Свеж
Вилмад-Лабглас ЛГ-5517А-116 Пластична Основа за 100мл Дипломиран Цилиндар

Вилмад-Лабглас ЛГ-5517А-116 Пластична Основа за 100мл Дипломиран Цилиндар

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 825.60

Калибриран "за испорака" Со издржливи дипломирања. За 100мл Мерен Цилиндар. Земја на потекло : Сад. Овие дипломирани цилиндри од боросиликатно стакло се калибрираат "за испорака "(ТД) и имаат единствена метричка скала. Комплетната единица се испорачува со стаклен цилиндар, пластична основа што се одвојува и пластична јака. Види LG-5517 A И LG-5518 за замена делови. Вклучена е ограничена 90-дневна гаранција. Истражувачките, индустриските и здравствените работници се потпираат на Научниот Прибор СП за нивните потреби за ракување со примероци. Продадени во светот, лабораториски стаклени садови од брендот Вилмад-Лабглас се одликува со над 7000 артикли, вклучувајќи потрошен материјал NMR и EPR и специјализирани стакларија, како и сопствена изработка за индивидуални стаклени садови, услуги за поправка на стакло и делови од оем стакло.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Влезен напон : AC 80500 V Опсег на мерење на напон : AC 80500 V Номинална моќност : 0,5 W Главна големина на телото : (д

Вкрстено компатибилен со сите АЛАТКИ SKIL PWRCORE 20, батерии и полначи Безжичен сет за вежби за секојдневни З�

Состојба на изградбата на уметнички двојни слоеви Напредна заштита на шок и заштита од шок...

ВАТИРАН МАТЕРИЈАЛ : Изработен од мек полиестерски микрофибер внатрешноста со мека облога ги одржува ши�

Увезени УЛТРА МАЛА ТЕЖИНА нашата контурна маска за очи е широка 3,5" висока за 9,5", совршена за мажи, жени и

Склоп за прекинувач со кратки топка со средна должност SPST OnOff 6 "Водачи со плоча за вклучувањеНашиот стан

Наставното пенкало е совршено за наставници, студенти, инженери, лекари, менаџери и многу повеќе Дизајн�

Одвојната лента се дуплира како монтирање на потпирачот за глава Играч тајно со прилагодливи ленти...

Посветен кабел за полнење и поврзување За Конзолата За игри Xbox 360 Може да ја наплати Вашата Xbox 360 конзола

Што ќе добие : Пакетот содржи 50 парчиња торба за црни подароци што може да се користи, со мерење околу 13,7 x

Керамички украси : 3 инчи со рамен круг Керамички украс беше целосно направен од керамички материјали Quan

Ова е прилагодено изградено кабелско склопување, од најдобрите кабли во светот (WBC) Ова склопување на ка�

Детали за мирис : Неодолив мирис на кафе на свежо тост лешник, кремаста ванила и богато кафе засладено со

? 【Забава и светлина】 : Уживајте во земањето на овој многу лесен за употреба на Bluetooth звучник што работи

Самракот на зората на отворено осветлувањеАвтосензори со без раце за да се исклучи на ден и да се вклучи

ВЕ019 НЕ е погоден за резервоари за аквариум! Дебелината на стаклото на резервоарот за аквариум мора да б�

【Трајни и ранец отпорен на вода】 Ранецот е изработен од 600 D најлон текстилен материјал, кој е отпорен н�

Хемиски поцрнет стврднат челик Замена за изгубени или оштетени чак клучеви Погоден за (10 / 13 / 16мм) чакови

5инчен Прстен Светлина ●Професионален Комплет За Светло За Видео Конференција®оваа преносна прстенес�

Организатор на работното место : Организаторот на фиоки за десктоп ќе ја задржи вашата работна површина

Максимална Вредност На Оптоварување : 1Н / 0,1 КГ / 0,21 Лб / 3,6 Мл / 100гр; Вредност На Поделба На Оптоварување :

【Влажна и суво користење на крпи за полнење на четки】 крпа од четка измеша 600gsm микрофибер предиво и на�

Модерна, ексклузивна и богата, нашата нова бела рамка од 15мм емајл е совршена за црно бели или фотографи�

ПРЕНОСЛИВА ЦВЕТНА КОРПА : оваа цветна детска корпа е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од

Дрвени алатки за печатење Дизајнот на изгледот на производот за триење на печатење е едноставен и дареж

【Суперлепете јасна тенка лента】 MSTAP двострана лента Тешката должност користи нов вид наногел материја

Дијаметар на вратилото : рамно мелење од 12,7 мм Пакетот Вклучува : 1pc SM86 HT805504a Степер Мотор Општо Потекло : �

ELPLP76 / V13 H010 L76 100% Сосема нова ламба за проектор за замена со домување за Epson Projector Compatible with Projector Epson EBG6050 W EB

Specifationspication : M6, должина : 60mm / 22 / 5 "(со исклучок на главата), хексадецимална ширина на главата : 10мм, терен

Дизајнот на клучот е извезен со формулар од обете страни Синџирите на клучеви со ознаки навистина се ис�

✅ Пакаж вклучува : трепкање на аларм за автомобили (со самракот до сензорот за зори) + 3 парчиња батерии

Поддршка за глава и Врат перницата за поддршка на главата на бебето може да ги поддржи главата и вратот

Големина : 136 x 120мм 10 табли по пакет За маркери за алкохол Не ја свиткајте таблата за илустрација, особено

Scroll