Свеж
Комплет За Тример За Брада за Лице, Глава, Стилизирање На Косата на Телото &засилувач; Чешлање, 39 Поставки За Брзо Прилагодување На Бирање, Безжичен/Кабел

Комплет За Тример За Брада за Лице, Глава, Стилизирање На Косата на Телото &засилувач; Чешлање, 39 Поставки За Брзо Прилагодување

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3671.20

Тример за брада со повеќе младоженци : тримерот "сите во 1" користи издржлив, супер остар агол од нерѓосувачки челик од 45 степени, хипоалергични сечила за брзо и чисто сечење за ефикасно чешлање на брадата, главата, телото и лицето Прилагодлив Тример За Брада Бирање : брзо прилагодување на тример бирање и три додатоци за чешел обезбедуваат 39 прецизни поставки за персонализирано вајање, кастрење, сечење и детали. Лизгајте Нагоре Тример : Лизгајте нагоре 45 степен тример вграден во машкиот електричен брич додава совршено средување и детали на брадите, мустаќите и бакенбарите. Designономски, Гумен Зафат : designономскиот дизајн на брада и тример за коса со гумен зафат обезбедува целосна удобност и контрола; Исчистете го тримерот за неколку секунди под топла проточна вода. Безжична / кабелска Работа : Користете го тримерот безжичен во секое време, насекаде до 50 минути со напојување на батеријата на полнење или приклучок за подолга употреба. Номинален влез : 100-240 V ~ 50-60hz85mated излез : 1,7 V = 1,5 achargent време : околу 8 часа големина : околу 46mm * 174mm * 38mm Precision 45-Степен Сечила За Супериорен Трим Хипоалергични, Нерѓосувачки Челик Ножеви Безбедно Да Се Намали На Чувствителна Кожа 39 Тример Поставки За Да Го Прилагодите Вашиот Изглед И Стил Слајд-Up Прецизност тример до детали бакенбарди и мустаќи три додатоци за чешел за коса, Брада/мустаќи И Влакна На Телото designономски, безжичен дизајн на тример со гумен зафат со кабел/безжична машинка за коса погодност Батеријата за полнење наизменична струја обезбедува долг, Континуиран Тример За Коса Што Може Да Се Пере Под Славината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

МИНИМАЛИСТИЧКИ ПОДЛОГИ ОД ПЛУТАДодадете модернистички изглед во вашата куќа или бар со овие тркалезни

Моторни Материјали Земја На Производство : Кина Комерцијален Бренд : Дејтон Мотор Двоен Рок Кондензатор

АГ9, Г9, 394, 394А, Д394, В394, ГП394, СП394, 3941В Г9, СГ9, 194, Л936, 936А, ЛР936, СР936, СР936СВ, СБА4, 28017 524, 625, LR45, SR45, SR45 H, RW33, S33, SBA4, 280

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

1 Моќен, издржлив и висококвалитетен PP материјал два режими на складирање, едноставно работење...

Држач за мобилно радио Овој држач за радио микромикрофон е погоден за автомобил, дом, канцеларија и Монт

【Поголема контрола】 Овој раб на раб е совршена алатка за да ви помогне да го усовршите дрвото за завоју

Локомотива Автомобили (Возен Парк) ЕЗ Патекадостапна или во црно коловозно корито со железничка легура

Направено од 100% природен бамбус еколошки материјал, оваа решетка за складирање е стабилен, издржлив, не�

Носете Ранец За Жени : големината на ранецот е 125 (инч); патнички ранец за жени одобрен од авиокомпанијата

ДЕВИЗЕН Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибил

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

FBADimension : 6 x 9 x 13mm Оригинален код : CB458 CB459 CB460 CB461 CB462 CB463 1947223 1947215 1950258 Вид на производот : Замена (задниот дел)

Големина : 15 см х 18 см (6 инчи х 7 инчи) Класификација : очила крпа Карактеристика : Правоаголна форма; се К�

Моќна функција】 Ова е разноврсен шредер кој може да уништи хартија, игли, картички и дискови Можете да с

Голем капацитет молив кутија Пенкало за складирање торбички крави шема пенкало, прекрасна организатор

Материјал : Мат Сатен Боја : Слонова Коска Големина : 7 инчи х 7 инчи Украси : Везени цвеќиња и лисја со бисе

Тип : еден ред длабоко жлеб топчести лежишта Одговара На Јадрото на Шимано 50 Mg7 Baitcaster Затворачи : Метал За

Променете ги копчињата во брзање на сите 12 клучеви ја вклучува секоја нота во западната музика Започну�

100% памук Затворање на влечење Официјално лиценциран од брендот NFL и 47 Unisex една големина на возрасни нај�

Лесно ги исклучува вашите лумени Зафати стрелка и Луменок истовремено Продавници на вратило во Вашиот �

Компатибилен со Mac Book Air 11 "1, 400 MB / s Напишете Jet Drive 850 NVME PCIE Gen3 X4 SSD во внатрешноста на грамокот на грмотевиц�

Тежина : 310гр Големина : 34, 8х18х15, 5см Материјал : ПП + нерѓосувачки челик Пакетот вклучува : 1 ЕЕЗ...

5 парчиња надворешен дијаметар 12мм x Внатрешен дијаметар 6мм x Lenght 75mm средно оптоварување црвено умирање

Шарени : Овие торбички доаѓаат во шармантна светло сина боја Оваа мека пастелна боја генерира смирувачк

Везење : Почувствувајте ракав со зашиен дизајн на четкано срце; мерки внатре Комплетна заштита : Таката �

Завртки без глава, двострани завртки за заостанување Исто така, обично се нарекуваат столпчиња за заврт

СПЕЦИФИКАЦИЈА : Вистински Ксерокс Дел : 106 R01508; Принос На Страница : 12,000 СИГУРЕН : Компатибилните тонери м�

Материјал : нерѓосувачки челик Погоден За : Мерење На Аголот Пакетот вклучува : 1€пред зацврстување мера

★ 【Ratchet Crench】 Направено од хромирана ванадиум легура челик, издржлив и отпорен на корозија со клуч од 1 /

Слајд за филтрирање на екранот за приватност 2 комплети Лепички за лепило за филтрирање на екранот за п�

Пакетот Вклучува : Hejiko H23 Прочистувач На Воздух + 2 Резервни Замена Вистински H13 Hepa Филтри Систем за Филтр�

[Функционален организатор на Padfolio] Папката за портфолио PU кожен портфолио има 1 A4 метална клипборд, 1 рак�

Рак за складирање на облека што не се лизгаШироки апликации, тие можат да бидат за складирање на облека �

Scroll