Свеж
Рокид Ер АР Очила, Очила За Зголемена Реалност Слушалки За Носење Паметни Очила За Видео Дисплеј, Пренослив Масивен Екран Од 1080p Пријателски За Миопија, ИГРА, Гледај

Рокид Ер АР Очила, Очила За Зголемена Реалност Слушалки За Носење Паметни Очила За Видео Дисплеј, Пренослив Масивен Екран Од 1080p Пријателски

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 5119.84

●Експанзивни Визуелни Слики®Пристапете до сопственото филмско искуство што може да се носи од каде било, со ДИСПЛЕЈ OLED ОД 120" HD 1080p И видно поле од 43° Уживајте во неверојатното 3д ар видео преку Апликацијата Рокид Ер. ①Удобност и Удобност+Рокид Ер АР очилата тежат само 83 гр и можат да се преклопат за да се лизгаат во вашиот џеб или ранец. Мемориски метални влошки за нос, флексибилни шарки, совети за обложени слепоочници, корекција на миопија од 0,00 до -5,00 Д за секое око, а кабелскиот конектор со прав агол обезбедува удобност и издржливост. €Неверојатни искуства q Подобрување на светот околу вас со блескави визуелни и возбудливи игри напојува СО AR. ●Широка компатибилност q Rokid Air работи со телефони, таблети, компјутери и конзоли. Поврзете СЕ ПРЕКУ USB-C преку Display Port, безжичен адаптер или HDMI. (Видете ја листата за компатибилност подолу за детали .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

[Безбедна за храна И Цврста Керамика] Изработена од безоловен, нетоксичен порцелан, безбеден за вашата с

пластика Носач на шише со пилули : Добро изработено од материјал од висока класа за да се обезбеди издрж�

Компатибилен СО USB 3 Едноставно вклучете го вклученото напојување и УСБкабелот Автоматски препознаен о�

Не гломазна паричник ако ви се допаѓа погодноста на куќиштето на паричникот на телефонот, но не сакате �

Доволно марамчиња за бања : Пакетот доаѓа со 200 парчиња женски марамчиња индивидуално завиткани, кои се �

Тежина : 36,67 фунти Димензии на производот : 17 Состојба : КористениКако Нови Ален БРЕДЛИ 1494vDs400 Серија А, Пр�

90%полиестер, 10%спандекс Затворање на влечење Лесна и брза суво ткаенина : Овие брзи суви шорцеви од карго

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

1вклучи : 40 картичка; Доаѓа со 30 "обидете се повторно", 5 "победнички" картички и 5 празни картички (можете д�

Име на производот : Универзален прекинувач за промена; Модел бр : Hz25 D20; UI : AC 660 V Ith : 20 A; Оценето : IEC VDE AC23KW AC3K

Содржина на кутијата : 5000 пина со големина од 50мм Стандардна големина : За употреба со само стандардни пи

Пакетот вклучува 30 картички за покани за дипломирање (двострано печатење) + 30 пликови + 50 налепници за гр�

1001НАШИТЕ 502071Б5 Аметричен Дел Број, 297136 ШКУ Бр, Motovario ТИП NMRV 50 Големина Редуктор, 1 : 20 Сооднос, 71 B5 Мотор IEC В�

Овозможува магнетизирање на завртката на сечилото на шрафцигерот за лесна употреба особено корисно со

90% памук Поставувањето на држачот може да ги обнови нормалните велосипеди за да се ажурираат во велосип�

Не е лесно да се лизга, мазна површина, лесна за употреба Nutените и завртките се димензионираат во станда

●Компатибилни Модели● : Компатибилен Со Google Pixel 4a (5,81 инчи), не е компатибилен со други уреди ●Подарок●

Користејќи софистицирана технологија за производство, интегрално фалсификување и формирање и има голе

Модел бр : HTD3 M120 T BF Број на заби : 120 заби Терен за заби : 3 мм Ширина на каиш : 11мм / 16мм Внатрешен дијаметар (�

Гаранцијата на производителот не може да се примени Заменливите влошки од смола на вилиците спречуваат

Безжичен : да биде изработено од флексибилен полиестерски материјал, овој екран на проекторот е непреч

Едноставна работа Црното капаче може да се затегне со рацете со уникатен дизајн што не се лизга Поставе

Тапана од тапан за употреба со 15, 30 и 55 галон тапани Полиетиленска конструкција за отпорност на хемикали

Модел : Леј37112 S Две кола за префрлување : 1 нормално отворено + 1 нормално затворено (DPST : фрлање со двојно п

? 1 Содржина на пакетот : Постојат 96 парчиња единечни дупки Кливис иглички со 12 различни метрички големин

[ 6 " х 200 Јарди] : Секоја ролна од ткаенина од тул е 6 инчи х 200 јарди(600 СТАПКИ) Дворовите 200 се континуирани б

Колекционерски сувенир лажица Од Италија Приближна висина 3" Метална завршница со лого на состојба или �

1 Рачно мерење, дозволете грешка од 12 см [Раце и прсти] : конкретно насочете се на болка и воспаление во от�

56% памук, 44% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење или миење на рацете Материјал : жени џемпе

Материјал : висококвалитетен пп материјал за храна,тоа е без мирис и Без БПА 3 во 1 : таа има три функции На

Компатибилност : Одговара Само За Samsung GALAXY A51 5 G (НЕ За Galaxy A51 5 G UW (Ултра Широкопојасен Опсег) Verizon edition и A51 4

®Компатибилни Модели : Само компатибилен Со Samsung Galaxy J3 2018 / J3 Star / J3 Постигне / J3 Орбита / Засилувач Пре�

Влезен уред : PS4 / Roku / Fire TV / Bluray плеери / Apple TV / Xbox / Nintendo Switch / PS4 PRO / Xbox 360 / Xbox One X / PS3 / Beamer / Laptop и друг извор на �

Вклучи пакет : getе добиете 1 парчиња метална рамка за фотографии69x27,56 инчи (50x70cm) Материјал : Направено од в

Познати како ореви од прирабница, ореви за заклучување на прирабницата, навртки за вретено, ореви за зак

【Пакетот вклучува】 Getе добиете 48 парчиња 3 D планети шарми во чиста тегла; Сосема 12 бои можат да ја испол�

Куќиштето е специјално дизајнирано За Samsung Galaxy A12, совршено заштитете го вашиот телефон Тексас и синтети

УНИКАТЕН ДИЗАЈН кафеав француски дизајн на нокти, долга форма на ковчег, комбинирајте трендовски елеме

Произведено Во Јапонија Материјал : 188 нерѓосувачки челик Големина На Производот : Вкупна Должина : Приб�

Scroll