Свеж
Шампањ Тинсел Фолија Раб Завеса Позадина, 2 Пакет Метални Сјај Завеси Забава Украси Стримери, Божиќ Шампањ Позадина За Роденден Свадба Невестински Туш Фото Кабина

Шампањ Тинсел Фолија Раб Завеса Позадина, 2 Пакет Метални Сјај Завеси Забава Украси Стримери, Божиќ Шампањ Позадина За Роденден Свадба

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 111.84

ПАКЕТОТ СОДРЖИ : овој пакет содржи 2 парчиња шампањ ламба раб завеса, големината на секоја завеса мери околу 3,28°8 стапки, вкупно 6,56 € 8 стапки Идеалната големина и светлата боја се совршени за вашиот декор за забави. ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ : двете метални заднини на завесата доаѓаат со двострана леплива лента одзади. Лесно е да се олупи леплива лента и да се закачат завесите на ѕидот, прозорецот, вратата или сите мазни површини. ОДЛИЧНИ УКРАСИ ЗА ЗАБАВИ : Во Споредба со нормалната завеса, оваа завеса со раб од фолија е посјајна и блескава, дефинитивно ќе ја направи позадината на вашата забава поубава и ќе додаде радосна атмосфера на вашата забава. ШИРОКА ПРИМЕНА : позадините на завесите се одлични материјали за многу прилики за забави, како што се невестински туш, свадба, враќање дома, роденден и годишнина. Вие исто така може да се направи Свој DIYs со завеси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

✿ Доменските дуксери се изработени од висококвалитетна ткаенина од памук, ткаенини за кожа, мека и удоб

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид без внатрешна течност �

Не за BMW 1 серија E81 или E87 Hatchback Edition! Не за BMW 1 серија E82 Coupe E88 кабриолет со изведба Aero S502 A Package Edition! Edition1 Fit : B

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика АНТИСПИ : Екранот е видлив само �

Тема : Груба / целосна нишка / A470 / Препорачан клуч за клучеви на Hex Socket Allen : 6 Слично во дизајнот со завр�

Материјал : Направено од кадифен и неопрена, манжетните на зглобот и глуждот се удобни, неотпуштени и бе�

♥ Повеќенаменски 4во1 вибратор : Совршено заоблен специјален дизајн на лак одговара на длабочината и ст�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ? Многу удобно за носење ? Се препор

Повлечете штитови се вклопуваат во Airforce Hobart 27i / 40i Плазма секач XT30 R / XT40 R факел Fit Miller Spectrum 375 XTreme / 625 XTreme Plas

Проucирниот бел чадор може да ги намали сенките, да ја омекне силната светлина и да произведе униформа и �

Олабав лисја од лисја изработен од метал, прстените се издржливи и силни Прстени со метални книгилабава

4 пакет, 12 "x 12", лесни плочки од плута 1 фунти (пакет) 4 пакет, 12 "x 12", лесни плочки од плута...

? Печурка виси полица? Единствена лебдечка полица во форма на аманита печурка! Специјалната designидна пол

? 【Иновативен дизајн】 Четка за чистење на магичен прозорец е составена од врвна рачка за лизгање на ABS и

Еластичен водич без одржување за суспендирање или поддршка машини возбудени од ексцентричен погон или

✅ 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на на

Користена ставка за вишок Ве молиме, проверете ги сликите за точна состојба Пакувањето има носење, или н

Целта на Јовиќ е да дизајнира прифатливи модни предмети Нашата продавница веќе 10 години се фокусира на �

⚡ 【Најдобар адаптер за патувања низ целиот свет】 : Конкретно сертифициран компатибилен со Xiaomi Mi Mix за д

Самостојна вертикална решетка за чевли обезбедува одлично складирање и организација за секоја простор

Месинг памук за брисеви / памук Избришете чиста со мека влажна крпа Месинг памук за брисеви / памук Избри

【Декоративен ратан фенер】 Сончевиот фенер на отворено е изработен од пластичен ратан и содржи ретро с�

Решајте ги проблемите Дизајн на четка од 90 ° Агол Клеани области кои се тешки за чистење или тврдоглави

Квалитетен производ од Хитачи Квалитетен производ од Хитачи Светилка модул за проектори на Hitachi CPA352 WN / C

Фармерки шорцеви за мажи Сини шорцеви поставени v велосипедисти шорцеви металик спандекс шорцеви шорце

Оваа ставка ја продава продавачот на трети страни Попустот е обезбеден од Ова е попуст со ограничено вр�

100% Пу црни потпетици црвени потпетици потпетици за жени платформати потпетици бели потпетици црни потп

Пластичната и синтетичката гумена рачка со двојна боја со ергономски дизајн дава заштеда на трудот и не

Големина : 10,2 см x 19,5 см (4 инчи x 8 инчи) Класификација : виси чанта, мобилна торбичка, џеб Карактеристики : и

Материјал : железо Големина на производот : 15,5*15,5*49см Тежина на производот : 5 lb Влезна врата на чадор баре

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Со овој држач за шише со вода за велосипеди, можете да го поставите шишето со вода на велосипедот и да ст�

Должина : 3 / 8 " Материјал : 12 L14 челик Број на единици : 5 Материјал : челик 12 L14 Број на единици : 5...

Scroll