Свеж
Beaution Bio The 1pc Веѓате четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за коса

Beaution Bio The 1pc Веѓате четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка за четка

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1166.40

【Мулти-функција четка за веѓи】 Аглиот дизајн на мултифункционалната четка за веѓи, може да помогне да се нацрта веѓата и лесно да се обликува Направете мазни, линии по трепките или креирајте удари со вештачки вештачки со ултра тенко наклонета четка со рамен агол. Не е ограничено на четката за веѓи, исто така е погодна за цртање на косата, шминка, сенка за очи и многу други. 【Четка за печат на веѓи за коса 4Д】 Оваа четка за коса од веѓа идеална за полнење, обликување на очите и примена на маскара. Испорачан во сет, кој го вклучува нашиот водоотпорен и -докажан гел за веѓи, за да можете да имате природни совршени веѓи во текот на целиот ден!. 【Ултра-меки влакна】 Агличката четка за веѓи има меки синтетички влакна дизајнирани за подобро да ги задржат производите за применета мешавина. Пополнете ги прелистувачите со прашок или сенки за очи по должината на линијата за дефинирање на кој било изглед. 【Создадете веѓи】 Прецизни агли на коса што прават удари слични на косата и уникатни контури за веѓите. Прецизната глава на четката може да се користи и со прикривач за чистење на прелистувачи по апликација за боење. 【Лесен за употреба】 Нашите четки за веѓи се флексибилни за работа на помада, гел ,, нијанса и други производи базирани на восок за пополнување на прелистувачи и тенки и густи форми. Оваа четка за шминка има трајни, ферули, што може да ја задржи вашата четка за сила за сјај и трајна убавина модерна. 【Мулти-функција четка за веѓи】 Аглиот дизајн на мултифункционалната четка за веѓи, може да помогне да се нацрта веѓата и лесно да се обликува. Направете мазни, линии по трепките или креирајте удари со вештачки вештачки со ултра тенко наклонета четка со рамен агол. Не е ограничено на четката за веѓи, исто така е погодна за цртање на косата, шминка, сенка за очи и многу други. 【Четка за печат на веѓи за коса 4Д】 Оваа четка за коса од веѓа идеална за полнење, обликување на очите и примена на маскара. Испорачан во сет, кој го вклучува нашиот водоотпорен и -докажан гел за веѓи, за да можете да имате природни совршени веѓи во текот на целиот ден!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Носачите на шишиња меори 4, 6, 9 и 12 имаат влошки што можат да се отстранат или делумно да се преклопат за д�

Големината на ранецот е 29, 4х20х40см / 11, 5х8х16ин, а големината на куќиштето за моливи е 19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин

Новата Xbox 360 4gb Конзола Еве денес, подготвени за утре со сосема нова, послаба машина WiFi е вграден за полес�

Влезен напон : DC5 V Дисипација на моќност : 150ma Направете излез : 0,15 V АО излез : 0,10 Забележлива концентрациј

Оваа мини книга светло има 3 светли бои (бела, топла бела, мешавина светлина) и секоја боја има 3 нивоа на о

За без напор проток и контрола на температурата бања сад слив тапа, палубата монтирани када тапа, слив с�

Пакетот Вклучува : ќе добиете 10 парчиња алатки за грабање, доаѓа во црна боја, секоја алатка за грабнувањ

Супериорен капацитет : оваа комерцијална автоматска бонбона има 3 одделни лименки Секоја конзерва има к

Пластика, ткаенини Усвоени премиум и материјали за ткаенини, специјално дизајнирани за чистење на домо�

Многу брза брзина на поставување игла и стабилна Посилен случај со заштитен гумен прстен...

Точка : Аугер Карактеристики : Два Отвори Во Ѕидот На Цилиндерот за Да се Олесни Празнењето...

SNE серијата Digital е конфигурирана за дигитални (IP базирани) безбедносни системи што се состојат од Среден

Отворите на копчињатапрстени не се вклучени 100% рамен жито килибар дрво рамка Висок сјај печатени фиока

Спецификации : Синџир бр : 04 C (#25); Вкупна должина : 11,8мм / 0,46инчи; Дијаметар на ролери : 3,3мм / 0,13инчи; Долж�

Лесни за држење, двострани ретровизори Научете ја свесноста за телото, емоциите, говорот и многу повеќе.

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Применлив модел : Мавиќ 2 Про Беспилотно летало Пакетот вклучува : 2 х Ремен За Фиксирање На Сечилото на М�

【Нов дизајн】 Големината е 10 Поставување од 8 е многу погодна за дневна употреба Не зазема многу простор

Оваа голема патна тоалетна торба има уникатен дизајн со 21 простор за складирање Ви овозможува да се вкл�

Рафинирање на железо, убаво обликувано, долг работен век Процес на печење со висока температура, спречу�

2 делови статив стојат, продолжување на нозете Лесен мини статив, компактен, лесен за носење Исклучителн

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

Сијаличка за компатибилна проектор со висок квалитет за Mitsubishi 915 B455 A11 Овие компатибилни светилки се иде

Тетратка за венчавки Планер Чувајте ги сите важни белешки, мисли, идеи и мастер планови во оваа голема п�

1916 Г Линколн Пченица Цент денар парична казна 1916 Г Линколн Пченица Цент Денар во Добра состојба Повеќет�

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од ткаенина за соб

Огледало на долната страна на капакот и отворената празнина за складирање Метални држачи за фотографии

Силна Компатибилност : Монтиран на задната рамка на, удобен поддршка Погоден за мотокрос, за преклопува�

€ Патување Електронски Организатор Големина : 5 9х9, 44х3, 14 во / 15х24х8 см ● Материјал За Организатор на елек

Не'рѓосувачки челик Микро самоотворање Идеално за деликатни апликации за сечење 346 прецизни ножици за с

Што е вклучено : ќе добиете 4 парчиња шарени балони со пеперутки во 2 стилови (како што е прикажана сликат�

100% Природни ТХЦ Слободен Хималаја Коноп Ткаенина зашиени од талентирани занаетчии Во Хималаја Спектар

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за Мама Испратете го на тој специјален некој к

Приближни димензии : Дијаметарот е 3,9 инчен, авидот е 6,2инч Стаклена клоче со рака со дрвена основа Соврш�

Слатко Време На Спиење : грејачот На Свеќи целосно ќе ги изгори вашите свеќи, ќе ужива во аромата на цела�

Одлични карактеристики : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адапте�

101 инчи, со позадинско осветлување на допир, панел за допир на допир на допир MadeinКина 4 жица отпорен на ек�

Мерења 22 "широк x 19" долг Имајте ги вашите весници, книги и списанија со стил од ваша страна! Направено од

100% памук Shens Spandex Shorts xl Shart Shorts Sports Compression Shorts Кратка сет на облеки за мажите продавница за искинати фармер

нерѓосувачки Големина( W x d x h) : 1,8 x 0,4 x 0,4 инчи ( Јамашита Занаетчиски Проекти Стандарди И производство и п

Кутија за хранење на црви : Нема да се лизне низ целото место кога вашите миленици јадат или пијат Враќач

Материјал Овие модерни рамни чевли се дизајнирани со издржлива конструкција за да се обезбеди долготр�

Wearwell Сунѓер Палто Плочка Врвот Мат Достапност на национално ниво во Магацин плус Врвната подлога за пло

Лесен За Инсталирање, Само Треба поврзете ГО ХАД Со портата ЗА Автомобил ОБД со КАБЕЛ ОБД, ХУД ќе се прик�

Scroll