Свеж
Следење RД Термометар Со Калибрација

Следење RД Термометар Со Калибрација

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 6292.00

Подобрена прецизност со платина сонда ИП67 водоотпорен домување за солиден апликации. Зголемете ја разноврсноста со функциите на тајмерот и алармот. Вклучува сертификат ЗА следење на НИСТ. Водоотпорен (рејтинг IP67) - идеален за апликации за храна и пијалоци и во области за миење. Солиден, отпорен на удари и пад тестиран да издржи пад од 5 стапки (1,5 метри). °F / °C префрлување. Вклучува сертификат ЗА следење на НИСТ. Челичната сонда е отпорна на повеќето лабораториски хемикалии. Операцијата со еден клуч потсетува на отчитувањата на температурата мин/макс. °F / °C префрлување. Вклучува сертификат ЗА следење на НИСТ. Совршен пренослив термометар се вклопува во џебот на кошулата. Идеален за цврсти апликации со големо влијание, случај НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Вклучува сертификат ЗА следење на НИСТ. Сондата и кабелот може да бидат целосно потопени во течност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нуди совршен детски пријателски дизајн што го прави погоден за нивните соби Тоа може да ја направи ваша�

Површина заштитува од оштетување на животната средина и ' рѓа Одличната отпорност на ' рѓа и оксидација �

★ Работи со батерии од 2 S 6 S со приклучок за рамнотежа JST XH ★ Проширете ги можностите за полнење на полна

☆ Адаптерот за напојување Aikenuo 90 W AC е достапен само за нашиот полнач за автомобили со 6 порти, по примена�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен

Нанесете соодветна напнатост на секој слот во една насока, и вашиот нож ќе се врати во фабричката острин

Лежиште I : Број на 12ммбари : 6801 БЕЗБЕДНОС О Лежиште со кертриџ со високи перформанси со 45% поголем капаци�

Технологијата на невремето отпорна на вода ги одржува вашите работи суви Дишење, подложен задниот пане�

Дизајн : Правоаголната форма овозможува целосно покривање и леснотија на употреба, бидејќи можете едно�

Сосема нов и висок квалитет Направено од алуминиумска легура, многу издржлива Адаптерот за монтирање н�

Големина : 12x12in Постојат куки на задниот дел од дрвениот знак за лесно бесење Референтна картичка во бој�

Вкупна должина : 6,3 инчи (161 мм) Компатибилно тело : 1050200, 1150 B200, 70 H200, 770200 Вкупна должина : 6,3 инчи (161 мм) Компа

Пластичните кеси се издржливи и отпорни на прашина, го одржуваат производот заштитен и чист Дизајнот на

Совршено да се биде подарок за годишнината од свадбата, роденденот, Денот на вineубените, Денот на мајкит�

НАПРАВЕНО ВО САД Произведен во објект регистриран на ФДА Апликатор за единечна употреба Хигиенски запе

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со краток р

Забавни прстени за Ноќта на вештерките имаат малку симпатични и забавни за децата оваа Ноќта на вештерк

Флипер за месо од месо : Кука за шахти Не треба да се грижите дека капакот на шахтата е тешко да се отвори,

Лесен и преносен : Целокупната тежина на тестер за p H на водата е лесна и многу лесна за носење и може лес�

Ограничено издание Сосема нова кутија Детален надворешност Вистински гумени гуми Детали за вистинска �

Погоден за студенти, аматерски и уметници Квалитетно полирано дрво и долга рачка за лесна и удобна упот�

Нашите Услуги : Снабдување на предниот раб природни производи со висока чистота на фармацевтски активн�

Четките се во различна големина и форми, различни форми ви задоволуваат различни потреби, за уметност и

☞multipurpose берберска количка : Совршена за убавина, тетоважа, техничари за нокти, миленичиња и други намен�

Конструиран од метал и акрилик Tableица за висина на табела со терен Бара (1) сијалица A19, 60вати макс (не е вк�

Нов "Наследен Режим" кој им овозможува на играчите да ја зголемат кариерата на борците од нивните аматер

Направено од издржлив материјал, служи долго време за декорација на домови Со оваа креативна рамка за ф�

Големина : Големина на рамката : 8 инчи x 8 инчи ;; Големина на слика : 6 инчи x 6 инчи; ; Класификација : квадрат

Класа и квалитет : Изработено од црнокалај и мозаик стакло од Кина со одличен квалитет Совршена изложба

Тони Хок изведе два легендарни подвизи за време на неговата скејтбординг кариера Во 1999 година, тој ги по

Scroll