Свеж
Спортска Теретана Патна Торба За Мажи Жени Дуфел со Преграда За Чевли, Влажен Џеб

Спортска Теретана Патна Торба За Мажи Жени Дуфел со Преграда За Чевли, Влажен Џеб

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

Цврст спортски дуфел, изработен од полиестер отпорен на вода, лесен, издржлив, дише и рип-стоп Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради резолуцијата на екранот и снимањето на камерата. Торба за вежбање со преграда за чевли за да ги одделите патиките и валканата опрема, како и пластичен влажен џеб со патент за костими за капење или тоалети за патување. Големина на мала торба : 18,1 Л x 8,7 W x 9,1 H Инчи, Капацитет 23 L, идеална големина за носење за багаж на авион или викенд патувања преку ноќ. Можете да го носите како мала патна торба, преку ноќ, викенд торба за кратки патувања. Задната страна со тркалачки ракав ви овозможува да го лизнете преку куферот за тркалање, а џебот со патент може да собере слушалки, мобилни телефони, кабли за полнење итн совршено се користи како викенд патна торба земајќи ги сите ваши најважни патувања. Пространа главна преграда за ставање спортска јакна, панталони, кошули, мала опрема и кошарка. Прилагодливите и отстранливи ремени за рамо, металните куки и пластичните ремени за рамо обезбедуваат вклопување и нелизгање. Тоа е одличен дуфел за теретана, пливање, вежбање, патување, јога, кампување, пешачење и многу активности на отворено. БЛУБОН Спортска Теретана торба. -Торба За Теретана Отпорна на вода : Изработена од вода и најлонска ткаенина отпорна на абење,повеќе не грижете се за водата(патентот не е отпорен на вода). - Внатрешен Материјал : Полиестер+Водоотпорен пвц. - Димензија : 19,3 L x 9,1 W x 10,2 H Инчи, Капацитет 29 L. - Погоден За спортска торба за теретана, торба за патување, торба за патување, холдал за теретана, торба за викенд, торба за училишни дуфли, итн. Торба За Дуфел со голем Капацитет За Спорт и Патување - Многу џебови прават да има доволно простор да ја ставите облеката, чевлите, книгите, чадорот, шишињата со вода, комплетот за перење, спортската опрема итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Аудио Очила со отворено уво : паметните очила за сонце се дизајнирани со звучник со отворено уво и ви ово

Дали сакате да ги обесувате работите за да направите повеќе простор? Но, многу работи немаат дупки за ви�

1 Комплет Керамички Млечни Бокали Западна Храна Сос Бокали Керамички Контејнери Мазната површина лесно

Ролна лента за завиткување на цевки со поддршка од ПВЦ Отпорен на абразија Високо отпорен на сонце, вода

Сооднос : 100 : 1 Дијаметар Влез Вратило : 7 / 8 Дијаметар Излез Вратило : 13 / 8 Прирабница за монтирање : 140ТЦ...

Карактеристики : 1 Велигденски декор : Велигденски орнаменти со таблички со свежи бои, слатки обрасци, по

Мек полиестер Нашите маски за очи се свилени до кожата, дише и удобно за носење Маската за очи без притис

Што има во пакетот? Еден сет На 1Пакет Виси Организатор, секоја димензии : 12 Еден сет Од 1Пакет 3+3 Полици Ви

Стандардна големина Плаката од дрво мери ширина од 24 инчи и должина од 12 инчи Направено во САД направен

100% полиестер Капчиња за сонце Визир за затворање на жени жени Капчиња за визир на отворено...

Направено од PP материјал, овој U диск е безбеден и издржлив, може да поддржува долготрајна употреба Ова п

Дркин Машка Сауна Пот Костум Топлина Заробување Компресија Резервоарот Врвот Елек Губење На Тежината К

Епоксид со висок квалитет исполнет за да го заштити ланецот на клучот од оштетување Избледи отпорни бук

Термички спроводливо за ефикасност на греење или ладење и обезбедува заштита од бариера за докажување �

? [ИЗРАЗИ се] Заштитете го Вашиот Допир HD 2 со едноставно ЛИЗГАЊЕ во меката торбичка Стилски и мек снег ле�

Одличен Избор За Складирање Маркери : Чувајте ги вашите маркери организирани и преносливи со оваа практ

Држач за Далечински Управувач со висок квалитет : Изработен од висококвалитетна вештачка кожа надвор С�

80% најлон, 20% спандекс Повлечете го затворањето Само миење на рацете Ритмички гимнастички леотар : Во рит

Со задоволство ќе слушнеме од вас со прашања за производот Не грижете се за пакувањето...

Големи и конвексни тридимензионални клучеви : Областа на едно копче достигнува 1 квадратен сантиметар, �

Создава оксидирани ефекти кога се испрскаат со вода Користете за брзо и лесно покривање на мастило на п�

90% Суперплекс најлон / 10% ликра еластан Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Четиристрана

[Одлична Заштита] : оваа кожна футрола Samsung Galaxy A51 е изработена од висококвалитетна стп кожа и мек TPU отпор

Количина : 22lb (приближно 911 парчиња); Ве молиме, kindубезно забележете дека Quanity Excat ќе зависи од големината �

Директно стили се дизајнирани да извршат увид во едноставни карактеристики каде е можен директен, непр�

Вентилаторот на шпоретот ја дистрибуира топлината на печкатаПовеќе топлина и помалку energy.It може ефикас

Производител : НАДВОР Земја Производител : Украина Состојба : Ново Во Кутија Содржина на пакетот : фотогр

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Машки Мастурбатор Со Потиснување Со Целосна Обвивка : За Разлика од другите изложени Мастурбатори, Наши

Пластични потпирачи за циркониум дискови Универзални дискови за размавта со пластична подлога за подд�

【DJI Pocket 2 Creator Combo Silicone Case】 5 во 1 силиконски заштитен случај на покривка на кожата специјално дизајниран �

Големина : 14,6 см х 9,8 см / 5,7 инчи х 3,8 инчи Функција : Нуди линии за поштенска адреса, кутија за печат на гр

Опсег на примена : Светилка за спална соба, светло за јајца од јајца од пилешко е погодна за станбена или

100% полиестер Затворање на копчињата Плетена капа плетена капа плетени капи за мажи бебе плетена капа пл

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

Двојно засилено тркало за сечењение двојно ги засиливме нашите абразивни тркала за отсекување со фибер

☁ 【Цврста адхезија и лесно отстранување】 Куките се цврсто фиксирани, не се лесни за паѓање Лесен за ин�

Scroll