Свеж
X-DREE 10pcs 6.5 ft K-Тип Температура Термоспој Сензор Жица-50C до +200c(Cavo сензор termocoppia ди температура К-Тип da 10ft 6.5 ft da-50C a + 200C

X-DREE 10pcs 6.5 ft K-Тип Температура Термоспој Сензор Жица-50C до +200c(Cavo сензор termocoppia ди температура К-Тип da 10ft

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика Нето Тежина : 167гр. Содржина На Пакетот : 10 парчиња термоспој од Типот х К. Температурен Опсег : - 50С до +200с (Интервало ди температура : да -50 ° С а +200с.Вкупна Должина : 2м/6,5 стапки(лунгеза тотале : 2м / 6,5 стапки. 10 парчиња Жица За Сензор За Термоспој Од Типот 6,5 стапки К-50с до +200вработи добро со контролорот на температурата(не е вклучен овде), широк опсег на мерење ОД-50С до +200с степен целзиусови.Забелешка : само жицата за контрола на температурата, не ја вклучува сондата за тестирање и терминалот .Опис Во шпанскикаво сензор термокопија ди температура К-Тип да 10фт 6,5 стапки да-50С а + 200кпазе ди продузионе : КИНА; Материјал : метало, пластикапесо нето : 167 гконтенуто дела конфезионе : термокопија да 10 пези х типо Кинтервало ди температура : да -50 ° C A +200clunghezza вкупно : 2m / 6.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Врвни ѕвезди За Каубојците и 49ерите од 70тите, 80тите и 90тите години во една игра Стаубах, Дорсет, "Премног�

Диспензерот За Кеси за ѓубре : ова е многу лесно за инсталирање и лесен за употреба, може да складира вре�

Инсталација на железничката железница : Државниот држач за база на реле е погоден за метод на инсталаци�

Материјали : Примарна ткаенина : Крзно 10х 10 Опис Нашето луксузно вештачко крзно е еколошки избор што ќе г

15 инчен tft led индустриски одделение допир панел компјутер, предниот панел заштита IP65, 10точка проектирани

Пакетот Вклучува : Sony STRDH790 4 K 72Канален ДОМАШЕН Театар AV Приемник, 16awg Звучник Жица (100стапки) И Позлатен Зв

Компатибилен СО ЏЕНЕРАЛ МОТОРС, ШЕВРОЛЕТ и многу повеќе Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ

❥ Материјал За Торба за ручек : 300д Оксфордска Ткаенина Материјалот е Сигурен ❥ Карактеристики На Торба

Тешка хексадецимална завршена шема хексадецимална орев Овие ореви се наменети за услуга со висок прит�

Тенок дизајн со 2 дополнителни тивки навивачи е совршен за службени патувања или патувања Два дизајни з

Директно заменете го компатибилноста на компатибилноста и производот 100% Висок квалитет на суровини, е�

Прекинувачот За Ограничување На Патувањето е висококвалитетен и сигурен производ дизајниран за прециз

Гума за костец : Овој комплет за прицврстувачи на автомобили има гумени затегнувања, што може да го нама�

Име На Производот : Електронски Звучник;Модел Бр : БЈ2;Тип : Сирена Звук Номинален Напон : DC 12 V;Звучен Прит�

Апликација за кафез на камера : Компатибилен со главната камера DJI OSMO ACTION 2 Уникатен режим на прекинувач �

Големина : 6 см х 6 см х 0,8 см (2,4 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало, шминка, алатки За Убавина..

EU ROHS : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 850400 Тип : Конфигурација на електрична линија : Двојн

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Topенски моден маица со кратки ракави на врвот на маицата Модерен в

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

Целосно Про Заварување Прачка Случај Вклучува џеб за отстранување на прачка Изработени од сплит кожа П�

Табела на врвни диспензери Достапни броеви на акции SL9506, SL9512 и SL9518 Диспензери за монтирање на wallидови До

Дизајн За Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 / Полнење 3 S Smartwatch Се вклопуваат малку Полнење 3 / Полнење 3 SE замена мета

? 【Професионален систем за израмнување на плочки】 Систем за израмнување на плочки одлично за керамичк�

?●Повеќето Сјајни€ : НАКИТОТ ТУУ додава слава на женската мода и благородништвото температура ?®Најзас

Кожената торба за оброци е изработена од висококвалитетен кожен материјал од личи, кој може да ја одржу�

Вградена нова развиена верзија На V3 систем за мерење, уште еднаш подобрување на дефиницијата на сликата

●20 Пакувајте Крем За Раце За Суви Испукани Раце ● Шеа Путер, Мед,Лаванда,Роза,Портокал,Чајно Дрво,Боров�

100% Полиестер Затворање на кука и Јамка Миење Раце Само ?Шапка Со Коса : 100% Полиестер Шапка Околност : 5460см

Производот е направен од мика пластика Печатениот дизајн е јасен за да се осигура дека бојата не е избле

●Совршена големина● М8 х 1,25 мм ● Издржливи материјали ● Изработени од јаглероден челик, површината е о

1 : 64 Скала Автомобили3 Во Долго Ограничено Издание Сосема Ново Во Акрилна Витрина Скала decast колекционер

Име на производот : кутија за куќиште за складирање; Дизајн : 24 слотови Секоја големина на слојот : 27 x 4,5см

Дизајниран со цртан дизајн со материјали за да донесе празнична атмосфера Ставете пари и подароци во не

Мерки на банер 28 "x 8ft Фрази за привлекување на очи; смела графика во боја и слики Печатено на тврдо, издрж�

Супер силна природна гумена картонска лента за запечатување Лентата за запечатување од природна гумен�

1pc x SFU2010 со крајна обработка За (BK / BF15 или FK / FF15 или EK / EF15)Како што избравте! 1pc x SFU2010 топката орев 1 сет х (БК

100% Полиестер Уникатен Дизајн : оваа торба за ручек со лесен и преклопен дизајн, практично затворање на м�

оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од оксфордска ткаенина, многу изд

【Брзо полнење и синхронизација】 : Вградена висококвалитетна бакарна жица со низок отпор, максималната

Дизајниран за прицврстување на тела и настрешници на електрични разводни кутии, можете да го користите

Scroll