Свеж
12 Парче Компјутер И Електроника Алатник Со Рамен, 0 / #1 Филипс, И Т15 Шрафцигери, Орев Возачи, ИЦ Екстрактор, ИЦ вметнувач, И Пинцети - Од Електроникс Експрес

12 Парче Компјутер И Електроника Алатник Со Рамен, 0 / 1 Филипс, И Т15 Шрафцигери, Орев Возачи, ИЦ Екстрактор, ИЦ вметнувач,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 374.24

3/16 "Рамен Шрафцигер, 1/8" Рамен Шрафцигер, #1 Филипс Шрафцигер, #0 Филипс Шрафцигер Т15 Ѕвезда (хексалобуларен внатрешен) Шрафцигер, 1/4 "Орев Возач, 3/16" Орев Возачот. Иц Екстрактор, Иц Вметнувач (14 до 16 Пински Иц), Собранието пинцети. Сите алатки се уредно зачувани во вклучената кутија за носење патент. ЗАБЕЛЕШКА : ова е исто како и моделот CTK1, освен Ic Вметнувачот е вклучен наместо цевката за резервни делови. Алатникот CTK2 е дизајниран со најпопуларните алатки потребни за поправање и надградба на вашиот компјутер. Со оваа колекција можеби никогаш нема да останете да чекате и да платите некој повторно да работи на вашиот компјутер. Овој Комплет вклучува : -3/16" Рамен Шрафцигер -1/8" Рамен Шрафцигер -#1 Шрафцигер Филипс -#0 Шрафцигер Филипс-Т15 Ѕвезда (хексалобуларен внатрешен) Шрафцигер -1/4" Возач На Навртки -3/16" Возач На Навртки-Иц Екстрактор-Иц Вметнувач (14 до 16 Пински Иц)-Монтажни пинцети-Носење Патент Забелешка На случај : ова е исто како и моделот ctk1, Освен Ic Вметнувачот Е Вклучен Наместо Цевката За Резервни Делови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дами модни екопријателски лажни кутии за поставување на трепки Многу е погодно да се носи, така што во с�

Големина : овој мек тркач на маса има димензии 19х55 инчи и доаѓа во пакет што одговара на повеќето трпезар

Капчиња / филтри за леќи и сл, И неговите поврзани леќи на камерата обично се означуваат со бројот по „Ø

Power More 3 те продажни места и 10 тите Екстра долги кабел за напојување ви овозможуваат да ги напојувате ваш

Опис : Комплетно компатибилен модел : 74 V 1806 1650 KV Hub San X4 H501 S H501 C Материјал : Hub San X4 H501 S H501 C мотори без четки, �

Комплети за сликање со дијаманти】 Кис за сликање со дијаманти вклучува : HD платно, мониста во боја на Rhine

Големина на производот : 5,6 x 1,7 инчи (14,2 x 4,3 см) Големина на производот : 5,6 x 1,7 инчи (14,2 x 4,3 см) Можете да ужив

Современа Мезуза : Овој нежен wallиден мезуза е многу значаен подарок за вашите пријатели кои се со еврејс

Печатење Со Мастило Со Целосна Ширина, Метален Материјал За Позлата Со Железо Овој Организатор На Пилул

[Премиум материјал] : Висококвалитетна кожа од PU го прави случајот со молив повеќе мек и удобен зафат [Му�

Полиестер + продолжение Затворање на патент Womenените возрасни сјајни секвенци од латински костуми фуст�

Тие први неколку чекори што го прави детето едноставно го одзема здивот на нивните родители! Почитувајт

Издржлив винил : Ние ја набавивме целата земја за да го најдеме највисокиот винил отпорен на временски у

100% полиестер Црната бејзбол капа, црвена и црна бејзбол капа, црна бејзбол капа на капачето, опремена цр�

Освежувачко и подмладувачко искуство : Мирисот на дивата цреша додава допир на луксуз и релаксација на �

Датумот на делење е 710 работни дена Женски чипка каросерија длабоко v вратот од вратот тело костуми за до

Забележете! Богатството на Каролина Леплива белешка е совршен подарок за секого! Овој држач за леплива �

Материјал : Дрво Големина : приближно 7,9 x 7,9 x 12,6 инчи (20 Земја на производство : Јапонија Ова е стилска кут�

ПВЦ Повторно користење на таблата со резултати има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, д�

Куќиштето со солиден челик заварен кутија има издржлив финиш обложена со прав Тешка жица со хромирана п

Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи Индустриски прекинувачи / гранични прекинувачи...

❤ висок квалитет на материјал, истегнат, мек и дишење Направени во САД или увезени Feesе ве молам, прочита�

Преносен, со рачка, лесен за носење Одлична торба за клучеви во продавници, шрафцигери, клешти, нокти, ле�

●Еколошки Материјал●јога душекот е изработен од висококвалитетен тпе материјал, а ТПЕ има висока густ

Енкодери за прекинувачи Ротациониот енкодер има функција на прекинувачот Направено од високо квалитет

10 G третира 23 L / 5 галони Најдобро за подготовка на Hefeweizen, Kristal Weizen, Dunkel Weizen итн Конзистентни, врвни квалит

Делови на Спрингер чинат 20 40% помалку од OEM деловите Деловите на изворот користат исти материјали и се п�

Лесно за чување и носење, совршено за патување Додадете свежа боја на лицето Комплетот за четки за шминк

Дедо Мраз со фигура со торта би изгледало симпатично прикажано на маса за кафе, мантил или полица Инспир

Погодно за складирање и носење, идеално за патување Додадете свежи бои на лицето Комплетот за четки за ш

Направено од бела керамика со висок сјај Слика отпечатена од обете страни Висина : 6,5 инчи Достапно во 22oz

1 / 2 вати Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за лепчиња без леме

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете Направено од високо квалитетен материјал, с�

Пу Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од висококвалитетна PU кожа, исклучит�

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

Ringsвони на звучникот Направено да се инсталира помеѓу звучникот и површината за монтирање Големина и к�

Полиестер Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир Дизајнот на то�

Лизгање на затворање Исклучителен дизајн : Фузија на дијамантско уметничко сликарство и клуч, а ефектот

Напреден дизајн, нова замена за висока преносливост за полначи Висока ефикасност на размена на енергиј�

Scroll