Свеж
Toulifly Патувања за патни рачки, патничко движење за олеснување на рачен зглоб, природната олеснување на гадење, рачни ленти за нараквица за заболување на гадење за ол

Toulifly Патувања за патни рачки, патничко движење за олеснување на рачен зглоб, природната олеснување на гадење, рачни ленти за нараквица за

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 95.84

Боја : Пинк Материјал : Пластика, памук. Ширина : 1,2 инчи. МНОГУ БЕЗБЕДНОСТ И ПРАВИЛНА БЕЗБЕДНОСТ- Не дозволувајте движечката болест да ги уништи вашите патувања- без оглед дали се од земја, воздух или море. Бендовите без лекови можат да ви помогнат вас или вашите деца да ја намалат гадење за да можете да уживате во патувањето уште еднаш. За ефективно олеснување на сите форми на заболување за патувања и движење, овие ленти обезбедуваат природен избор без да предизвикаат поспаност или други несакани ефекти. Како работи - работи со употреба на акупресура. Групите може да се стават на зглобовите пред да започнете да патувате, или во кое било време за време на вашето патување. Групите се потребни помеѓу две и 5 минути за да станат ефективни. Постигнат е подобар резултат ако групата е во функција пред да започне патувањето. Бидете подготвени за неочекуваното - ефтино и безбедно осигурување против морска болест, движење болест и потенцијална гадење. Непосредно олеснување! - Нема лекови, без несакани ефекти - едноставна, безбедна и природна технологија на акупресура се покажа како ефикасна. Овој опсег е плетена еластична рачна лента што работи заради пластично копче што се врти во страната на внатрешноста на зглобот-опсегот што врши притисок и го стимулира P6, или Nei-Kuan, точка на акупресура. Докажано е дека притисокот врз оваа точка ги олеснува гадење и повраќање. Групите работат веднаш и можат да се носат секогаш кога ќе се чувствувате мачно. МНОГУ БЕЗБЕДНОСТ И ПРАВИЛНА БЕЗБЕДНОСТ- Не дозволувајте движечката болест да ги уништи вашите патувања- без оглед дали се од земја, воздух или море. Бендовите без лекови можат да ви помогнат вас или вашите деца да ја намалат гадење за да можете да уживате во патувањето уште еднаш. За ефективно олеснување на сите форми на заболување за патувања и движење, овие ленти обезбедуваат природен избор без да предизвикаат поспаност или други несакани ефекти. Како работи - работи со употреба на акупресура.

Основни својства

Color:
PINK

Тие исто така купуваат со овој производ.

Архивската хартија во тешка категорија е без киселина и ув мастилата што се користат спречуваат изблед�

Не изложувајте калај на директен пламен и загреани површини Како и со секој метал, калајот не е безбеден

Структурата е стабилна, можете лесно да ги ставите вашите омилени работи на неа Дизајнот во кинески сти�

пластика Одвод Сад Од Зеленчук : со соодветна големина, многу лесен и удобен за носење и миење Сад За Орг�

Направено од бпабесплатен, отпорен на удари и издржлив материјал За миење садови Истман Тритан кополие�

ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 7х10ин,доволно голем, лесен ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : 100% памук и лен,мек и пренослив,�

ПАКЕТ : пакетот вклучува 1 торба за подароци + 1 честитка + 1 ознака за подарок + 2 ткивна хартија Торба за по

БАКНЕЖ К6 Ладилник Греење Бања 0,15 k W (на 0 C) " циркулаторите за БАКНЕЖИ се идеално прилагодени за различни

ЗА PS3 Слим, не за ps 3 редовно Тоа е винил, не paper.It е налепница налепница кожата, не е тешко случај...

Високо сигурното прекинувачко напојување може да издржи 5g вибрации и 70 Степени C висока работна темпера

Професија Совети За Нокти Сет ранроуз совети за нокти вклучуваат 120 парчиња јасни калапи за нокти од ко�

Жилетите со 4 Сечила даваат блиска бричење и свиленкаста мазност што не се постигнува со двојни или трој

ДИЗАЈН ОТПОРЕН на ИСТЕКУВАЊЕНашите колби доаѓаат со капаче што никогаш не губи, капачето е поврзано со �

? Чувајте Го Кафето Топло, А Ледениот Чај Ладен Подолгонема повеќе разочарувачко ладно кафе или целиот с

Јасна боја 1001000ул волумен Земја на потекло : Сад Советите за микропета се направени од девствен полипроп

®Компатибилни Модели : Компатибилен Со Облак Мобилен Стратус Ц5 / Стратус Ц5 Елита, не е компатибилен со

Алуминиумска легура За Употреба во солена и соленкава (мешана) вода Заштитува 50% подолго од традиционал�

Триаголното ослободување од напрегање, повеќе против кршење, може да поднесе 12000+ свиоци во строги лабор

Поставени години пред настаните од претходната трилогија "Брзини на Војната", Пресудата се фокусира На �

Модел : Сд01 (Протокол М 2 САТА) / Сд02 (Протокол М Боја : Простор Сива Материјал : Алуминиумска Легура Капаци�

●Иновативен Дизајн Со Ротирачка Насока 2 ● оваа решетка За сушење облека што може да се преклопи Во 2022 г

Пакетот вклучува 5 парчиња Силиконски Топлински Штитови и 10 парчиња Дихтунзи Што не се лизгаат Се вклоп�

Играчите доживуваат супериорна разновидност на игра преку четири поставки за тешкотии, конкурентни та�

пластика Произведено во САД Или Увезено Големиначистата пластична тегла за складирање со капак е долга

Воздушна Компресија : Изработена од материјал за трајна употреба Сијалица За Чистење на камерата : Отст�

1 Стабилен Материјал : воздухот За Облека е изработен од висококвалитетен задебелен 2мм лесен алуминиум,

Висок Квалитет : Користејќи висококвалитетни метални и стаклени материјали, тој е посилен, отпорен на к�

Кул Сиво Со предниот оддел за празнење на отпадот Обезбедува интензивно искуство во боја Му дава на ваш�

Добар Квалитет : овој силиконски чоколаден калап усвојува 100% премиум Силиконски материјал Без БПА, неле

●Ексклузивни Материјали●неверојатната куќа за отскокнување на надувување е изработена ОД многу издр�

Scroll