Свеж
Пацифик Блу Изберете Перфорирани Хартиени Крпи Со 2 Слоја Од Грузија - Пацифик Про, 100 Листови По Ролна, 30 Ролни По Случај, бело-27300

Пацифик Блу Изберете Перфорирани Хартиени Крпи Со 2 Слоја Од Грузија - Пацифик Про, 100 Листови По Ролна, 30 Ролни По Случај, бело-27300

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 849.44

Предност бренд сега Е Пацифик Сина Изберете ВРЕДНИТЕ 2-СЛОЈНИ КРПИ се дизајнирани за трајна цврстина и апсорпција. ОДЛИЧНО ЗА СЕКОЈДНЕВНО ЧИСТЕЊЕ и БРИШЕЊЕ во ресторани, здравствена заштита, соби за одмор и кујнски простори. ДОЛГОТРАЈНИТЕ ЏАМБО РОЛНИ помагаат да се минимизира времето поминато за менување хартиени крпи. ЕКОНОМИЧНО решение за секојдневни задачи за чистење и бришење. Универзалните Хартиени Ролни крпи се суштинско снабдување, и честопати најекономичен начин, за објектите далеку од дома да ги задоволат нивните потреби за сушење раце и лесно чистење. Универзалните крпи за ролни доаѓаат во бели и кафеави бои, со достапни опции за рециклирана содржина и различна должина за да се задоволат потребите за капацитет на различни бизниси и работни области. Тие во суштина се едно, долго парче крпа цврсто намотано за да се добие максималната должина на една ролна и често се нарекуваат "крпи за ролна од тврда рана."Бидејќи листот за пешкири не е перфориран или "перфориран", универзалните ролни крпи се издаваат од диспензерот кој има вградено сечило за сечење внатре за да може работникот да ја откине количината на крпа што им е потребна за работата што ја имаат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Типични Апликации : тркалца тешките тркала се широко користени во клупи, колички, мебел, Колички, Доли, Р�

Сосема ново Делови за замена за поправка со висок квалитет Овој производ се тестира пред испорака Лесно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Произведено во САД или Увезено панталони за жени палацо панталони за затворање на жените...

Произведено во САД 100% БАКАР САМО 24 AWG ЖИЦИ, 50 ' ПОЗЛАТА 8 P8 C ПРИКЛУЧОК ПРОИЗВЕДЕНИ СО ГОРДОСТ...

Битови за вежбање на топење Use The High Carbon Bearing Steel, Heat Treated Rigididyish RC48 ° 50 ° The Surfac Oroughnessebellowrz2.5, hastwoclasses'products...

(NiMH, 1 Компатибилна батерија за замена од Synergy Digital Направени со висококвалитетни јапонски клетки...

100% полиестер Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето 715 дена испорака 【Материјал женски об�

●Важен ЗНАК ПРЕДВОДЕН Од Слика●знакот LED има моќна функција за директно увоз на слики, какви било обрас

Од суштинско значење за целосна шминка за очи : Сет на четки за очи на логиверл 19 PCS вклучува четки за очи�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : балон од бело златна фолија од 1 парче, слама од 1 парче, лента од балон од 1 парче КАДЕ Ш

Високи перформанси : Постои дизајн на дупка за дисипација на топлина на дното, кој има стабилна дисипаци

Ткаенина Тие можат да се користат во разни сценарија, ресторан, дом, затворен или отворен декор...

【Премиум квалитет】 Со својот издржлив и здрав материјал, Вуисирање на влажниот кат е стручно направен

Јупо хартијапреодни чаршафи Овој труд е уникатна алтернатива на традиционалните трудови за акварел Ов�

Забавен дизајн одличен јазик и обрасци за појавување на секое сликарство со знаци на дрво Дизајн за да �

Големина : големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу мала, само 130гр тој е многу

100% полиестер Направени во САД или увезени Почитувана кралица Ве молиме проверете ја нашата табела со го

CBLPAIR, 2 'Extension, W / BNC FRONT CONN CBLPAIR, 2 'Extension, W / BNC FRONT CONN CBLPAIR, 2 'Extension, W / BNC Front Conn Овој производител на производи од A

Материјал : полиестер За жени мода 2023 Womenените маица женски маици лабава вклопени жени маички обични жен

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

Чувајте ѓубре, ѓубре и отпад во вашата бања, канцеларија или на друго место во вашиот дом Примачувачкиот

Влез : AC 100 V 240 V 5060 Hz PPJ производите се сертифицирани CE / FCC / ROHS, тестирани од производителот за да одгова

[ Безжичен Apple Car Play и Безжичен Android Auto Car Stereo] Двоен din автомобил стерео со безжичен Apple Car Play тоа ќе ви помо�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 90% Полиестер, 10% Еластан Повлечете г�

1 100% сосема нов и висок квалитет Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна �

Големина : ширина × должина, 0,8 см / 0,31in мрежа, 1,2 см / 0,47in мрежа Нашата пластична ограда е доволно голема за

Про Аудио Мини Куршум Твитер Неодимиумски Магнет Мини Куршум Твитер Неодимиумски Магнет Спецификации :

Двојни заварувања внатре и надвор од држачите за вилушка Антикорозивна и отпорна на ' рѓа цинк завршниц�

Лесно За Аплицирање Вклучени Инструкции Слободен Пракса Налепница 7 година премиум винил Нема боја на п

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Календар За биро 2023 има многу празни места дизајнирани да напишат белешка или денешен план, што е многу

Сер Вилијам мировнички борбени минијатурни минијатурни 25мм Херојски скала Темно небо Легенди Reaper Miniature

Има 8,5 флаери и брошури "х 11" Квалитетна силна пластика, ОТПОРНА НА УВ Доаѓа со едноставни инструкции за и

Скапоцен подарок имаме значајна порака врежана во секоја музичка кутија Оваа дрвена цветна музичка ку�

Автентично : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА Во Соработка со Националната Географска

Scroll