Свеж
Вејкар 120 Пинта Енергија Ѕвезда Одвлажнување За Простори до 6.000 Квадратни Метри. Фт Дома, Во Подруми и Големи Простории Со Одводно Црево и Резервоар За Вода од 1,14 Лит

Вејкар 120 Пинта Енергија Ѕвезда Одвлажнување За Простори до 6.000 Квадратни Метри. Фт Дома, Во Подруми и Големи Простории Со Одводно Црево

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 4639.84

ВЕЈКАР ОДВЛАЖНУВАЧ ЗА ПРОСТОРИ ДО 6000 КВАДРАТНИ СТАПКИ-Нашиот одвлажнувач е во состојба да отстрани до 120 пинти (под 95°F,90% RH состојба) влага дневно. (Ве молиме запомнете : под 95°F,90% RH состојба, максималниот капацитет за одвлажнување до 120 пинти) во области до 6.000 Квадратни Метри. Стапки и прилагодете ја влажноста од 40% на 80%. Тоа е одвлажнувач идеален за дом, подруми, канцеларија, бања, спална соба, кујна, складиште, дневна соба, перална, визби, простор за лазење, големи простори итн. ИНТЕЛИГЕНТНА КОНТРОЛА на ДОПИР-со интегрирање на паметна контролна табла, одвлажнувачот ви овозможува лесно да ја контролирате единицата. Екранот за читање на влажност помага да се зголеми погодноста за следење на влажноста, прилагодување на нивото на влажност, поставете го тајмерот. Едноставно прилагодете се на вашата идеална поставка за влага, паметно ќе ја почувствува влажноста на просторијата и ќе го контролира одвлажнувањето за да ги одржи претходно поставените нивоа на влажност. 24Ч ТАЈМЕР : за претходно поставена работа и намалена потрошувачка на енергија. ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА СЕРТИФИЦИРАНА И ЕФИКАСНО ЈА ЕЛИМИНИРА МОСТУРАТА-Вејкар ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА сертифициран Одвлажнувач намалете ја вашата кавга за енергија со одржување на идеална влажност во просторијата, за брзо и ефикасно да ја апсорбирате влагата без да ја зголемите сметката за енергија. ТИВКО ИСКУСТВО И ЛЕСЕН ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН ДОМА-со уникатен тивок дизајн, ќе уживате во тивко искуство во удобен и сув воздух.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Производи : исклучителна, убава, домот покажува висока атмосфера Логистиката е апсолутно брза, рана и ра

Маслата За Парфеми, Маслата за Тело и Темјан нудат најдобар квалитет на сите миризливи и парфемски масл�

Кога правите чај во турин, не е премногу жешко бидејќи има чинија одоздола Кога ќе се истури чајот, на не�

Соодветни Играчки За Денот На Независноста : Има 120 парчиња Денот На Независноста Гумени патки во 5 стило

[Симпатична Розова Свинска Перница] оваа симпатична плишана свиња е дизајнирана и од главниот дизајнер

48 партиски услуги Црвена, жолта и црна пластика" неверојатна 2 " Вредност Пакет Проширете ја забавата со �

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ КОМПАТИБИЛНО САМО Со samsung Galaxy a14 5g телефон 6,6 инчи 2023 порака Овој samsung galaxy a14 случај п�

2 Горниот Браник Ленти 2 Горната Врата Ленти 2 Горниот Заден Четвртина Ленти Гумен & инструкции Форд Муст�

3 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ 1 х Голема јасна торба за шминка, 12,5 "х 4,72 " х 8,85"; 1 х средна чиста торба за тоалет, 10,4" х

Погоден За AsТрансформатор TF101 A1 B1 TF101 G Премиер 10 Опсег на влезен Волт : 110240 V / Излез : 15 V 1.2 А 18 W / 5 V 2А 10 W е�

[ДЕКОРАТИВНА ТОРБА за ШМИНКА] Нашата козметичка торба има секакви теми на обрасци отпечатени на површин

За 120 Систем : Опремен со најновиот систем за 12.0, mtk6889 десет основни ПРОЦЕСОРИ и до 2.0 GHz, користејќи процес

Капакот на флексЦевката лесно се отвора и затвора за ergономско работење Полипропилен обезбедува висока

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

€Компатибилност : Специјално дизајниран За Walmart Onn 101 во (2ри) 2020 Модел : 100011886 За да избегнете какво било п�

Материјал : Платно, Шема : лента, Големина : 20, 5х8х4см подолга должина, одговара на подолги моливи или подо�

Стоперката за натпревар е многу лесна за употреба, што ви носи многу погодност Оваа стоперка за натпрев�

Име на производот : Лента Мерка; Материјал : Пластика, СТП, Метал Стп Допрете Боја : Бела;Cas Боја : Жолта, Цр�

Стапчиња за Јадење тестенини : Изработени од главни материјали, стапчињата за јадење не се лесни за дефо

Специјално дизајниран за специфични уреди Лесен за нанесување и лесен за отстранување и повторно нанес

Димензии : секоја мерка на налепници : 4 "h X 32" w Вклучува : Сет од 2 налепници на аспираторот Лента за пренос

Избрани Свеќи Хипи Љубов Сет Од Осум Истребувач На Мирис На Чад Чад Мирис Свеќи Истребувач на Мирис на ч�

Со повеќе генерации на погребно искуство, Моменталниот Живот е тука за да ви помогне со најквалитетните

Банерот за Роденден НА Скара сигурно ќе биде хит за вашето семејство и пријатели роденденска забава со �

Рачно изработен месинг бел поја додаток за пуја дома храмот мандир Религиозен подарок и подарок за куќа

Дипломирање Портокалова Црна Партија Украси : Уникатна портокалова црна позадина портокалова црна бал�

внатрешна и надворешна употреба, лесен транспорт, складирање и складирање Вечера, Кампување, Скари, Из�

Нуво Осветлување Нуво Осветлување Ова 1 светло Светло На Отворено Од колекцијата Брентвуд Од Нуво ќе го

Ароматерапија Во Движење : Одлично за секое возило, нашиот дифузер за вентилација на автомобилот со есе�

?€5во1 360° Целосна Заштита●комплетот за телефонски кутии ТАУРИ доаѓа со iphone 14 Плус јасен случај, 2 заштит

Ова Е Сосема Нов Oem Мебел ECM Вентилатор Мотор Модул 1 / 2 КС Врвен Квалитет Оем Замена Дел! Оваа листа е само

Подлогата за глувчето е направена од антигумена основа која цврсто ќе се фаќа од работната површина ког

1 Линијата за облека е изработена од квалитетен материјал од нерѓосувачки челик 304 кој може да носи голе�

Одделение 8 Легура Рамка Завртки Вовлечена Хексадецимална Прирабница Произведени На Ifi111 & SAE J429 Spcefications..

Безбедносен Материјал Држач За Торта : Изработен од пп материјал за безбедност на храна, железо за столб

Се Означени Време на водење : 13 недели ТежинаЗапочнува од 20 килограми Заштита од Слабеење на зрачењеСта�

Широко куќиште со зголемени опции за управување со кабли за сервер со висока густина и мрежни апликации

ГерманијаГермански Трет Рајх Два Рајхспфениг Монета Аверс : Царски Орел качен на венец околу свастика, �

Класична Торба За Лаптоп За ГласникОваа разноврсна торба за лаптоп од 15,6 инчи е дизајнирана да држи ком�

Ова содржи течност во вредност од 14 мл и доаѓа со рачка за лесно држење и одмор на палецот Заостреното дн

Големина 18, 5х7, 5х13см / 7, 3х3х5, 1ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за с

Користете на вашиот автомобил, камион, брод, АТВ, прозорец на куќата или која било мазна тврда површина Т

Scroll