Свеж
N/A Pen Drive Електричен модел за вежбање USB Flash Drive 4GB 8GB 16G 32GB 64G USB 2.0 Меморија за меморија со алатки 64 GB U диск

N/A Pen Drive Електричен модел за вежбање USB Flash Drive 4GB 8GB 16G 32GB 64G USB 2.0 Меморија за меморија со алатки 64 GB U диск

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1615.20

Поддржува топол приклучок Не е потребно надворешно напојување, USB автобус Поддржете ги сите тековни компјутерски системи. Брзините се разликуваат во зависност од видовите датотеки што се пренесуваат и компјутерската конфигурација. Поддржува топло приклучок Не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојување. Поддржете ги сите тековни компјутерски системи. Спредите се разликуваат во зависност од видовите датотеки што се пренесуваат и компјутерската конфигурација. Напишете стапка : 3-10 MB/Sinterface USB 2.0 Excellent USB мемориски стап во одличен Капацитет на услови : 4 GB = приближно 3,6 GB-3.8 GB8 GB = приближно 7,4 GB-7.6 G16gb = приближно 14.8gb32gb = приближно 28.5gb-30gb64gb = приближно 57 GB-60 G1 TB УСБ-флансирање УСБ-погон на УСБ-погон на УСБ-погон на УСБ-погон на УСБ-флансирање на USB-погон на УСБ-флашот за компјутерски погон за компјутер / лаптоп / компјутер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштитува паметен телефон од гребнатини Лесно се отстранува Паметен Телефон Случај Паметен Телефон По�

Компатибилен Дизајн за Google Pixel 4 A 5 G (6,2 инчиреалиран 2020) Не за Google Pixel 4 A (5,8 инчи објавен 2020 година) Не за Goog

АПС Предвремено затворање Мини Пренослив Мал Вентилатор Тивок Вентилатор На Работната Површина На Пол�

Декор за wallидови во спална соба од фарма : Црно бело тематски сака знаци на дрво со инспиративни цитати �

Ова е винил, умирачки исечен одлука начин подобро од налепница за браник Користениот материјал е напра�

2 х Изолирани Патување Тамблер 2 х Капак отпорен На Истурање 2 х Сламен Капак 4 х Сламки од Нерѓосувачки Че

капацитетот е совршен за бањи, канцеларии и домашна употреба под мијалници Зголемете го капацитетот и ф

Ovation Ceramic+ 5 x 7 / 8 60 X (QTY : 10) Ovation Ceramic+ 5 x 7 / 8 60 X (QTY : 10) Ovation Ceramic+ 5 x 7 / 8 60 X (QTY : 10) Ovation Ceramic+ 5 x 7 / 8 60 X (QTY : 10)...

Големинаприближно 3,4 инчи х 2,1 инчи Овие персонализирани визиткартички се професионално печатени од ед�

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

0 За Стандардни АпликацииИзработени Со Нусил Технологија ХМ 9540 Материјал Медицински одделение цевки е

❀●Голем Капацитет ● големината На тоте за складирање е 27, 6х19, 7х11инч, што е доволно големо за да ги скла�

Особено дизајниран за складирање на тијари и изработено од кадифен црн кадифе со тесен кадифена капа на

Bizen Orime сет од 2 големи чинии Базирана боја е кафеава Материјалот е порцелан Големината е W9 Кога сакате др

Led Диодите За Чипови Обезбедуваат 5000 Лумени По Светилка, 40.000 Часовен Работен Век И Нерешено Помалку Од 30

ТОЧКА : СВФ10 Рамни Подлошки Со Висок Интензитет Количина : Пакување од една Мијалник НбкПроизведено Во Ј

Квалификувани За М22520 / 709 Натпревар алатка : YJQW7 A, mh860, YJQW7 Q, WA22 P Конектори : milC81511 серија 1 & 2 Контакти : М39029 /

Com Компатибилен : Samsung Galaxy S10 Lite 6 Обезбедете висококвалитетно искуство и удобен допир За да го заштитите �

Направено од траен и реномиран 3М самолепливо винил 100% направен во САД Почувствителна на притисок Отстр

Како да се вклопите : одговара на 1 1 / 4 "тркалезна (надворешна димензија) цевка или цевка што може да се пр�

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

Различни големини : зелена вонземјанин Различни големини на гума за заклучување на глувчето, четири гол

Ракување : Огромно Бр Ова е случај на паметен телефон од популарниот бренд "ВТОРА КОЖА" Материјал : случа�

Стапка На Поврзување ОД 1000 МЕТРИ : адаптерот На Гигабитниот етернет сервер поддржува стапка на поврзува

Кожа Големина 14, 5х14, 5х3 см (расклопена големина20, 5х20, 5 см) МатеријалИзработен од висококвалитетна микро

Олеснување на болката : Еластичните рачни ленти го олеснуваат напрегањето на зглобовите и испржувањата

SBL Aralia Racemosa Содржина : 30мл Потенција Тип : 200 CH Употреба под надзор на медицински советник Користете под н�

Намалување на притисокот за наводнување капка по капка : Регулаторите на притисок имаат конектор за нав

❤? Волшена замена на лабави ткаени лустери за ламби за висечки ламбасти ламби за ламби за капакот на лу�

[Изберете Тегови Што Можете Да Ги Поднесете] Дизајнирани со 32 торбички за држење на челични плочи И може

Овие подлошки имаат камери или клинови од едната страна, со агол на олово поголем од аголот на конецот и

ГМпрепорачано дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето ГМ возило Нуди квалитет, сиг�

Обезбедува висококвалитетни дупки низ повеќе материјали : челик, нерѓосувачки челик, леано железо, алум

Термоуелската цевка главно се користи за цевка за заштита на сензорите Сензорите на температурата се с�

♥ Димензии : 46 во (12x17x17 cm); Направено од Оксфордска ткаенина, а не водоотпорна ♥ Трајната и висококвалите

Димензија на Easels 564in (WXH), лесен, лесен за земање и складирање Материјал со висок квалитет изработен од п�

Погоден За Мал Простор : ова ѓубре од 7 литри / 1,8 литри може да одговара на ограничен простор или тесен пр

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба П�

Популарен и ергономски дизајн : Bluetooth Earbuds имаат посебен дизајн на индикатори на LED емотикони, кој е еднос

Scroll