Свеж
Hiaors 90/100-14 3,00-14 инчи задна внатрешна цевка за 125CC 140CC PIP PRO TRAIL BIG FOOR DIRT DIRT BIKE MOSTORCYCLE DILS 1 ПЦС

Hiaors 90/100-14 3,00-14 инчи задна внатрешна цевка за 125CC 140CC PIP PRO TRAIL BIG FOOR DIRT DIRT BIKE MOSTORCYCLE DILS 1 ПЦС

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 191.84

Компатибилна големина : 3,00-14, 80/100-14, 90/100-14 14 инчи 90/100-14 Задна внатрешна цевка за 125cc 140cc pit pro патека за нозе нечистотија велосипед bigfoot pit dirt bike 3. Оваа 14 "задна внатрешна цевка е широко користена на многу кинески 125cc 140cc 150cc 160cc bigfoot pit dirt urt up. , Gpx, pitster pro, sdg, braaap, taotao, coolster, roketa, lifan, yx, ect и многу други кинески брендови, исто така, одговара на многу Honda Yamaha Suzuki Kawasaki Dirt Bikes. Потсетување : Истиот модел може да ги користи различните делови, така ве молам Ве молиме, проверете ја големината пред да ја купите. Пакет Вклучете : 1 парчиња Внатрешна цевка (90/100-14) 3. За 125cc 140cc pit Pro Trail Big Foot Dirt Wike Bike Motorcycle Parts. Ве молиме, проверете ги сликите внимателно пред купувањето. Вклучете : 1 парчиња Внатрешна цевка (90/100-14) 3.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Земја на производство : Кина; Материјал : Алуминиум Нето тежина : 80g; Содржина на пакет : 1 x мијалник за топ�

Име на производот : прекинувач за тактики; Тип на контакт : Моментен контакт; димензија : 12 x 12 x 9mm / 0,47 "x 0,47

Пвц кастинг одделение самолепливи, без остаток лепак, без меурчиња во водичот за воздух, и може да се изл

?Ве молиме погледнете го описот на производот и информациите за Производот подолу за да ги знаете детал�

NEMA TT30 P до NEMA L530 R RV / морски стил NEMA TT30 P, 30 AMP, 125 Volt, 3PROR RV машки приклучок NEMA L530 R, 30 засилувач, 125 волти, RV / мор�

Материјал : Материјал со висок квалитет го прави посилен и полесен, а структурата може да го продолжи жи�

Изгледа неверојатно на контраврвот, десктоп, благајната, ПОП, пос локации Идеален за Храна и Пијалоци, з�

Триењето е мало, брзината е, операцијата е стабилна и е издржлива Поголема точност на производството Се�

625 2 RS со лежишта F695 RS користени за Voron Mobi D печатач Во официјалниот прирачник Ворон, потребни ви се лежишт�

【Главни параметри】 Тестер за враќање на јамка се со приклучок за конектор LCUPC и мултирежим OM3 влакна; По

Festo оригинален нов производ Проверете го моделот и бројот на производот на производот што ви треба пред

Алатката Scuff е идеална за полирање на необични форми, внатре цевки, отстранување на заптивки Работи во к�

? [Висок квалитет] Кожениот плик Nero не се однесува само на изгледот Исто така, тоа е висококвалитетен слу�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Природата Магичен производ Стилски, отпорен на гребење, п

Засилен дијаметар отпорен на уреди за зафаќање Управувано од три жлебови од надворешната страна на оре�

Позиција за положба на копчето за селектор2 Позиција 3 Позиција Дијаметар на дупката за монтирање 2 Дебе�

Може да се прилагоди на вистинската температура според храната за да заштеди енергија и да го одржи вку�

☀ Функционален комплет за каучи за масажалистот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши п�

Рерната е безбедна на 572 степени Високо чип и отпорен на удари поради исклучителна цврстина Рерната е бе

Добро изработено ролери, практично и, тешко и оштетување ролери за занаетчиство за занаетчиство Дополн�

12 слики во целосна боја (јануаридекември 2023 година) Елегантен ленврежана хартија акции Месинг виси гром

[Мулти функција] Целосното радио на опсегот има часовник и може да се постави автоматски да се вклучи (ал

Во голема мерка ја поедноставува кривата на учење при вртење, нема потреба да ги научите и запомните ком

Продаден како 1 секој Самолекување, густа, еластична плута Атрактивна, лесна, 16 мм висококвалитетна дабо

Материјали со висок квалитет : Еразарот на сунѓер се чисти подобро и трае подолго, направен со врвен мат�

Одличен приказ на слика Екран за проекција Донесете го вашето домашно театарско искуство на отворено М

Материјал : Нашите закачалки се изработени од алуминиумска легура + челик, закачалки за влечење, потрајн

Дизајнер Случај За Инфиникс Забелешка 4 е направен за дефинитивно одговара за максимална заштита Тенок

Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг Филипс рамна глава дрво завртки цврст месинг И естетски пр

Вентилаторот на вратот прифаќа уникатен дизајн на форма на излез на воздух, тип на опкружувачки звук, ве

Замена, ве молиме забележете ставка за замена може да не работи со сите функции како оригинални Осигуре

Ставката : Без собирање, без топка, еластични чорапи, погодни за сите видови луѓе Дизајнот на чорапната п

Kolde Комплети за сликање со дијаманти】 5 D пакет за комплети за сликање со дијаманти со сè што ви треба за �

Action без ацид : Материјалот на внатрешните страници на нашата книга со фотографии се сите без киселини, п�

✅ Издржлив материјал : Полениот телефон направен од врвен материјал за смола со врвен квалитет, што го п

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак...

Ремените ги надминуваат нивоата на рејтингот на сад рма Појасот можеби не доаѓа во картонски ракав...

Жица за кабел за кабел за замена на микрофон Компатибилен за MIC MH36B6 J MH48 A6 J MH42 B6 J FT1500, FT1500 M FT90 R FT100, FT100 D FT2600

Scroll