Свеж
Фитмејт Фитнес Журнал, Книга За Дневник На Списанија За Спирални Тренинзи од 160 страници Со Поставување Цели, Следење На Напредокот На Фитнес Планерот, Мерења На Те?

Фитмејт Фитнес Журнал, Книга За Дневник На Списанија За Спирални Тренинзи од 160 страници Со Поставување Цели, Следење На Напредокот На Фитнес

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 159.84

€ СЕ-ВО-ЕДНО ТРЕНИНГОТ ВЕСНИК : Планирајте го секој тренинг детално користејќи ги дневните страници за дневници и предизвикајте се со добивање на уште едно повторување на секој тренинг Снимете ја фреквенцијата на вежбање со календарот и проверете ги подобрувањата со тракерот за напредок. Останете пумпани со следење на вашите макроа, внесот на вода и тежината на дневна основа лесно. Бидете во најдобра форма во вашиот живот со тоа што ќе бидете детални и ориентирани кон целта. ● ТРАЕ 6 ДО 7 МЕСЕЦИ СО РЕДОВНО ВЕЖБАЊЕ : Нашиот фитнес планер има 154 страници за дневници за вежбање и 6 дополнителни страници за цели и следење на напредокот. Со 5 дена во неделата на редовно вежбање, едно списание трае приближно 6 до 7 месеци, одржувајќи го вашиот фитнес интензитет половина година. Следете го вашиот напредок и погледнете наназад се што ќе можете да постигнете!. ● ДЕТАЛЕН ПЛАНЕР ЗА ВЕЖБАЊЕ : различните делови на секоја страница за дневник на тренингот ги покриваат сите потребни детали. Фокусирајте се на одредена мускулна група, именувајте ги извршените вежби и наведете го бројот на серии и повторувања за секоја од нив. Пополнете кардио активност, внес на вода, вашата телесна тежина и маснотии проценти и дневни макроа. Останете дисциплинирани и ангажирани гледајќи го вашиот напредок месец по месец. ● СПЕЦИФИЧНО ПОСТАВУВАЊЕ ЦЕЛИ и СЛЕДЕЊЕ НА НАПРЕДОКОТ : Користете го делот за планирање цели во нашата книга за вежбање за да поставите рокови и да забележите напредок. Забележете ја вашата неделна тежина, телесните масти% и други специфики и гледајте како се подобруваат бројките додека го отклучувате режимот на внатрешен ѕвер по еден тренинг. ● КАПАК ОТПОРЕН на ВЛАГА и ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ХАРТИЈА : заштитниот црн капак за тетратка за вежбање е тврд, отпорен на пот и водоотпорен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Состојба : Нова Дел Тип : Резервни Сите производи тестирани за издржливост, сигурност и перформанси Апли

✅ Корисно за позитивна енергија, заздравување, медитација, мир на умот, балансирање и концентрација ✅ П

24v5015 турбофан, супер голем излез на воздух, брзина : 5000 ВРТЕЖИ во МИНУТА Тоа е двојно повеќе од излезот на

Комплет за колекција на фотоплеј комплет за колекција 12 x 12 Фотоплеј Фрајт ноќ Ефемера картони за умира

Ја генерира својата енергија благодарение на топлината што ја ослободува површината на шпоретот Основ�

100% полиестер Собазатемнување Дизајн на џеб на шипка Лесна грижа и машина за перење Цврст факс сатен...

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

Играчите се тркаат да заработат билети, бидејќи уживаат во повеќе возења со воден парк 6 возбудливи мини

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

12 Позиции, 3,81 мм теренот,приклучок за приклучок за приклучок на пхб Терминалот ЗА ПХБ е широко користен �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалифи�

Лето на вкус, не сакате да се вознемирува ѓубрето, да се врати и да се врати Да се ​​вознемирува Покријт�

? ПОЕДНОСТАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ЖИВОТ и НАПУШТЕТЕ ГО ВАШИОТ ГЛОМАЗЕН ПАРИЧНИК : Држете се За вашите основни кр�

Chirtsенските кошули со кратки ракави се направени со лесен и мек материјал, кои се мазни, флексибилни и ди�

органски силикон ✅ КОЦАТ кабелски клипови 100% изработени од органски силикон, тој е мек, нетоксичен, нем�

Висококвалитетната кригла "Дезид" го прави совршен подарок за секого Најдобри сегашни идеи за сите прил

Гаранцијата на производителот не може да се примени Картички за индекс на водич за престабла со закован

Преку решетката за палто на врататадизајнот без удар ги прави брза и едноставна инсталација Зад кука за

ПРОИЗВОДОТ ВКЛУЧУВА : 6 парчиња матирани стаклени чаши (градиент светло жолта, без капак) + 6 парчиња бамб�

Прекрасниот изглед и нежните детали го прават убав и привлечен украс за дома изработени од и издржливи �

Материјал ABS Банката за пари од канџи за мачки е изработена од високо квалитетен материјал ABS, мала тежи�

Мелодија : 18 Движење за белешки (видете погоре за достапни наслови на песни) Современа дрвена пространа �

90% полиестер, 10% еластан Затворање на влечење Ткаенината за топлина е ултрамека и мазна за екстремна удо�

Деликатна и елегантна книга за држачи за фото картички Кпоп, 25 листови транспарентни внатрешни страниц�

Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 20 Ултра 5 G; ве Молиме изберете го точниот модел / големина на вашиот телефон п�

Дебелина на лента : 2мм / 0,08 "(ч); Топна должина на лента : 5 метри / 16,4 метри (л) Земја на производство : Кина; М

1777293, пхб конекторноминална струја : 12 аноминален напон (III / 2) : 320 V номинален пресек : 2,5 mm2број на позиции

Риба Резервоарот Скривалиште Украс : , убав изглед Нема да ја изгребат или да му наштетат на миленичето р

Специјално Дизајниран Случај За Samsung Galaxy J3 2018 Само Материјал : висококвалитетно куќиште за задна обвивк�

Секоја навртка за буре, завртка и игла е метална Има карактеристики на висока цврстина, добра цврстина, �

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попу�

【Висококвалитетни материјали】 санитарна торба за складирање на салфетки е изработена од крпа за крзн�

50 парчиња ги вклучува сите налепници што се гледаат на фотографиите од списокот без дупликати Големина

Гаранцијата на производителот не може да се примени Голема, тенка линија инка 460мм долг х 120мм дијаметар

Долги џемпери за жени плус џемпери со големина за увезени жени За големината : Ве молиме изберете ја гол�

☀ Нашите партиски материјали ќе го натераат секое дете да се чувствува како starвезда! Нека се оствари со�

[Silk Magic Pla Filament] Мазна и сјајна површина како вистинска свила, злато, зелена и фуксија комбинација на влак�

Восокот на свеќата е деликатна, која може да се запали рамномерно Дизајн на уметник Има природно памучн�

100% полиестер 【Повод】 : Проточни шорцеви за трчање се совршени за атлетски, теретани, јога, фитнес, трени

Монтирани се црвени со wallидна плоча Вистински декорабранд дизајн одговара на левитон декора рокер прек

Големина : #6 Најчесто се нарекува мијалник за потопување За употреба со завртки за потопување Ја штити п

Стилски дизајн : Овој Air Pods 3rd Generatio Design Design со дизајн на шема на духови на крик, кој е многу симпатичен и ин

5 дупки за вадење прашина Трајно, ефикасно мелење, лесен за употреба Широко се користи за мелење и поли�

Ве молиме имајте предвид дека заштитникот на екранот е флексибилен пластичен филм, А не Калено Стакло Т�

Совршено Вклопување : Стилски Случај За телефонска кутија Oppo A17, 6,56 инчиВе молиме проверете го моделот н�

Scroll