Свеж
Амазонкомерцијални 2-Слоеви Бели 7.6 ' Централна Храна Повлечете Хартиени Крпи За Раце За Бизнис, Перфорирани, Компатибилни Со Универзални Диспензери|Фсц Сертифицир

Амазонкомерцијални 2-Слоеви Бели 7.6 ' Централна Храна Повлечете Хартиени Крпи За Раце За Бизнис, Перфорирани, Компатибилни

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 738.24

(6) Ролни За Хартиени Крпи Со Централно Влечење (600, 7,6' х 9' листови по ролна; вкупно 3 Мека, издржлива, високо апсорбирачка, густа, 100% Девствена бела хартија, дизајн од 2 слоја за сигурна цврстина. Компатибилен со кој било универзален диспензер за хартиена крпа за влечење со 7,6-инчна висина на ролна и 7,7-инчен дијаметар на ролна. Дизајниран за објекти далеку од дома, како што се комерцијални згради со голем сообраќај, комерцијални кујни, канцеларии, ресторани, соби за одмор, училишта, хотели и здравствена заштита. Помага во намалување на отпадот со тоа што им овозможува на корисниците лесно да го отстранат само она што е потребно. Овој Пакет Хартиени Крпи со Влечење Од 2 Слоја 7,6' Центар содржи (6) Ролни Со Хартиени Крпи Со Централно Влечење (600, 7,6' х 9' листови по ролна; вкупно 3. Рачна крпа дизајнирана имајќи ги предвид малите и големите бизниси кои сакаат да им обезбедат на клиентите подобрена слика за тоалетот и кујната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кристално стакло Материјал : Нашите стаклени пепелници се изработени од еколошки стакло без олово, крис

? [Антисјај] Заштитник на екранот во Boxwave Компатибилен со самитот на Монтбланк 3 Два (2) наградувани заштит

Увезени ✔ 【Womenените флип флоп сандали】 флип апостолки со лак поддршка жени летни влечки жени жени црни

Големина на низата : M5 / 02 "(D); Име на производот : Хекс прирабница Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; тежин�

1 Опремено со вкупно акустичен возач и ултра мала големина, што може да произведе широк спектар на аудио

Зашиена покривка од кожа Има 36 4инчи од 6инчни фотографии Метално копче „Фото“ трим 1 фотографија на стр

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се �

Меки и удобни : рамни светилки, целосно вградени во производот Повеќе одговара на вашата кожа, поудобно..

Карактеристики : 7боја се менува бавно отколку да се нервира трепкање, додава прекрасна и романтична атм

❤ 【Безбеден силиконски материјал】 Изработен од силиконски материјали со висок степен, безбедна зашти

Насоката на проток може да се контролира со позитивна и негативна врска Насоката на проток може да се ко

Памук Спиење на странична перница за бременост Совршена поддршка за грбот и бебето, додека спиете стра�

3 комплети (црвени и црни парови) на мулти редење 4мм банана приклучок за крпени жици Никел позлатени при�

Користете делови за акции на Traxxas и хопап за да извлечете максимум од вас возила Traxxas RTR Овој производ е н�

✎ Стои на отворено, што стои, ретро стил измешан со современа вибрација Уникатната позлатена од хром из�

Агрост е бренд со активна облека основана во 2018 година Започнавме со идеја да создадеме разноврсен и фу�

Направено од издржлив и еднократно пластичен материјал, нема штетни хемикалии и многу безбедни за упот�

Идеално за прилагодување јаки, прстени за заклучување на орев и лежишта Поточно дизајниран да се задржи

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Испорака : : Предметите ќе прис�

Компатибилен модел : Посебно внимание се применува само за LG V60 Thinq, не за „LG V50 Thinq“, ве молиме потврдете �

Дебела, богата и лесна за употреба Нежно длабоко чисти и осветлува хромирани браници, тркала, трим и дод�

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Доста голема од јазот на врските нема да ви ја заглави косата, издржлива и удобна за носење, лесно прилаг

Кога готвите или сте зафатени, само користете ги нозете за да допрете насекаде на ликот за ѓубре за да го

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

? 360 Фото штанд е најразновиден штанд достапен : со компатибилност со многу различни верзии на технологи�

Број на модел : P22 NSXCLSNNS02 Тип на мотор : AC мотор Број на модел : P22 NSXCLSNNS02 Тип на мотор : AC мотор Статус на прои

При инсталирање, чистење на ламби и замена на светлосни мембрани, мора да го прекинете напојувањето Гол�

Светилка за ламба за маса, осветлување може да помине низ замена на лабави, привлекувајќи внимание и да �

【Висок квалитет】 црна боја Направена од пластика со големо влијание за дополнителна издржливост...

100% полиестер smocked bikini bottoms for women rainbow swimsuit girls bathing suits for senior women swimsuits for women 2 piece bikini underwire bathing suit tops for women bikini

Копчињата за машка нишка се изработени од бакелит, со добра цврстина и силна способност против стареење

Додадете забавно и шармантно чувство на вашиот преден трем, патека, ходник или каде било внатре или надв

Пу Играчка Овие играчки се исклучително меки, лесни за стискање и удобни за рацете и зглобовите Играчка

АБС материјал, издржлива и добра текстура Дизајн на полнење на пристаништето, полнење и складирање се т�

Power Servo 37 Димензија : 41 x 20 x 39 mm За документација и преземања, видете Официјална вебстраница на универзалн�

Hobby RC Quadcopters & Multi Rotors беспилотни летала беспилотни летала со камера со летање со беспилотни летала за дец

Крајната влезна точка за сите гејмери ​​нови во најголемата серија за стратешки игри на сите времиња П

Аланот Амана е лидер во индустријата повеќе од 40 години Посветеност кон постојано обезбедување на најв�

Висококвалитетни материјали со висок квалитет на PP и TPR материјали, дебели сливови, се дизајнирани за из

100% памук Еластично затворање Материјал за миење Материјал изработен од 100% памук Тоа е лесна, дише, мека �

Испорачани со рамен накова и прачка Со специјални диск накова Може да се користи како микрометар на вис�

Прекинувач за притискање на името на името на производот Карактеристики Тип на изобилство на дожд...

AT42 QT1070 5PAD 5 Клучен капацитивен сензор на модул на модул за модул на табла DC 1,8 до 5,5 V моќност за самостоен �

Забележете ги димензиите (приближно 10 3 инчи) бидејќи овој случај е додаток со целосна големина, направе�

Scroll