Свеж
3сетови Подароци Пластична Камера Момчиња Детска Акција Користете Бебе Деца Пренослив Рекордер За Деца Фото Реквизити Играчки За Играње Спортски Мали Девојчиња Ф?

3сетови Подароци Пластична Камера Момчиња Детска Акција Користете Бебе Деца Пренослив Рекордер За Деца Фото Реквизити Играчки За Играње

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.67

МИНИ КАМЕРА играчки Фина изработка, одлична текстура, не е лесна за кинење и издржлива долго време ДЕТСКА ФОТО ИГРАЛИШТЕ ❤ можете да ја користите оваа камера за снимање видео, фотографија, режим на континуирано снимање и временска фотографија. ПОДАРОК ЗА РОДЕНДЕН ЗА ДЕЦА ❤+тој е произведен со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи долго време. ДЕТСКА СПОРТСКА КАМЕРА користи Повеќе и персонализирани рамки за фотографии, овозможувајќи им на децата да ја покажат својата креативност. ДЕТСКА КАМЕРА ДИГИТАЛНО ВИДЕО ❤+РАЗЛИЧНИ стилови на филтри и рамки за фотографии може да се префрлат по желба, правејќи ги фотографиите поинтересни и позабавни. Пакетот Вклучува 1 x Камера 1 x Инструкција книга 1 x Лента 1 x Налепница 1 x Кутија За Складирање 1 x Usb Кабел Карактеристики - со повеќе филтри дизајн на детската камера, децата можат да го менуваат филтерот по своја волја. - Максимално проширување на капацитетот : 32gb-време На Полнење : 2 - 2,5 h-времетраење На Видеото : 10min-напон на Полнење : DC-5 V/ 1 A-Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. - Забелешка : камерата не содржи мемориска картичка, така што не можете да зачувате фотографии без мемориска картичка - Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик и убав изглед. - Материјал : абс-поддржан јазик : англиски, германски, италијански, француски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески , шпански-достапни фотографии : 300 парчиња - број на направени фотографии : околу 2300+ - резолуција На Видео : 1920 x 1080px-капацитет На Батеријата : 600m Ah-Мала големина, Лесна, совршена видео камера за деца и деца.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КомпатибилностКонкретно Компатибилен со Ipad 102 Случај (2019,2020), Компатибилен со Ipad 10.Ве молиме проверете !Б

Хексадецимална големина : 13мм; Големина на вратилото : 95 x 8,5 mm / 3,7 инчи x 0,33 инчи (L*D); Немагнетски Издржлив

●ПОВЕЌЕКРАТНА И ПОВЕЌЕНАМЕНСКА+оваа аголна единица за полици одлично се вклопува во секој агол од днев

Твил Премиум Извршна Торба : Чист професионален изглед Со отпорна на временски услови и издржлива конст

Оваа правосмукалка за рачен автомобил / автомобил СО ултра висока моќност ОД 120w е идеална алатка за чис

Поддиспозиција за моден дизајн : садот за складирање клучеви на астронаутот е изработен од смола, со реа

Големината е совршена, а вградената рачка е погодна за транспорт Моќност на течноста, мотор со четка / в

€_Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100240 V 50 / 60 HZ Quotibl

[Совршено занаетчиство] : Нашите модели на автомобили се изработени од висококвалитетна боја за спреј О�

Овој држач за кристали во форма на месечина е одличен ако барате подароци за љубителите на кристали За р

Име на производот : Clip Circlip; Содржина на пакетот : 20 парчиња X Clip Circlips Главна боја : сребрен тон; Материјал :

Соодветно пиење кафе и млеко за појадок Чашата е направена од пченична слама, еколошка и безопасна за чо

?МИНИ КОРПА за ОТПАДОЦИ Мини лесната корпа за отпадоци зафаќа мал простор, лесна е за носење и има работ�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

Полиестер+Спандекс КАПАЦИ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Може да се користи Како Капак За Седишта За Бебешк�

Чашата има капацитет од 11 мл Изработени од бела керамика Оваа шолја можете да ја користите за вода, млек�

ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН Овој Вентилатор За Преклопување Хатсуне Мику е официјално лиценцирана стока и п

? Забележете : Сите наши производи се спакувани во црвени кутии Ве молиме, потврдете ја бојата на произво

Кригла Изработена Од Врвен Квалитет Издржлив Порцелан, Силна Стабилност И Нераскинлива Дури И Со Топла

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи ЗА Вашата Палуба НА Елгат

? €● СЕКОЈА СУШТИНСКА КРАТЕНКАСо Синерлогичната Референтна Налепница За Кратенки На Тастатурата, ги и�

УНИКАТЕН ПОДАРОК за ВАШИТЕ САКАНИ : Изненадете ги пријателите и семејството со совршен христијански по�

Светски Влез : Напон 100240ВАЦ 50 / 60хз Безбедносна Заштита : прекин на преоптоварување, прекин на напон, авто

Боја : Златно жолта боја Број на модел : NSNDJA123 NJSDN21 Самостојни материјали : Обработка На Метали Потекло : К�

Рачно изработени и рачно украсени во Венеција, Италија Доаѓа со ознака за автентичност Црни сатенски вр

4" Бело Овој кабел за полнење е погоден за полначи како што Е излезот 2А Колку е поголема струјата на полн�

Протестна Полициска Бруталност На Вашиот Автомобил, Фрижидер, Шкафче За Училиште или Друга Метална Пов�

Трепкачко Светло со бела Леќа + ТИТАНИУМСКА Облога ЛЕВО / Возач Напред Бмв дел# 63 13 7 165 853, забележете ги по

Постоечка големина НА плочата ВЕЗА : 50х50 мм, 75х75 мм или 100х100 мм Поголема ШЕМА НА ТВ ИЛИ монитор ВЕСА : 100®100

Седумтур Автомобил Потпирач За Глава Монитор Автомобил Тв Монтажа Заградата Компатибилен со тркалезни

Внатре во поздравување : " има повеќе родендени." "Среќен роденден!" Покрие Тајната за долг живот...

Scroll