Свеж
Стапче за лепак со топло топење, тен, 5/8 x 2 во, PK600

Стапче за лепак со топло топење, тен, 5/8 x 2 во, PK600

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 115.52

Лепила и заптивки Земја на производство : Соединетите држави. Производител : СигуренОндер. Единица^Упатство за инструкции. Единица^Упатство за инструкции. Стапче за лепак со топло топење, тен/килибар, дијаметар 5/8 in., За употреба со G2741821, 3 M Polygun TC, Temp. Опсег -20 степени до 130 степени F, Време на апликација 10 сек., Целосен лек 24 ч. За запечатување на картони, карактеристики одлично топло так, брзо поставување, е во согласност со регулативата на FDA #21 CFR175.105 за пакување на храна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

? Во пакетот може да се најдат директна жица и инструкции Едноставно инсталирајте ја вашата светлина на

Одлично за Божиќниот декор и Божиќ надавање Прецизно рачно изработено Уметнички дизајниран; Глобално п

Премиум не'рѓосувачки челик : Направено од 18 мерач тип 430 не'рѓосувачки челик, оваа работна табела е NSF се�

Пу Направени во САД или увезени Оваа кутија за складирање е изработена од висококвалитетен PU материјал,

12паралелноканал беше овозможено Претплата бесплатна операција Стандардна магнетна монтажа Направено

Надграден ??????? ???? ?????? : 2022 година Надградена машина за меурчиња Вентилаторот за лисја за играчки од прв�

✅ Chucking Reamer, 0,8760 in ✅ големина децимална : 0,8760 во 0,8760 Type Type Shank Machining : Straight System Систем за мерење : Преголем..

Ефективно со висок квалитет и чистењенаправено од илјадници бујни влакна и супер меко влакно, оваа глав

100% Пу 【Тенок флипфлоп за жени】 Летни сандали со флипфлипфлипфлип се ваш флипфлоп со нивниот лесен за н�

Производ 1 : Poppuck е како магнетски скејт парк за палците Производ 1 : Флик, оџак и превртете ги пакетите за �

Гума ѓон Asics Resurgence XC аквариум / црна 5 Asics Resurgence XC Aquarium / Black 5 Чевли за вкрстување XC кроскантри е дизајниран

СТП кожа Компатибилен со Fujifilm Instax Mini 11 90 70 9 8 26 40 Instant Camera Film, Mini Link, компатибилен со Polaroid Snap, Snap Touch, ZIP печат�

5мм пирана црвена предводена ултра светла суперфлукс (бродови од нас) Големина : 5мм Пирана / ЛЕРПУКС ЛЕ�

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Stoelting заработи силна репутација како врвен п�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 64% рајон, 31% најлон, 5% спандекс...

Релеи Доказ за релејсексолезија Изолирани сензори за безбедност на бариери 420m A излез на реле Изолирана

CEC1019 Инспирирана од loveубовта на Сем кон сите нешта Гроздобер овој двопечатски стил на колаж, цветен чист

Постојат две спецификации, 10 литри и 12 литри 10 L е околу 2,64 галони, а 12 L е околу 3,17 литри Достапно во 4 бои С

Се користи во станици, терминали, аеродроми, трговски центри, болници, хотели, банки, пазари на хартии од

Големина : APPX 2 "Висока тежина : Appx Големина : Appx 2" Висока тежина : Appx Ние ги нарекуваме „мали“, но тие ќе го

Брз полнач (1 час) за моделот на батерии Олимп BLM01 110220 Волт за светска употреба (вклучува европски адаптер

Совршен подарок нашиот накит е подарок за врвен квалитет за баба Испратете го на тој специјален некој к

СТП+Платно Големината на кутијата за складирање е 10,6 инчи * 10,6 инчи * 10,6 инчи Платнената ткаенина е силна

Направено од бунанитрил (исто така наречен БунаН) за употреба со најразлични течности и јаглеводороди М

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

Произведено на : ASME B183, ASTM F837 Спецификации и стандарди Дијаметар на рамената : 3 / 8 "x должина на рамото : 1 / 4

Ткаенина : 100% памук Материјал за ладење : Полимери со рамни залихи направени од влакна, врзива, абсорбен�

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

●Материјал : Алуминиум; Боја : црна ;125g / компјутер Големина : 150 x 74 x10 mm / 5 ●Претходно обложена подлога за

Фигурините на невестата и младоженецот ја украсуваат тортата заедно Фигура на рачно насликана смола, м�

Нашите производи се користат во полето за сечење, мелење и полирање на бетон , камен, керамика, стакло Zli

Стп кожа Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен Од стп кожа, многу издржлив...

Ги вклучува сите информации потребни за проценка и сметка за авто поправки 2 дел без јаглерод (бела, кана

Стерлинг заптивка и стил на снабдување 1501 Проширениот PTFE ќе ги запечати сите агресивни хемикалии во тек

Глобус Вентили Глобус Вентили304 Нерѓосувачки Челик Игла Вентил Женски Навој Глобус Вентил 1 Pcs Material : нер

Управување со моќност на ИЦ Инкорпориран полупроводник на микрол Нови, никогаш не користени делови...

0,199 "Дијаметар (+0003" / 0 ") карбид врзан расејник 5" Целокупна должина 11 / 64 "Дијаметар на шанк 1 1 / 8" Должина на

Материјал : Метал Големина : Должина 120 мм, дијаметар 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм Количина : 6 парчиња со различ

Стил и големина : getе добиете 1 парче храна, чајната кујна, со црно бели решетки, отпечатени на рабовите и �

Димензии на пакетот : 7,5 l x 2 h x 3 w (инчи) Тежина на пакет : 1 фунти Земја на потекло : Тајван, провинција Кина..

Се користи за да се спречи случајно олабавување на сврзувачки елементи 304 не'рѓосувачки челик е отпорен

Нашите чинии се без олово, нетоксични За разлика од дрво и пластика, порцелан нема да апсорбира бактерии

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Scroll