Свеж
WDBBY Камера Печатач Термички Печатач Камера Детски Играчки Мини Детска Камера 2 Инчен Лцд Екран Дигитална Детска Камера

WDBBY Камера Печатач Термички Печатач Камера Детски Играчки Мини Детска Камера 2 Инчен Лцд Екран Дигитална Детска Камера

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 982.40

Имаат графити функција, стимулирање на децата имагинација и креативност Зголемете ја интеракцијата помеѓу родителите и децата и промовирајте ја врската родител-дете. Интересни и креативни рамки за слики, може да се чуваат и печатат. Предните и задните камери имаат пиксели ОД 2600 W, богати бои и живописни и природни фотографии. 10 пати зголемување, лесно за прилагодување на рамките. Карактеристики : имајте функција на графити, стимулирајте ја имагинацијата и креативноста на децата.Зголемете ја интеракцијата помеѓу родителите и децата и промовирајте ја врската родител-дете.Интересни и креативни рамки за слики, може да се чуваат и печатат.Предните и задните камери имаат пиксели ОД 2600 W, богати бои и живописни и природни фотографии.10 пати зголемување, лесно за прилагодување на рамките.Самолеплива фото-хартија може да се залепи насекаде.Усвојување на круг дизајн, костец поудобно, ги штити малите раце на децата.Спецификации : Материјал : Абсколор : жолта и црвена, розова (опционално)екран На Екранот : 2 инчи фото резолуција : 6112 * 4584 (2600 W)резолуција На Видео : 1920 * 1080 PXBattery : 1000mahcharging време : 2-2, 5 h Photos : 2300+фото време : 2.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стабилизирање и израмнување НА ВАШИОТ Р / Приколка, Останува стабилен на меки површини, бидејќи на широк

Стп ●Материјал●оваа кутија за складирање накит е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧН

?Изненадување прстенестата кутија може да се користи и како кутија за накит за вашите пријатели, свадбе

СУПЕР ПОГОДНОНарачајте ги чиниите за торта за еднократна употреба сега и никогаш повеќе не грижете се з

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Големина на производот : 11,8 х 5,3 х 2,0 инчи (30 х 13,5 х 5 см), 24,8 Тежина : 1,5 килограми (0,68 кг) Земја На Производств

1 Секогаш изберете капакот на скара што е малку поголема од димензиите на вашата скара за соодветно вкло

Комплет за минимална покриеност вклучува поставена кожа за врвот на воздухот DJI Mavic Бидете сигурни да ги

100% Водоотпорен И Водоотпорен : Капаците На Автомобилите Со икарков Обезбедуваат Заштита Во Текот на Зим

Завртки за капаче на капакот на копчињата со коприва на копчињата 1 / 4 "28 Најчесто се нарекуваат ален зав�

Увезени ГОРНА : лесната и дишечка мрежа е заштитена со Технологии За Флексија И Влечење На Дураврап Оста

Полипропилен Лесен за употреба Плоча за геномика Плоча за геномика Лабораториските плочи на сила се ди�

【Наменето за i Pad 102 "】 Симпатична штанд за крилја на пеперутки дизајниран за издание на Apple i Pad 9.2 инчи 2021,

Информации за пакетот : ќе добиете 31 Парчиња Божиќни исечоци, 30 парчиња зимски Божиќни огласни табли и 100

? НЕГА НА ОБЛЕКА : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода / Закачете Или Исушете Ја Линијата / Без Белило / Б�

Лесен притисок на рацете, силен ветер Лесен и лесен за носење Одлично за рачни обожаватели, домашен деко

Тоа ќе биде кога сакате да направите шолја убаво кафе Чаша мулти , може да се користи за чување кафе, чај,

Списание и каталог датотека во жолта боја за А4 и американски големини во засилен современ дизајн кој из

Земја Како Што Е Означено 100% Сосема нов и квалитет Мекоста е умерена, носете многу удобно Калапи за комп�

【8џебови торба со алатки】 : Оваа торба со алатки со тешки работи има 8 џебови однадвор за да организира ш

Романтични Времиња : специјално дизајниран за завиткување на вашата кутија за подароци, букет и некои у�

Идеален за подобрување на домот, управување со кабли, специјални прилики, пакување или во градината Раб�

Ги учи децата да ги разликуваат облиците и боите Играчката помага да се развие координација окорака...

Димензии : 10,6 х 10,6 х 10,6 инчи (Lx Wx H) Кутијата за складирање што се склопува е лесна и лесна за носење, намалу

●Двослоен дизајн●Обезбедете плоча со обетка,куки за ѓердан,жлебови на прстени и прилагодлив простор з

Ви Предлагаме Да Изберете Поголема Големина, ако Вашата Вистинска Должина На Стапалата е Подолга од Гор

Ткаенина : 92% полиестер и 8% спандекс Затворање на влечење Ткаенината за брзо сушење и upf 50+ е влага за влаг

Мутинасочно Сечење Брзо Отстранување На Материјалот Без Напор Контрола Исклучително Долготрајни Брзо

Гаранцијата на производителот не може да се примени ГЕЛАСКИНС е заштитен дизајн печатен на винил налеп�

Направете ВБС украсување лесно со овие 9 постери кои се совршени за украсување училници, ходници и Митин

12" х 6 " во големина Доаѓа со бесплатна хромирана акрилна рамка Одлично е за секојдневно прикажување! Има

Кожа Завиткана 6 мл алкохол колба со декоративна слика Вклучува четири шут очила и инка Сликата се појав

Големина : 11,5 Х 5 см Ние Брод во светот 100% Сосема нови И висококвалитетни Светли бои, мода И специјален ди�

Scroll