Свеж
Перница за венчален Прстен, Држач За Прстен Од Кристална Роза Од Бела Чипка, Перница Носител На Венчален Прстен Во Облик На Срце За Материјали За Свадбена Церемониј

Перница за венчален Прстен, Држач За Прстен Од Кристална Роза Од Бела Чипка, Перница Носител На Венчален Прстен Во Облик На Срце

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 323.52

Чипка, сатен ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : перница за венчален прстен во западен стил, со висококвалитетна еколошка пена, не бледнее, нема мирис, постар сатенски рачно украсен, нечистотија, издржлив, еднократно, испрати венчален прстен по свадбата е исто така добар ракотворби, орнаменти. ДИЗАЈН НА СРЦЕТО : Деликатна изработка со прекрасен дизајн. Обликот на срцето со елегантен сатенски цветен, прекрасен и модерен,дава поинакво чувство на вашата свадба. ПОГОДЕН ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ : Користете Го Како средство за пренесување на венчални прстени, свадба додадете боја за давање, дајте ви поинакво чувство.Додавање романса на вашата свадба. перница за ширење специјално создадена за носење на свадбата за спомен, погодна за прикажување прстени,ѓердани, нараквици и друг накит. СВАДБЕНА ДЕКОРАЦИЈА : Грациозна боја на шампањ,мазен сатенски материјал, декор за распрскувач. Совршен за украси за свадба,церемонија. Украсен со распрскувач на чипка, лак од сатенска лента. Моден дизајн и висок квалитет, Па прави совршен натпревар за речиси секоја свадба декорација. УБАВ ДОДАТОК : Убав додаток за правење совршена свадба.Нашата перница носител на прстени е совршена за свадбена церемонија, може да направи убава придружба за вашите прстени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Флапс нудат мелење и мешање со едно чекори и може да ги заменат тркалата за мелење и дисковите со влакна

ECCN : 5 A991 ROHS во согласност : Да Рох Фталати во согласност : Да + SVHC : No SVHC (12јануари2017) Карактеристики : Мерач �

платно Затворање на тока [Карактеристики] : Торбата со гласникот е направена од патенти за лесно отворањ

Знамето со големина на градината е направено од 100% полиестерски материјал Две парчиња материјал се заш�

Вклучување на производи во повеќе категории, како што се убавина, здравје, спорт, дом, подобрување на дом

Шишето со топла вода направено од напреден термопластичен ПВЦ материјал и висококвалитетни меки матер�

[Материјал] : Изработен од материјал од нерѓосувачки челик 304, завртките за погон на ѕвезди обезбедуваат

Чајната кујна Може Да Организира И Складира Мали Стаклени Контејнери Со Капаци Стаклени Чинии Со Капац�

Поправка на материјали мека и удобна, раскинете без преостанат лепак ИНСУЛАТИВНА ЛАПА Електронски и ел�

Прекинувач за копче за притискање на копчето : Притиснете го, повторно притиснете го; Електричен живот :

Голема област за гледање : Со агол на гледање од 170 степени, екранот ви обезбедува потопен театар Дизајн �

Висок квалитет : Комплетот за полициски фотоштанд за фотоштанд е изработен од висококвалитетен картон �

★ 【Замав дрво за задниот двор】 Дојдете со карабинер и лента за поврзување на дрво од 21 инчи, инсталирај

Непослушен Кити, убаво изненадување ако некогаш сте се запрашале што се случува кога пичка мачка со мач

【Gery IPL отстранувач на коса】 Најновиот уред за отстранување на влакна за надградба ја користи технологи

✅ Димензија : (л) 12,5 "x (w) 5,5" x (H) 5 ✅ Материјал : издржливо восочно платно, поцврсто и последно долго...

NSFS Запечатена е нова фабрика за вишок (OEM) NSMP нов пакет на производител на вишок (OEM) NSNP Нов вишок без пак�

8 Режими на работа на осветлување Нашите Божиќни светла на стринг доаѓаат со 8 различни режими на осветл

Капка фалсификуван хром молибден челик за јачина и издржливост Заокружени агли за построг зафат...

Цврста и безбедна конструкција Совршено за вашето домаќинство Висок квалитет на производ Цврста и безб

[Висококвалитетни Материјали] Нашите Организатори За Закачување На Плакарот се Направени од Лесни, но П

Нашите куки се со висок квалитет, силна, цврста и имаат уникатен, рационализиран, модерен дизајн Атракти

Одговара : само компатибилен Со i Phone 13 (6,1 Инчен Дисплеј, Објавен во 2021 година) Исклучителна Изработка : мо

Индивидуална шуплива глава за сечење Направено од зацврстен челик Направени за стандардни комплети за

Мелодија : 18 Движење за белешки (видете подолу за достапни наслови на песни) Стариот светски шарм со тоно

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси...

Капацитет : 105МЛ Изработен од 100% нелеплив силикон за храна Отпорност на топлина до 450 F, безбедна е микроб�

Супер пријатно топло : 20 D рипстоп најлонска обвивка го блокира ветрот и студот, додека 650 полнејќи ја моќ

? [Одговара на која било рака] лесно прилагодлива и флексибилна амбалажа со сврзувачки елементи за велкр

Гаранција : Доживотно Врска : Плуг за напојување со 3 Врска : 6 продажни места со 3 Друго : 6 излез Тежина : 0,39

Scroll