Свеж
Банана Приклучок Гпио Пробив Одбор За Малина Пи 1А+ 1Б+ 2Б 3Б 3Б+ 3А+ 4Б

Банана Приклучок Гпио Пробив Одбор За Малина Пи 1А+ 1Б+ 2Б 3Б 3Б+ 3А+ 4Б

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 624.00

Банана приклучок gpio збег одбор За Малина Пи Погоден за малина Пи 1 модел А+, Пи 1 модел Б+, Пи 2 модел Б, Пи 3 модел Б, Пи 3 модел Б+, Пи 3 модел А+, Пи 4 модел Б. Ова е многу корисна табла за пробивање НА ГПИО, користејќи приклучоци за банана за лесно поврзување На Гпиоата На Малина Пи, за учење, образование, лабораторија, дебагирање на електронски инженеринг итн. Приклучоци за банана поврзани 25x GPIOs, 2x 5 V, 2x 3. Стандард 4мм банана приклучок и приклучоци. Список за пакување : табла за пробивање 1x (е составена и тестирана), приклучоци за црвена банана 5x, приклучоци за црна банана 5x, приклучоци за жолта банана 15x, завртки за 4x M2, 5x6. ЗАБЕЛЕШКА : предметот не вклучува Малина пи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

СКРИЈТЕ ГИ ВАШИТЕ БОГАТСТВА во КНИГА : оваа вештачка книга се вклопува со вистинските книги на вашата по

ВИДИ ПОВЕЌЕ 4 K HDR : Неверојатна 16 : 9 квалитет на сликата со 27 инчен 4 K UHD 3840x2160 резолуција и 99 проценти s RGB ши

Отворен пат брендови официјален производ : не станува пошармантно од овој впечатлив ѕиден декор Одлику�

СТИЛ : Лесно креирајте совршени додатоци за да ја Направите вашата куќа Дом Одличен за Подароци или Реви

Уникатни Подароци за Дедо Изненадете го Вашиот Дедо на неговиот посебен ден со оваа лажица сладолед Пр�

Qlug NPlay Операција, Директна OE Фитинг или Замена За Акции Единица; Носи Поинаков Изглед На Veichle Дека Одличн

Целосен сет на нокти Инструкции за лесна апликација Вклучува се што е потребно за аплицирање Нокти што �

● Функционалност и Поддршка – Обвивките За Зглобови На Ронин се направени за напорен и тежок тренинг с�

Голем биро рампа, 23 "х 16" со 08 " висина која ќе се сместат многу големини уреди Разновиден за дома, канцела�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран пепел Еванс производ Рачно изработена кожна конструкциј�

Направете Сами Десертни Колачи И ставете Ги На Плехот За Колачи,Богатата Колокација На Прибор Го Прави �

ЛЕСЕН ПРИСТАП : Паричникот На Зглобот е одлична замена за тешка чанта или торба Оние кои бараат поудобна

Продадени како 1 Секој LANTRONIX DSTNIEX 48 MHz часовник, 256kb нула чекаат држава SRAM, 2mb флеш 2 X Сериски, RJ45 Моќност : 930

Овие рачно ткаени корпи инспирирани од племиња се нагласени со забавен раб во природна бојасуптилен, но

Екстремна издржливост (целосно отпорна на удари) со рачка за рачка на рачката Двослојна облога во поста�

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Материјал : 45# јаглероден челик5, Број на заби : 15 / 30 Создаден : 5мм / 6мм / 8мм / 10мм / 12мм / 15мм конусната о

Прекинувачи Со Копчиња Прекинувачи За копчиња Црна Пластична Електрична Енергија Моментален Контроле�

Дигиталните аудио проводници и проводниците за напојување се физички одвоени со Помош на Комерцијална

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Материјал : Се Колнам Дека Ќе Не Убијам Сите Знаме Е 100д полиестер, погоден за внатрешна и надворешна упо�

Поддржува Мини ИТХ Матични Плочи5 "Hotswap Диск Заливи, 2 x 2.5" Фиксна Диск Заливи.0 На Предниот Панел; низок пр�

фланелен Предвремено затворање Усб Греење Рака Потопло Плус Кадифе Задебелување Electric И Зима Топлина Пе

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 90% Полиестер, 10% Спандекс Изработен �

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

1 1 / 2"Х х 4 1 / 2"В х 6 3 / 4"Л Рачно изработени И рачно насликани Во Полска Овој одмор со лажица / лажичка е соврш

Прецизна гребен сол предмешавина која ги обезбедува сите главни, помали и минерали во трагови, освен Na Cl

Quality И Безбедност Foot Switch кабел за напојување : Пвц Пластика И Чист Бакар, побезбеден и постабилен Максима

100% Безбедна Храна, Отпорна на Влага и Отпорна на Мирис! Чувајте ја храната свежа Дизајн што може повторн�

Патосници За Автомобили уметнички душеци за автомобили душеци за автомобили внатрешен отворен Перат н�

Различни големини : 24 парчиња притиснете на ноктите со 12 големини за да изберете, секоја големина има 2 п�

242 пратеник dxформат cmos сензор за слика Нема Оптички Филтер со Низок Премин (ОЛПФ) 51 точка автофокус систе

СИМПАТИЧНАСимпатична убава шема на пеперутка компатибилна со i Phone SE 2020 / i Phone 8(2017) / i Phone 7(2016) 4,7 инчи [Под�

Водоотпорен, спречува пад, отпорност на удари и издржливост на надворешна заштита Погоден за пешачење, �

①Материјал е Изработен од нерѓосувачки челик 304, јачина и отпорност на корозија ●Големина€1 / 4 "Женски �

10 парчиња замена филтер сунѓери за филтер кутија Прочистете го белиот памук, Филтрирајте го изметот од �

●Компатибилност● : Дизајниран исклучиво за Целосно нова Хартија За Поттикнувањебела 10Та Генерација, О

Дизајн на шаблони : торби за купување за мал бизнис контактирајте 100 парчиња розови пластични кеси со зл�

Стапка на Земање Примероци од 48k Hz : ОВОЈ USB аудио адаптер поддржува стапка на земање примероци од 48k Hz за �

и бик; во собата на ; ножеви вклучува 1 продолжен нож+1 тенок нож+1 срце нож+1 служат вилушка нож+1 длето нож+1

Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа шири ливчиња за нашата среќа Среќата цвета како цвет...

100% бакар Прилика : Секојдневен Живот, Свадба, Свршувачка, Забава, Годишнина Прстени Големина 5 За Тинејџе

Споделете ги со вашиот пријател, колеги и семејство И да имаат голема забава Во божиќ партија...

[Сите челични електронски лозинка безбедно] сефот е изработен од нискојаглероден легиран челик со висо�

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Scroll