Свеж
Мешавина Низок Профил Влијание Троен Квадратен Битен Приклучок Сет, Цврста Едноделна Конструкција, М4-М18, Хром Молибден Челик, 9 Парчиња Сет

Мешавина Низок Профил Влијание Троен Квадратен Битен Приклучок Сет, Цврста Едноделна Конструкција, М4-М18, Хром Молибден Челик, 9 Парчиња

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 287.52

€Премиум CR-mo ® Изработен Од врвна конструкција од хром молибден челик со врвен удар со црна фосфатна завршница за издржливост €Висок вртежен момент q цврста едноделна конструкција ги елиминира слабите точки и ја зголемува издржливоста. Обезбедува сила и флексибилност за справување со ударот со висок вртежен момент. ®Сетот Вклучува 1/4 "Д-Р Бит : М4, М5, М6 и М8, 3/8" Д-Р Бит : М10, М12, МТ14, 1/2" Д-Р Бит : МТ16 МТ18. ●Лесен За Организирање Е доаѓа со издржлива торбичка за носење обликувана со удар за лесен транспорт, безбедно складирање и брза организација. ●Гаранција За услуга Сите Алатки ЗА МЕШАВИНА ги исполнуваат или надминуваат стандардите ЗА изведба НА ANSI. Тоа доаѓа со 1 година гаранција за квалитет. Комплетот Со Троен Квадратен Битен Штекер Со Низок Профил НА МЕШАВИНА,Изработен Од врвна конструкција од хром молибден челик од удар со црна фосфатна завршница за издржливост,Обезбедува цврстина и флексибилност за справување со ударот со висок вртежен момент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дијаметар (г) 2 Висина на сечење (б) 11 / 4 Целокупната должина (L) 23 / 4 Описот на производот произведува чисти

Up Bright New Global 19 V 342 A 65 W AC / DC Adapter Compatible with Medion Akoya P4020 P6210 P6611 P6624 P6627 MD95400 MD97900 MD98000 MD97610 MD97600 MD97500 MD98200 MD96910 MD9494 AK FS

Нашата тајна : вар има освежувачка арома што ги воздигнува сетилата и го стимулира умот Iperунипер Бери е �

Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика за детали Воздушни цилиндри Погледнете ја втората слика

5 Изработени од нерѓосувачки Челик 304 Комплет За Маици Комплетот вклучува : Дурафлекс Сс Горната Плоча, Д

Дизајн на заштеда на вселената Има 144 фотографии Проucирен заштитен случај Безбеден фото : без киселина...

Вкупна големина : (издржлив во употреба) 99 x 17 x 10mm / 3,9 '' (најнова технологија) x 0,67 '' highend производ x 0,4 '' (L*w*H) �

Светлиот, шарен дисплеј е лесен за читање Превртете го за да го вклучите, превртете го за да го исклучите

Proline SDS PlHammer Bits With4 Cutter Crossглава вежба бетон и други тврди asonидарски материјали без заглавување во предел�

DJI Mavic 3 Classic Drone Интелигентна батерија за летање Класичен капак за складирање 6x пропелери со низок шум �

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мод�

Издржлив, еднократно и отпорен на загадувачи и влага Прилагодлива варијација на телескопската должина.

Релевантни снимки : АИ на уредот одредува дали човекот или домашно милениче е присутно и се евидентира с

100% полиамид Adidas женски јакни Брендот „Адидас“ има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот

100% нов висок квалитет Материјал : неткаен Големина : 126 см Погодно за : Божиќна забава Опис 100% Сосема нова

Пакетот со пакет вклучува : пакет со вредност на кедар 40 артикли плус 30 парчиња кедарски прстени, топки о

Compatible with Samsung Galaxy S22, S22 PlS22 Ultra, S21, S21 FE, S21 PlS21 Ultra, Z Fold 3, Z Flip 3, S20 FE, S20, S20+, S20 Ultra, Note 20, Note 20 Ultra, Note 10 , Белешка 10+, A90

Увезени Рамка за поливинил хлорид (ПВЦ) Леќи со поливинил хлорид Облога за обложување против магла Дово�

Етикетата за воздух идентификува специфични бои за сликање авиони од сите возрасти Многу специјални то

Издржливи завртки : Овој сет на завртки се одликува со завртки од дрво со остар врв Овој врв на пирсинг о�

Материјал : Направено од високо квалитетно транспарентно стакло, цврсто и нема лесно да се распадне, лес

За Toyota Tundra 2007 2008 2009 2010 2012 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Направено од премија изработена од не'рѓосувачки че�

Ноќта на вештерките портокалови виолетови светла отворено? Осветлете плашлив и хорор осветлена позади�

Име на производот : тактилен прекинувач; Земја на производство : Кина Материјал : пластика, метал, електр�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Затворање на патент Само миење на �

Едноставниот и елегантен стил на дизајн ја одразува приказната за брендот и вашата најдобра естетика и

Отпорен на прашина Предметите се стабилни Кристално чиста обвивка за полистирен Од производителот се п

? [Елегантен дизајн] чист и колк современ стил на класичен дизајн на пликови, елитната торбичка за кожа н�

Висококвалитетен пластичен материјал, еколошки, нетоксичен и без вкус, здрав за употреба и издржлив Кут

Стандардни производи за акции SAE 841бакар (8790%), калај (89), јаглерод, други елементи Метална бронза во прав, �

Наменето за RVS дизајниран специјално за RV, моторни автомобили, приколки за патувања, авто возила и кампе

FXClear Protector Film : Ултрачист и тврд обложен, совршено вклопување и компатибилен со HP Omen 27i Овој кристално чис�

Универзален предфилтер : Оваа замена предфилтер за моделите на прочистувач на воздухот Honeywell Hepa се вкло�

Добро занаетчиско зачудувачки визуелен дизајн, алуминиумска рамка од алуминиумска рамка, заоблен агол,

★ Заграда со висок квалитет : Подвижен држач за метли за метла користеше задебелена рамка која има силе�

Спојувањето на вратилото е направено од месинг , антикорозивно и висока прецизна фино изработка, долг �

Идеално за возење удари, длето и друга метална работа Замена на рачката на фиберглас за чекани за санки �

Scroll