Свеж
Бамбус Памук Брисеви 200 парчиња, Дрвени Вегетаријанска Памук | Двојно Врв Памук Брисеви, Рециклирање &засилувач; Биоразградлив Памук Брис Пупки Уво Стапчиња За Шмин

Бамбус Памук Брисеви 200 парчиња, Дрвени Вегетаријанска Памук | Двојно Врв Памук Брисеви, Рециклирање &засилувач; Биоразградлив

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

️ €_ Биоразградливи бамбусови Памучни Брисеви Q-природните органски бамбусови памучни брисеви се 100% биоразградливи Пластичните памучни брисеви доаѓаат во рециклирана хартиена кутија. Оваа еколошка опција е одлична алтернатива за загадување на пластични памучни брисеви. Дополнителна големина на пакетот за паметно купување. ️ € ●Пакет од 200€ - Содржи 1 пакет од 200 Органски Памучни Брисеви / памучни Пупки / памучни стапчиња. Стандардна должина од 3 Инчи.Мека и издржлива. Неверојатна Вредност!. ️ €_ Хипоалергично q-Мека На Кожата И Идеална За Убавина и Употреба во Домаќинството! Премногу пластични памучни пупки завршуваат во нашите океани и депонии, го прават еколошкиот избор за користење дрвени памучни пупки за почиста планета. ️ € ●Бамбус Стап И Еко-пријателски q-Бамбусот е одржлив обновлив ресурс бамбусовите стапчиња се издржливи и посилни од хартиените стапчиња кои не се справуваат добро со водата. ️ € ●Разноврсна Употреба-Уште Двапати органски памук на врвовите на стапчињата! Одлично за уши, патувања, бебиња, бања за шминка чиста нега за чистење на тастатура или уметност и занаети, приоритетен избор за секојдневно чистење. Бамбус Памучни Пупки Е Секојдневно Од Суштинско Значење ? Коралов Органските Памучни Брисеви се целосно природно домаќинство од суштинско значење што може да се пофали со различни намени. Користете ги нашите внимателно изработени Памучни Брисеви за мешање, нанесување и отстранување на козметика, масти и мелеми, за нежно чистење на ушите и носот, па дури и за детално ориентирани занаетчиски проекти или чистење во домаќинството! За што и Да ги користите нашите ултра нежни брисеви, Ќе ви биде драго што ја избравте органската опција коралов. Што Би Сакале да Знаете? .Содржи : 1 пакет од 200 Органски Памучни Брисеви во хартиена кутија што може да се рециклира · Внимателно Изработена : органски 100% биоразградлив, безбеден и одржлив · Направен Со Готс Сертифициран Памук И Хлор И Без Мирис · Одржлив Дизајн : 100% Биоразградливи Памучни Пупки · Хипоалергично : Меко На Кожата И Идеално За Убавина и Употреба во Домаќинството! Широки Апликации Памучни Брисеви памучни брисеви секогаш се користат за отстранување на дополнителен ајлајнер ,веѓа,сенка за очи и шминка како четка за чистење на очите за отстранување шминка.Игра важна улога за отстранување на шминка. Безбедно и чисто ве прави лесно да ја исчистите валканата и прашината. Исто така, може да се примени за машина за чистење како објективот на камерата и ВИДЕОРЕКОРДЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ПРИМЕНА : гумените крајни капачиња се погодни за заштита од навој на разни завртки и завртки, заштита на

Изгледот е во форма на мало пилешко, роман и уникатен, мал и симпатичен, многу погоден за декорација на р�

Мултифункционална поддршка за пренос во живо, висината може слободно да се прилагоди и флексибилно да с

●Едноделен Дизајн qu : 6 стапки Опремени чаршафи се "севоедно", само едно парче ткаенина за целосно покрив

35 инчен Рпи ЛцдМонитор има силна компатибилност, совршено компатибилен со сите верзии На За Малина пи...

Тестер За Напон На Внатрешна Отпорност на батеријата : Напон : 0,59,99 V (Напред); Напон : 0,5 (9,9 V) (Обратно);Вна�

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

AWO TwinPack Projecter Projector Larm Sulb со куќиште Fit for EBZ10000 U / EBZ10005 U / EBZ11000 / EBZ11000 W / EBZ11005 / EBZ9750 U / EBZ9800 W / EBZ9875 U / EBZ9870 U / EBZ9900 W

ПОДДРШКА ЗА МЕМОРИЈАклинички тестирани состојки за поддршка на здрава когнитивна функција, меморија и

Уникатни парчиња од уметникот на Лладри “ Порцелански фигурини направени со рака Совршена идеја за под

0 180° Црна / 180° Сина / 180° Розова / 180° Црвена / 180° Снегулка / 180° Мрежа Розова / 180° Вратоврска Боја / 180

Летечка Играчка За Контрола на рацете : има смешно и дизајн, што ја обезбедува неговата популарност и пр�

Растеглив Дизајн : можете да го прилагодите држачот според големината на вашите работи Издржлив : Израб�

ПроПлус Комплет Направено од Авиони Со Висока ЈачинаАлуминиумска Легура Прецизно Дизајниран ЦентарЦе�

[Приватност] Заштитник на екранот за приватност на екранот за приватност може да постигне 45 степени улт�

Оваа торба за Менструална подлога е специјално дизајнирана за тинејџерки, жени, дами Оваа симпатична то

Модели за компатибилностi Pad Mini 4 2015 (A1538 / A1550), i Pad mini 5Та Генерација 79" 2019 (A2133 / A2124 / A2126 / A2125) Компактен д�

Преголеми маици за жени Излегувајќи врвови за увоз на жени ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја голем�

Процесорот : Двојни LGA1366 приклучоци поддржуваат 64битен квадјадрен процесор XEON процесор 5500 секвенца (Nehale

Висококвалитетен Материјал : малиот сет за возачи на навртки е изработен од висококвалитетен материјал

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ? Што добивате : 1 п машки панталони

НАЗАБЕН НОЖ ЗА КОМУНАЛНИ УСЛУГИ ОД 5 ИнчиНазабениот Нож За Комунални Услуги Е совршен придружник за под�

Шок и прскање доказ тешко случај Внатрешен џеб за мемориски картички и мали додатоци Издржлив најлонск�

Добијте го тој прекрасен изглед на широко очи : За неколку секунди, овој трепки виткари може да ви ги одн�

Врвен квалитет сите делови за шнек со шестоаголно стебло погодни за сите вообичаени машини за дупчење...

Прекрасен производ од Devgemsand Jewels Совршено за вашиот квалитетен накит Прекрасен конектор за рачно израбо

Висококвалитетен Материјал : Мини ЛЕД Биро Светилка е изработена од висококвалитетен АБС материјал и к�

®Компатибилност : САМО компатибилен За Google pixel 4a 5 G НЕ за pixel 4 или други модели Ве молиме проверете го ваш�

Овој дел е компатибилен со модели, вклучувајќи; U5507950,U5512900,U5509950,U5511900,U5509900,UH40070,UH40150 HD, U5507900 Оригинален Прои

100% брусени парчиња млеко Машинско Перење хеланки за жени 90 с хеланки за жени 90 по хеланки 80 ти хеланки за

Име на производот : Моторна плоча Aluminiu сет од 1 парчиња Ќе одговара : 1 / 8 Аксијален Јети XL чудовиште кабри

Оваа Задна Камера Во Боја На Автомобил е оем дизајн висококвалитетна камера во боја Со широки агли на гл

Квадратен тип на глава Должина на низата 3 / 4 "10 UNC Квадратен тип на глава Должина на низата 3 / 4 "10 UNC...

Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : СЕ Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : СЕ Добредојдовте во нашата

Картичката е во одлична до блиска состојба на нане Вистинска картичка прикажана на фотографија...

Dell OEM 3ти партиски комплетиMFG еквивалентен дел # NN996 146 GB 15000 RPM 80PIN HOTSWAP 3,5 "SCSI Hard Drive Комплетот содржи еден ха�

Scroll