Свеж
Американско Биотехнолошко Снабдување PH-ABT-HC-UTBI-0420 - Ada Premier Ada Аптека/Замрзнувач За Подножје На Вакцини, Вграден, 4,2 cu. фт. Капацитет, Бело

Американско Биотехнолошко Снабдување PH-ABT-HC-UTBI-0420 - Ada Premier Ada Аптека/Замрзнувач За Подножје На Вакцини, Вграден, 4,2

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Надворешна боја : Бела Ладилно средство : R600a. температурен опсег : -15 до -25°c. UL/c-Ul Наведени. Одмрзнување : прирачник. Единиците доаѓаат стандардно со микропроцесорски контролер на температура со звучни и визуелни аларми, дигитален дисплеј за температура, контакти со далечински аларм, самостоен термометар со 2-годишен сертификат за калибрација, брави на вратите со клучеви, нозе за израмнување и аптека фрижидер/замрзнувач, логови за температура и етикети на кабелот за напојување одобрени ОД ЦДЦ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% полиестер Направени во САД и увезени 715 дена испорака Пол : жени деловни панталони панталони панталон

Тип на производ : Хартија за рекордер на графикони Модел : 24 H150 PSI Број на производителот : 24 H150 PSI...

☞ 【Високо рефлексивни】 : маркерите на патот Вилмон содржат високооценка рефлексивна постава, под осве

Составен од материјал, кој е издржлив за употреба и ќе обезбеди голема грижа за вашата кожа Со уникатна �

【Природни восочни свеќи од соја】 Сите миризливи свеќи се направени од природен рачно изработен восок �

Антисино светло филтер : блокирајте 90% од штетната емисија на сина светлина на екранот на лаптопот, што м

Комбинација за прибирање : ќе добиете голема количина Божиќни акрилни украси во различни стилови на шеп

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

Пакетот содржи : 1 клип за лопатка LYCC + и замрзнати ленти (до 6 лопатки може да се фиксираат) + 4 влезни ленти

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Висок квалитет на природен латекс има одлична хемиска отпорност и отпорност на солза Мазен внатрешен с�

Екранот за проекција ќе ви донесе совршено искуство кога сакате да уживате во филмови или да играте игр�

Материјал : Надобрана глава+полипропиленска рачка Апликатор за сочистоци за шминка за шминка за шминка

Дупка Дија : голема : 4,7мм / 0,18 " Мала : 3,3мм / 0,13"; вкупна големина : 80 x 9 x 1mm / 3,1 "x 0,35" x 0 Име на производот : сеч

Големина на налепница : 5,00 на 1,26 инчи Додаден бонус : Сите нарачки доаѓаат со четкана метална американск�

Материјал : сунѓер 【Безбедносни меламин сунѓери】 : Нашите магични бришачи на сунѓер се изработени од е�

【Лесно се разликуваат симболи】 Ние користиме големи и смели фонтови За слични букви или броеви како 1 /

100% полиестер Официјално лиценцирано знаме 3 'x 5' 2 тешки метални громи за виси Двојно зашиени за дополнит�

Дијаметар од 3 "дијаметар Сексот восок на г дин Зог е специјално формулиран восок за сурфање што се корис

Ова е О Одговара на различни модели на делови од Bosch OEM Дел број 1619 P05891 Ова е дел за замена на делови од Бош

Исклучителна изработка, лесна инсталација и употреба, широк опсег на апликации, може да ви помогне мног�

Нови копчиња за тастатура за замена на тастатурата Копчиња Комплетен сет на американски тастатури на т�

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот Алинија со висока линија на половината совр�

Нашите клучеви не ги држат само вашите клучеви тие даваат изјава Клучните приврзоци на Kylink се сигурни д

Име на производот : мијалник за заклучување на пролетта; Содржина на пакетот : 20 парчиња x Пролет за заклу

Три опции за ограничен волумен74 / 85 / 94d B 55 H режим на игра и жичен USB C Брзо полнење Повици без раце на Интер

♥ Нашата тапа може да заштеди до 30% вода ♥ Филтерот за меур на практичната приврзаност за мијалник има е

Локација за монтирање : зрак, опис / специјални карактеристики : кабел до прицврстувачи на зракот, матери

Тоа е адаптер за експанзија на терминал, компатибилен за Arduino nano v3 Може да поврзе многу дигитални жици со

Приклучете и репродуцирајте брзо поврзување, лесен за употреба Нема лабава жици или опасност од лента, �

Scroll