray диск репродукција & dvd зголемување на резолуцијата. Пакетот Sony BDP-S3700 Dynastar Вклучува : SONY BDP-S3700 Wifi Регион Слободен Blu-ray Плеер 6-Нога Династар Трговска Марка HDMI Кабел 110-240 Волти Напојување Со Северна Америка / САД приклучок ЕУ приклучок адаптер за употреба Во Странство Карактеристики Регион Слободен Репродукција На Било Кој Регион Blu-ray. Вклучува Регион А, Регион Б и Регион Ц Обратно Компатибилен и Репродуцира Секое Стандардно Двд Во Регионот. Вклучува Регион 0, регион 1, регион 2, регион 3, Регион 4, Регион 5, Регион 6, Регион 7 И Регион 8 Поддржува Пал И НТСЦ Со Целосна Конверзија за да можете да репродуцирате ДВД ИЛИ Блу-зраци на КОЈ БИЛО ТВ110-240 волти, така што напојувањето е компатибилно со електрична енергија насекаде во светот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Спојување на носење 1 дијаметар : 1 / 2 инч Спојување со 2 дијаметар : 1 1 / 2 инч Должина на спојување : 90...

? Чинија во форма на овошје едноставен, чист дизајн длабоко и широк за да се обезбеди дури и мешање Садот

●Свежа Чаша За Салата За Да Одите● : земете Ја Најсвежата Салата Со вас За Да Уживате Лесно Во Секое вре�

КОЛУМБИЈА ПОВЛЕКУВАЧ НА ОБРАЗИ 6", 2536 ММПОВЛЕКУВАЧ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИСТИТЕ ИНСТРУМЕНТИ КАКО НА СЛИ�

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

Лесно за прилагодување на картичката за пораки : Само кликнете на копчето „Прилагодете“ за да ја додад�

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

КОМПАКТЕН И ЕФИКАСЕН : Компактни огнени мевови со димензија од 15,5 x 7inch (L x W), изработени од прекрасна завр

Еден (1) 3,5 фунти Торба Пурина Една Високо Протеинска Сува Храна За Мачки, +Плус Формула За Здравје На Ури�

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 22мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 32мм Должина На Спојување : 90...

Комплетот за поправка користи висококвалитетни материјали за расклопување и поправка на мобилни телеф

Материјал : Дрво Поради различни методи за рачно мерење, оставете разлики во мала големина...

Вклучува П Нане И Д Нане 2022 Маја Ангелу Четвртина Во собата Вклучува П Нане И Д Нане 2021 Вашингтон Премину

Се вклопуваат за повеќето маси : доаѓа со 3 парчиња дипломирање партија маса облека, секој чаршав мерки п

?РОЗЕГЛД обезбедува различна количина на пакување за она што ви треба, различни големини на кутии за под

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Пакетот вклучува : 1pc 1m директно решетката водич+1pc 1m 20t Конвексни опрема Ве молиме изберете го моделот шт

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 854201 Автомобилска : Да PPAP : Непознат Минимален Ра

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

Само потрошен материјал Совети за пипети продадени во 5 по пакување Погоден за Маќеа Што Повторува Пипе�

?●Пакет● ќе добиете 24 парчиња долги лажни нокти со леплива лента и една датотека за нокти во проѕирна м�

Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Модел (Икона) /

Комплетот вклучува доволно резерви за боја за забава од 6 лица Карактеристики 18 шишиња со лесно цедење в

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Флексткаат покритие за фле

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Кутија за складирање за безбедно држење на слајдови со микроскоп Држи 25 х 75мм (1 х 3") микроскоп слајдови (�

Multipurpose Нашите чаши се користат за мерење на епоксидна смола, боја или други течности во лабораторијата,

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Сосема Нов И Квалитетен Ние нудиме сосема нов и висококвалитетен производ за замена на вашиот стар...

●11Та Генерација Intel Core i51135 G7 ® 24 ghz базна фреквенција, до 4.2 GHz Со Intel Turbo Boost Технологија, искуство моќ и одг

Материјал : Нашиот производ е изработен од висококвалитетно памучно платно Одличен е во отпорност на а�

Scroll