Свеж
LXXSH USB Компјутерски Звучници 3Wx2 Сабвуфери Звучна Лента Десктоп Звучник USB Напојувана МИНИ Жична Звучна Лента за Тв Десктоп Компјутер

LXXSH USB Компјутерски Звучници 3Wx2 Сабвуфери Звучна Лента Десктоп Звучник USB Напојувана МИНИ Жична Звучна Лента за Тв Десктоп Компјутер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

УСБ-компјутерски звучници вклучени во два 3w сабвуфери, нудејќи јасен звук со длабок бас Овој компјутерски звучник помага да се потопите во одличниот звук додека уживате во музика, филмови и игри. УСБ-придвижуваната мини звучна лента е совршено погодна за компјутери без грижи за исклучување на батеријата, приклучокот и играта. Работи со уредите кои имаат универзален УСБ-интерфејс, како што се лаптоп, таблет, тетратка, десктоп КОМПЈУТЕР. Специјално дизајниран да ја пополни вашата канцеларија, просторот за учење или кој било агол дома со музика, филмови и игри на леснотија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мотор без четка за вртежен момент : Овој серво без четка GDW има максимален вртежен момент е до 36 кгcm (500 м�

Предизграден модел Големина во инчи : Должина : 3 ширина : 1,5 Материјал : диекаст Предсобраниот модел, подг

Нерѓосувачки челични влажни делови заварени со кутија за течност и гас Биранот е алуминиум : сув, но поп�

Адаптерот за премиум одделение Фотодиокс „Про“, гарантирано е инфинити фокус За приложување на леќите

Вклучете го вашиот аквариум : Променете го расположението на аквариумот или само додадете прскање на бо

Материјал : Дрвена Стил : Едноставен Општа употреба : Домашен мебел Полка за организатор за трајни и стаб

Може да се примени на кое било декоративно место за уредување на уредување за ефикасно подобрување на ж�

Еколошки Лесен и едноставен за употреба Едноставен едноставен дизајн Лесно за чување и чување Никогаш �

【Висококвалитетен материјал】 Оваа гроздобер налепница е изработена од висококвалитетен материјал за

Промоум материјал : Вештачки зелени лисја Венец се изработени од висококвалитетна пластика Може да одр�

Се одликува со повеќе единици за мерење, вклучувајќи : kg и lb Лесен за ракување со LED дисплеј со висок конт�

Одлична компатибилност , единечна рака на мониторот има добра цврста конструкција , Придобивки од најд

Цврсто и издржливо оваа четка има добра еластична, апсорбира доволно вода, без престој или ширење, влак�

Порта за полнење од типот Ц : Дигитален микроскоп со дизајн на лента за рака, лесен за носење Порта за пол

Овозможете ви да создадете убави дизајни за нокти во секунди Специјални дизајнирани за најдобри детали

Големина на производот (W X D X H) : 17,3 x 13,8 x 57,1 инчи (440 x 350 x 1455 mm), Големина на горната плоча : 15,6 x 13,8 инчи (395 x 350

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски матер

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

➤ 【Точен и сигурен】 : Овој монитор за квалитет на воздухот во затворен простор користи инфрацрвена тех

Внатрешниот приврзок Astro Zeppo 400 заврши во Мет Вајт има современ дизајн направен од челик Големиот Зепо ра

Име на производот (трајно во употреба) : Rocroverbit; материјал : метал Дупска дупка безгрешен дијаметар : 12,7мм

Прецизен ултразвучен мерач на мерач на дебелина Метал тестирање на многу ултразвучни бранови добро спр

Смело прикажување упатства и предупредувања со етикети чувствителни на притисок Табела на врвни диспе�

Она што го добивате : Пакетот вклучува 3 парчиња фази на декоратите на wallидот на Месечината во 3 дизајни, �

Датумот на делење е 710 работни дена Високи половини хеланки за жени меки меки половини, женски хеланки ц�

Специјално дизајн за 3Д печатење со жариште Лесна примена, лесно ослободување, лесно чисто, нетоксично, �

Овој материјал е меѓународно признаена висококвалитетна смола со фино обликување и средна цврстина Сл�

00% сосема нов и висок квалитет Пријави прибор е изработено од издржлив и висококвалитетен не'рѓосувачки

Подготвено со меки рабови За чувствителна или кревка кожа Број на единици : 1 Димензии на пакетот : 4.686 W (с

Scroll