Свеж
32gb Турбо Брзина MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА СПРИНТ SAMSUNG ВРАЌАЊЕ. Мемориската Картичка Со голема Брзина Доаѓа со бесплатни SD И USB Адаптери. Доживотна Гаранција.

32gb Турбо Брзина MicroSDHC Мемориска Картичка ЗА СПРИНТ SAMSUNG ВРАЌАЊЕ. Мемориската Картичка Со голема Брзина Доаѓа со бесплатни SD

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 646.24

32gb Микро Картичка Класа 2 Производител Тим Група + Слободен ГОЛЕМА Брзина USB читач Само 10% од големината на стандардната SD картичка. Вграден Код За Корекција На Грешки (ECC) за откривање и исправување на грешките во преносот. Поддржува Заштита На Содржината за Медиуми За Снимање (КПРМ). Доживотна Гаранција. "3g и 4g технологија значи дека мобилните телефони сега можат да пренесуваат податоци безжично побрзо од кога било. Ова значи дека се можни нови апликации, вклучувајќи дигитално снимање видео, камери, репродукција на видео, мп3 музика, игри, personal сметки и дневници, е-пошта и снимање глас. Откако ќе бидат достапни само на персоналните компјутери, овие моќни мултимедијални функции сега се поддржани и на мобилните телефони. Ова ги прави мемориските картички на MICROSDHC на ТИМОТ со нивните високи стапки на пренос совршен натпревар за видео и фотографија со висока резолуција на мобилни телефони. Мемориските картички на ТИМОТ micro SDHC се засноваат на оригинална флеш меморија на производителот и се фабрикуваат со помош на напреден процес кој обезбедува брзи стапки на пренос на податоци, како и компактна големина. Ова значи дека е совршено за новата генерација мобилни телефони, 3g мобилни телефони и Pda кои нудат висококвалитетна мултимедијална репродукција. Сѐ од дигитални фотографии, видеа, mp3 музика, игри, мапи и мултимедијални клипови може да се спакува во оваа мала картичка со големина на ноктот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Капацитет : 1250m Ah / 463 Wh, напон : 3 Совршено одговара на вашата оригинална батерија на Uniden Големина (во) : До�

[Двоен wallид двојна изолација] Благодарение на неговиот двојно вакуумски изолиран вакуум, ова шише ќе ги

100% памучна постелнина ✤✤ Фекција : Дизајнот на високи половини помага да се обезбеди удобност, како и ф�

【Материјал】 Оваа прекрасна кутија за пилули во форма на квадрат е изработена од висококвалитетно елек

Високо квалитетен чип за напојување внатре, долг сервисен живот! Надворешен огноотпорен отпорен на вис�

Земја на потекло : Кина Должината на пакетот на производот е 29 инчи Ширината на пакетот на производот е 20

❆ Висок квалитет : Направено од траен, лесен круг бел порцелан, со долготрајна слика, славејќи го вашиот

1x вентилатор за замена на екстраладење за рутер Cisco 2811, ACS2811FAN1 / 2 = Добро за Cisco 2811 2950 2801 единици за замена н

Просечен дијаметар на жица (ин0675 (со изолација), 0,0641 (без изолација) Двоен (тешка) градење емајл, полиурет�

【Испорака】 Забрзана испорака : 37 работни дена Стандарден превоз : 1025 дена Испратено во рок од 24 часа по

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба...

Брзо заклучување 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】 【Погледнете ја вт

Вклучува само капаче за проветрување Сите други делови се продаваат одделно За употреба со Dometic's 3311236...

Премиум материјал : шише за миење на еднократно изработено од квалитетен пластичен материјал, кој е изд�

【Висококвалитетна бутил лента】 : Фелизнотил лента е изработена од премиум материјали кои се еластични

Направено во САД Одличен приказ на алатката Refridgerator или која било метална површина 8 "На најдолгата стра�

5 парчиња со висок квалитет LED, ултра светла, една од најсветлите светлина што некогаш сум ја продала Про�

Главен материјал : (издржлив во употреба) S2 челик со алатки; Содржина на пакетот : (најнова технологија) 5 x

1 Мултифункционална закачалка за облека, материјал; Пластика, боја; Макарон, големина; Должина 42 * 19,5 см, м

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал; Нето тежина : 4 G Содржина на пакет : пропелер 1 x CW

Пакетот вклучува : 1 Филтри за замена на пакетот за замена | Тип : Делови за градинарски алатки...

Тип : закачалка за чевли Материјал : железо Големина : 24,356см Оваа решетка за чевли за чевли е одличен начи

10pcs 12x12x73mm 4pin DIP тактика за тактики на копчето за тактики со црвено светло LED микро клуч тактилни прекинув�

(1) 4 Порти 3g Модем Базен (2)Врз Основа На Симком Сим5360 Модул (3) USB Порт Интерфејс (4)Поддршка СМС / СТК / УССД /

Рамка за бар на Armma Wheelie, ARA320609 Рамка со лента со тркала Рамка за бар на Armma Wheelie, ARA320609 Рамка со лента со трк�

Совршено се вклопува во површинска книга / Книга 2 13 Направено од издржлив 3М материјал Отстранете без д

90% памук / 10% рајон Производот ќе биде добар помошник наскоро кога треба да ги искористите предностите н�

★ 100% рачно изработено секој гном е индивидуално рачно изработен со многу loveубов! Тие се оригинални диз�

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Здраво Декор за знаци на есен : Димензија за 14 "W x7" L, со силно јаже од коноп Правилна големина за тремот на

Chearе го доживее вашиот дом Доживејте попријатно време на престолот со прикажување на оваа врамена деко�

Подмикрон одделение карбидни заби за долг живот Патентиран дизајн на слотот на телото за мазни намалув�

Само Целзиусови е достапен; Проверете го вашиот модел Carelly пред да го купите, тоа е само за единицата за 20

Тип на возач : Прецизност Тип на чип : Негативен, Pozidriv RPA2023 Чип Големина : Слотен : 2мм, 2,5 мм, 3мм, Позидрив : p

Метал Решетката за складирање на туш : Практична решетка за складирање на полицата создава дополнителе�

Европски стил PU кожа текстура ретро пепелник, широко користен во домови, ресторани и клубови Црна испук�

Тип на батерија : литиумјон; Напон на батеријата : 72 V; Капацитет на батеријата : 3000m Ah Може да наплати 2 бат�

Проекција со двојна странаобете страни можат да ја прикажат сликата со висока резолуција Еластична тка

Traxxas 5914x Центар диференцијална опрема, Slayer Pro 4x4 Карактеристики : Вклучува : (1) Корица (2) заптивки со xпрст�

Име на производот : Здружение на конекторот RC Model Rod; Дијаметар на низата : 2 Fit Cable Dia : 1,1mm / 0,04 "; Големина на �

Scroll